لوازم جانبی پرینتر

یکی دیگر از خدمات فروشگاه اچ پی گالری پخش و فروش انواع لوازم جانبی پرینتر است. در صورتی که همکار هستید، می‌توانید با ما تماس بگیرید و سفارش خود را جهت خرید یا استعلام قیمت عنوان کنید.

این قطعات همچنین می‌توانند در تعمیرات پرینتر مورد استفاده قرار بگیرند. البته لازم به تذکر است که در صورت نیاز به تعویض هر قطعه از دستگاه مشتری، ابتدا با مشتری هماهنگ می‌شود سپس کار انجام می‌شود. 

دسته بندی انواع لوازم جانبی پرینتر

قطعات جانبی پرینتر را می توانیم به شش دسته کلی تقسیم کنیم. هر کدام از این دسته‌ها با توجه به کاربردشان دارای چند نوع مختلف هستند و توسط برندهای مختلفی تولید می‌شوند. برای مطالعه مشخصات این قطعات و همچنین انواع و مدل‌های هر کدام، می‌توانید بر روی آن‌ها کلیک کنید و به قسمت معرفی آن‌ها مراجعه کنید.

این شش دسته کلی به شرح زیر هستند:

قطعات پرینتر چیست؟

شاید در نگاه اول بگویید قطعات پرینتر که همان لوازم جانبی است. اما اینطور نیست. قطعات پرینتر، لوازمی هستند که درون پرینتر قرار دارند و هر کدام جزئی از سیستم فرآیند چاپ هستند. مانند فیلم فیوزینگ، رولر پیکاپ و... برآیند فعالیت این قطعات باعث انجام فرآیند چاپ می‌شود.

اما لوازم جانبی پرینتر، لوازمی مصرفی هستند که هر چند وقت یکبار باید برای پرینتر خریداری و تویض شوند. مانند کارتریج، تونر، جوهر و ...

لوازم جانبی کاتریج چیست؟

این لوازم نیز لوازمی هستند که درون کارتریج وجود دارند. این لوازم مصرفی هستند و هر چند وقت یکبار در زمان شارژ کارتریج بهتر است تعویض شوند.

جهت سفارش عمده یا دریافت مشاوره در زمینه خرید قطعات با ما تماس بگیرید.

نماد اعتماد الکترونیکی

ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

مشاوره رایگان و سفارش تلفنی 021-88851183