ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

logo-samandehi

نماد اعتماد الکترونیکی

چرا عملکرد تونر کارتریج پایین می آید؟

چرا عملکرد تونر کارتریج پایین می آید؟

در این مقاله قصد داریم تا درباره عملکرد کارتریج و علت‌ پایین آمدن آن صحبت کنیم. در مقاله «پرینترها و مشکلات رایج‌ آن‌ها» درباره بیشترین مشکلاتی که برای پرینترها به وجود می‌آید توضیح دادیم، یکی از این مشکلات پایین آمدن کیفیت چاپ و عملکرد کارتریج تونر بود. اکنون در اینجا می‌خواهیم این مشکل را باز کرده و از جهت‌های مختلف آن را بررسی کنیم. اگر با همچین مشکلی در پرینترتان مواجه شدید این مطلب را از دست ندهید و تا انتها در کنارمان باشید.

درام کارتریج چه زمانی باید تعویض شود؟

درام کارتریج چه زمانی باید تعویض شود؟

یکی از لوازم پرمصرف در اداره‌ها و شرکت‌ها و خدمات چاپی، دستگاه پرینتر است. از چاپ اسناد و مدارک گرفته تا چاپ طرح‌ها و تصاویر از جمله موارد پرکاربرد دستگاه چاپ به شمار می‌آید. اگر شما هم با پرینتر سر و کار دارید، حتما درباره کارتریج تونر و درام زیاد شنیده‌اید و بسیار هم شده که آن‌ها تعویض یا تعمیر کرده‌اید. کارتریج از قطعه‌های مختلفی مثل تونر، غلطک، چرخدنده، درام و ... ساخته شده و همه این‌ها در کنار هم عمل چاپ را انجام می‌دهند. درباره اهمیت کارتریج در مقاله‌های دیگری صحبت کرده و از موارد مختلف...

درام کارتریج چیست؟ و در پرینترهای لیزری چه کار می کند؟

درام کارتریج چیست؟ و در پرینترهای لیزری چه کار می کند؟

کارتریج از قطعه‌های مختلفی ساخته شده و هر کدام از این قطعه‌ها وظایف به خصوصی را انجام می‌دهند تا عمل چاپ انجام شود؛ قطعه‌هایی همچون تونر، پرس، درام، مگنت، کاغذ کش و ... در کنار هم در کارتریج جمع شده‌اند تا چاپ باکیفیتی را برای شما رقم بزنند. یکی از قطعه‌ها درام است، ما در این مطلب قصد داریم تا درباره این قطعه و کارکرد آن در کارتریج صحبت کنیم و در ادامه هم کار آن را در پرینترهای لیزری توضیح دهیم. همراه ما باشید.

پرینترها و مشکلات رایج آنها

پرینترها و مشکلات رایج آنها

الان که دارید این مقاله را می‌خوانید، یا پرینتری دارید که به مشکلی برخورده و دنبال راه درمان و درست کردنش هستید یا قصد خرید پرینتری را دارید و می‌خواهید درباره خود پرینتر و مشکلاتی که شاید در آینده با آن مواجه شوید، آشنا شوید. شاید هم تنها قصدتان از جست‌وجو و رسیدن به این مقاله کنجکاوی و بالا رفتن اطلاعات‌تان در زمینه پرینتر است. در هر صورت و به دنبال هر کدام از این هدف‌ها هستید، این مقاله قطعا به شما کمک می‌کند و به سوال‌های شما پاسخ می‌دهد. همراه ما باشید.

چه تونری مناسب کارتریج شما است؟

چه تونری مناسب کارتریج شما است؟

اگر یک پرینتر دارید یا با کار چاپ و پرینت سر و کار دارید، حتما با کارتریج و مقوله تونر آشنا هستید. شاید هم به تازگی یک پرینتر خریداری کردید و می‌خواهید درباره تونر و نحوه انتخاب آن برای کارتریج‌تان اطلاعات بدست آورید، در هر صورت بهتر است این مطلب را از دست ندهید. وجود انواع کارتریج‌ها در بازار سردرگمی را در انتخاب تونر مناسب برای کارتریج ایجاد می‌کند. ما اینجا هستیم تا شما در چاه این سردرگمی نیافتید. ابتدا باید بدانید که تونر چیست و نحوه عملکرد آن به چه صورت است.

پرفروش‌ترین کارتریج‌های سال 2019 را بشناسید

پرفروش‌ترین کارتریج‌های سال 2019 را بشناسید

کارتریج‌ها یکی از قطعه‌های مهم پرینترها هستند و عمل پرینت با استفاده از کارتریج و قطعات داخل آن انجام می‌شود. در نتیجه یک عضو بسیار مهم دستگاه‌های چاپگر هستند. در صنعت پرینتر و دستگاه‌های چاپ، شرکت‌ها و برندهای مختلفی کارتریج در رده‌های مختلف کیفیتی تولید کرده و روانه بازار می‌کنند. عوامل مختلفی مثل کیفیت و هزینه باعث می‌شود مشتری‌ها کارتریج مناسب خود را خریداری کنند. زمانی که تعداد مشتری بیشتری یک نوع کارتریج را خریداری می‌کنند و به قول معروف پر فروش می‌شود دلیلی بر خوب بودن کیفیت و قیمت آن...

تفاوت کارتریج تونر سازگار با کارتریج تونر اصلی چیست؟

تفاوت کارتریج تونر سازگار با کارتریج تونر اصلی چیست؟

پرینتر هم مانند دیگر وسایل الکتریکی مثل کامپیوتر، لپ تاپ و ... دارای وسایل جانبی است و این وسایل جانبی موجود در بازار دارای کیفیت‌های متفاوتی هستند. بگذارید قبل از رفتن به اصل مطلب، یک مثالی بزنیم تا متوجه حرف‌های این مقاله بشوید.

مشاوره رایگان و سفارش تلفنی 021-88851183