برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

تعمیر پرینتر های لیزری و جوهر افشان در اچ پی گالری

شايد براي شما هم اتفاق افتاده باشد كه زمان استفاده از پرينتر، به دليلي نامعلوم دستگاه كار نكند، يا كاغذ در پرينتر گير كند. اينجاست كه به دنبال فردي يا جايي كه خدمات تعمير ارائه دهد، مي‌گرديد. از دوست و آشنا مي‌پرسيد، يا در اينترنت و گوگل به دنبال سرويس كار مي‌گرديد. اگر سراغ دوست و آشنا فرد يا جاي قابل اعتمادي را مي‌شناخت، حتما سراغ آن شخص يا مجموعه مي‌رويد، چرا؟ زيرا كسي كه مورد اعتماد شماست آنجا را معرفي كرده و مهر تاييد روي آن مجموعه يا فرد تعميركار زده است. اگر كسي را پيدا نكرديد چه كار مي‌كنيد؟ اين روزها به دليل وضعيت بازار و وجود قطعه‌هاي تقلبي، ممكن است جنس تقلبي به شما بفروشند يا هنگام تعمير، اگر پرينترتان نياز به تعويض قطعه داشت، از قطعه‌هاي تقلبي استفاده كنند. اينجاست كه نمي‌توانيد به هر مجموعه‌اي اعتماد كنيد.

چرا برای تعمیر پرینتر خود اچ پی گالری را انتخاب کنیم

سابقه طولاني و وجود افراد حرفه‌اي و با تجربه در يك مجموعه و رضايت مشتري‌هاي سابق، مي‌تواند معياري براي اعتماد شما بر جايي باشد كه براي تعمير پرينترتان انتخاب مي‌كنيد. مجموعه اچ پي گالري بر پايه مشتري مداري و رضايت مشتري شكل گرفته و به مدت 17 سال به مشتري‌ها در زمينه فروش پرينتر، دستگاه كپي، كارتريج تونر و جوهري و قطعه‌هاي اصل جانبي، تعميرات پرينتر و دستگاه كپي، خدمات‌رساني مي‌كند. اين مجموعه با وجود مشاورها و متخصص‌ها سعي كرده تا هميشه نحوه خدمات دهي خود را به روز نگه دارد و هميشه همپاي تكنولوژي پيش رود. با پيشرفت تكنولوژي و دنياي آنلاين امروز، خدماتي مثل تعمير پرينتر در محل، از سوي مشتري‌ها درخواست مي‌شد. مجموعه Hp Gallery، اكنون اين خدمات تعمير پرينتر و دستگاه كپي در محل را انجام مي‌دهد. اما چه فرقي بين تعمير پرينتر در محل با تعمير پرينتر در تعميرگاه وجود دارد؟ براي رسيدن به جواب اين سوال در ادامه همراه ما باشيد.

مزاياي تعمير پرينتر در محل

يكي از سرويس‌هاي به روز مجموعه‌هاي پيشرفته، ارائه خدمامتي مثل تعمير پرينتر در محل است. اما چرا بايد اين سرويس را انتخاب كنيد؟

براي تعمير پرينتر، بايد تعميرگاه مناسب و خوب پيدا كنيد و بتوانيد با اطمينان كامل، پرينترتان را براي تعمير به آن‌ها بسپاريد. پيدا كردن جاي مناسب سخت است و بايد انرژي زيادي صرف كنيد. در حالي كه كافي است با فروشگاه موردنظر كه اين خدمات را ارائه مي‌دهد و كيفيت و سابقه خوبي دارد مثل مجموعه اچ پي گالري تماس گرفته با مشاوران آن مجموعه صحبت كنيد. مشاورها بعد از چند سوال، زماني را براي اعزام كارشناس تعيين مي‌كنند. در اين صورت در وقت و انرژي صرفه‌جويي مي‌كنيد. استفاده از سرويس و تعمير پرينتر در محل مزاياي ديگري هم دارد كه در ادامه به آن‌ها اشاره مي‌كنيم.

  •      در تعمير پرينتر در محل، مي‌توانيد روي كار كارشناس اعزامي نظارت داشته باشيد. در صورت داشتن سوال مي‌توانيد سوال‌هاي خود را از كارشناس پرسيده تا شما را راهنمايي كند.
  •      كارشناس اعزامي تمام تجهيزات و ابزارآلات لازم براي تعمير پرينتر را به همراه دارد. بنابراين نگران تجهيزات مورد نياز نباشيد.
  •      كارشناس و متخصص تعمير پرينتر، تمام قطعات جانبي لازم براي تعمير پرينتر را به همراه دارد. در اين صورت ديگر نگران تهيه قطعه نيستيد. قطعه‌هاي همراه كارشناس، اصل هستند و ديگر نگران استفاده قطعه تقلبي نيستيد.
  •      با استفاده از سرويس و تعمير پرينتر در محل ديگر نگران جابه‌جايي پرينتر نباشيد. در جابه‌جايي امكان صدمه و آسيب به پرينتر و قطعه‌هاي داخلي آن، وجود دارد.
  •      ارائه گزارش از سوي تكنسين براي مشخص شدن وضعيت دستگاه
  •      ارائه راهنمايي‌هاي لازم براي سرويس و نگهداري دستگاه چاپگر و افزايش طول عمر دستگاه

