بدلیل نوسانات نرخ ارز، قیمت های حال حاضر معتبر نبوده و سفارشات فقط از طریق تماس تلفنی انجام می گیرد.

تعمیر پرینتر

برای مشاوره در مورد ایرادات یا تعمیرات پرینتر خود با کارشناسان ما با تلفن 88930119-021 تماس بگیرید.

اچ‌پی گالری با 14 سال سابقه در زمینه تعمیرات انواع پرینتر و ماشین‌های اداری همواره تلاش بر جذب رضایت مشتریان خود داشته است.

ما تنها از مواد مصرفی درجه یک برای تعمیرات و سایر خدمات خود استفاده می‌کنیم.

تعمیرات پرینتر حتما باید در تخصصی ترین و مجهزترین تعمیرگاه ها انجام شود . پرینتر ها یکی از حساس ترین دستگاه های الکترونیکی می باشند و ظرافت های زیادی هم در تعمیر آن وجود دارد . تعمیرات پرینتر خود را به ماهر ترین تعمیر کارها بسپارید . متاسفانه یکی از مشکلات بعضی از تعمیر کارها استفاده از قطعات دست دوم است که این کار باعث عمر کوتاه پرینتر شما می شود. مهم‌ترین نکته ای که باید در مورد آن بدانید این است که ممکن است شما از تونر کارتریجی استفاده کنید که نا مرغوب است و باید گفت که استفاده از این نوع تونر کارتریج ها باعث از بین رفتن پرینتر می شود . تعمیر پرینتر در فروشگاه اچ پی گالری توسط تکنسین های ماهر و تجهیزات مخصوص انجام می گیرد و با قیمت و زمان مناسب آماده می گردد.

تعمیرات پرینتر‌ هم ماننید دسته بندی پرینتر ها به دو دسته تعمیرات پرینتر جوهر افشان و تعمیرات پرینتر لیزری تقسیم می‌شود.

تعمیرات پرینتر جوهرافشان

روش کار پرینتر‌های جوهری کمی با پرینتر‌های لیزری متفاوت است، استفاده از جوهر مرغوب عمر مفید قطعات پرینتر شما را افزایش می‌دهد. تمامی خدمات تعمیرات و تعویض قطعات با هماهنگی و رضایت مشترری انجام می‌شود. البته تعمیرات پرینترهای جوهری خود به تعمیر پرینتر و تعمیر کارتریج تقسیم می‌شود.

تعمیرات کارتریج پرینتر‌ جوهرافشان

گاهی اشکالات می‌تواند از دستگاه نباشد و مربوط به کارتریج آن باشد. همان‌طور که می‌دانید کارتریج در پرینتر یک قطعه مصرفی است که می‌توان پس از تمام شدن جوهر ، آن را شارژ کرد یا نسبت به خرید خرید کارتریج جدید اقدام کرد.

تعمیرات پرینتر لیزری

هر مشکلی در کارکرد پرینتر‌های لیزری می‌تواند دلیل‌های مختلفی داشته باشد. استفاده از قطعات جانبی (درام، مگنت و...) با کیفیت عمر دستگاه شما را افزایش می‌دهد. البته نکات دیگری هم در این زمینه وجود دارد که برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می‌توانید مقالات ما را مطالعه نمایید تا با ترفند‍‌های افزایش سلامت دستگاه خود آشنا شوید.

تعمیرات کارتریج پرینتر لیزری

در صورتی که تمایل به خرید کارتریج جدید نداریم، می‌توانیم آن را شارژ کنیم. در صورتی تونر در کاتریج باشد و باز هم چاپ با مشکل روبرو باشد ممکن است ایراد از کارتریج یا هر کدام از قطعات آن باشد. در مورد کارتریج‌های لیزری پیشنهاد می‌شود پس از هر دو بار شارژ کارتریج درام را تعویض کنید.

اگر بخواهیم دقیق‌تر بررسی کنیم این قسمت را نیز می‌توان به دو دسته تقسیم کرد:

تعمیرات کارتریج پرینتر لیزری رنگی

در مورد کارتریج‌های لیزری رنگی با هر بار شارژ بهتر است چیپ کارتریج تعویض شود.

تنیجه گیری

در اچ پی گالری تعمیرات هر نوع پرینتر، چه جوهری چه لیزری، رنگی یا سیاه و سفید حتما ابتدا علت خرابی به طور دقیق مشخص شود و به مشتری اطلاع داده می‌شود و با رضایت وی تعمیر یا تعویض قطعات انجام می‌شود.

فروشگاه اچ پی گالری، پیشرو در ارائه خدمات شارژ و تعمیر انواع کارتریج و پرینتر

نماد اعتماد الکترونیکی

ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

logo-samandehi
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی 021-88930119