اين موارد تنها بخشي از مزاياي استفاده از تعمير پرينتر جوهرافشان و ليزري به صورت حضور در محل است. براي راهنمايي بيشتر از طريق راه‌هاي ارتباطي با مجموعه hp gallery تماس بگيريد.

خدمات سرويس و تعمير پرينتر در محل

تعمير پرينتر در محل شامل موارد زير است كه مي‌توانيد بعد از مشاوره گرفتن از كارشناس‌هاي اچ پي گالري، سرويس مورد نظر خود را انتخاب كنيد.

-       نصب و راه‌اندازي پرينتر

-       رفع صداهاي نامتعارف

-       شارژ يا تعويض كارتريج

-       عيب‌يابي و كارشناسي اوليه

-       نصب و بروزرساني درايور پرينتر

-       اتصال و اشتراك‌گذاري پرينتر در شبكه

-       سرويس كلي پرينتر در سطح‌هاي مختلف

-       تعمير و تعويض قطعه‌هاي آسيب ديده چاپگر

-       رفع هر گونه خطا، خرابي و مشكل به وجود آمده در پرينتر

تعمير پرينتر چقدر هزينه دارد؟

همانطور كه در ابتدا گفتيم، پرينتر انواع مختلفي دارد. هزينه تعمير پرينتر براي هر نوع پرينتر متغيير است. علاوه بر نوع پرينتر، قيمت براساس خرابي و ميزان آن تعيين مي‌شود. در صورتي كه پرينتر را براي تعمير به فروشگاه بياوريد يا ارسال كنيد، هزينه تعمير بعد از بررسي خرابي مشخص مي‌شود. در صورتي كه هزينه از ميزان مشخصي پايين‌تر باشد، بدون اعلام هزينه تعمير انجام مي‌شود. اما اگر هزينه بالا باشد، قبل از انجام تعمير كارشناس با مشتري تماس مي‌گيرد و در صورت رضايت، تعمير انجام خواهد شد.

در صورت استفاده از سرويس و تعمير در محل، بعد از صحبت با مشاورهاي مجموعه اچ پي گالري و مشخص شدن تقريبي مشكل، هزينه تخمين زده مي‌شود. بعد از اعزام كارشناس و بررسي دقيق و حضوري، هزينه دقيق از سوي او اعلام مي‌شود.

تعمير پرينتر چقدر طول مي‌كشد؟

زمان تعمير پرينتر به نوع خرابي بستگي دارد. با اين حال اگر براي تعمير پرينتر در تهران به صورت حضور در محل استفاده كنيد، بين دو تا چهار ساعت زمان مي‌برد. اگر پرينتر را به فروشگاه بياوريد، بعد از بررسي پرينتر و مشخص شدن خرابي، كارشناس مدت زمان لازم براي تعمير پرينتر را اعلام مي‌كند.اشکان آقاسی

 

تعمير پرينترهاي جوهرافشان و ليزري در محل چه مزايايي دارد؟

صرفه‌جويي در زمان، هزينه و انرژي، جابه‌جا نكردن چاپگر و جلوگيري از صدمه ديدن پرينتر هنگام جابه‌جايي، استفاده از قطعه‌هاي اصلي، نظارت روي كار كارشناس از جمله مزاياي استفاده از تعمير پرينتر در محل است.

ميزان هزينه تعمير پرينتر در محل چقدر است؟

هزينه تعمير پرينتر به نوع پرينتر و خرابي، قطعه مورد نظر در صورت تعويض بستگي دارد. در صورت استفاده از سرويس پرينتر در محل، قيمت از سوي كارشناس اعلام مي‌شود.

انواع خرابي‌هايي كه ممكن است پرينترتان دچار آن شود

اين خرابي‌ها انواع مختلفي دارد. خرابي درام، كارتريج تونر يا جوهر، پرينت نگرفتن، پرينت سياه يا وجود لكه‌هايي در چاپ، نمايش خطاهايي كه هر كدام نشان دهنده يك مشكل در پرينتر است، خرابي‌هاي فيزيكي و غيره از جمله خرابي‌هايي است كه ممكن است براي پرينترتان مشكل ايجاد كند.

 

ادامه مطلبShow less

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم