تعمیر پرینتر های لیزری و جوهر افشان در اچ پی گالری

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد كه زمان استفاده از پرینتر، به دلیلی نامعلوم دستگاه كار نكند، یا كاغذ در پرینتر گیر كند. اینجاست كه به دنبال فردی یا جایی كه خدمات تعمیر ارائه دهد، می‌گردید. از دوست و آشنا می‌پرسید، یا در اینترنت و گوگل به دنبال سرویس كار می‌گردید. اگر سراغ دوست و آشنا فرد یا جای قابل اعتمادی را می‌شناخت، حتما سراغ آن شخص یا مجموعه می‌روید، چرا؟

زیرا كسی كه مورد اعتماد شماست آنجا را معرفی كرده و مهر تایید روی آن مجموعه یا فرد تعمیركار زده است. اگر كسی را پیدا نكردید چه كار می‌كنید؟ این روزها به دلیل وضعیت بازار و وجود قطعه‌های تقلبی، ممكن است جنس تقلبی به شما بفروشند یا هنگام تعمیر، اگر پرینترتان نیاز به تعویض قطعه داشت، از قطعه‌های تقلبی استفاده كنند. اینجاست كه نمی‌توانید به هر مجموعه‌ای اعتماد كنید.

چرا برای تعمیر پرینتر خود اچ پی گالری را انتخاب کنیم

سابقه طولانی و وجود افراد حرفه‌ای و با تجربه در یك مجموعه و رضایت مشتری‌های سابق، می‌تواند معیاری برای اعتماد شما بر جایی باشد كه برای تعمیر پرینترتان انتخاب می‌كنید. مجموعه اچ پی گالری بر پایه مشتری مداری و رضایت مشتری شكل گرفته و به مدت 17 سال به مشتری‌ها در زمینه فروش پرینتر، دستگاه كپی، كارتریج تونر و جوهری و قطعه‌های اصل جانبی، تعمیرات پرینتر و دستگاه كپی، خدمات‌رسانی می‌كند.

این مجموعه با وجود مشاورها و متخصص‌ها سعی كرده تا همیشه نحوه خدمات دهی خود را به روز نگه دارد و همیشه همپای تكنولوژی پیش رود. با پیشرفت تكنولوژی و دنیای آنلاین امروز، خدماتی مثل تعمیر پرینتر در محل، از سوی مشتری‌ها درخواست می‌شد. مجموعه Hp Gallery، اكنون این خدمات تعمیر پرینتر و دستگاه كپی در محل را انجام می‌دهد. اما چه فرقی بین تعمیر پرینتر در محل با تعمیر پرینتر در تعمیرگاه وجود دارد؟ برای رسیدن به جواب این سوال در ادامه همراه ما باشید.

مزایای تعمیر پرینتر در محل

یكی از سرویس‌های به روز مجموعه‌های پیشرفته، ارائه خدمامتی مثل تعمیر پرینتر در محل است. اما چرا باید این سرویس را انتخاب كنید؟

برای تعمیر پرینتر، باید تعمیرگاه مناسب و خوب پیدا كنید و بتوانید با اطمینان كامل، پرینترتان را برای تعمیر به آن‌ها بسپارید. پیدا كردن جای مناسب سخت است و باید انرژی زیادی صرف كنید. در حالی كه كافی است با فروشگاه موردنظر كه این خدمات را ارائه می‌دهد و كیفیت و سابقه خوبی دارد مثل مجموعه اچ پی گالری تماس گرفته با مشاوران آن مجموعه صحبت كنید.

مشاورها بعد از چند سوال، زمانی را برای اعزام كارشناس تعیین می‌كنند. در این صورت در وقت و انرژی صرفه‌جویی می‌كنید. استفاده از سرویس و تعمیر پرینتر در محل مزایای دیگری هم دارد كه در ادامه به آن‌ها اشاره می‌كنیم. در تعمیر پرینتر در محل، می‌توانید روی كار كارشناس اعزامی نظارت داشته باشید. در صورت داشتن سوال می‌توانید سوال‌های خود را از كارشناس پرسیده تا شما را راهنمایی كند.

كارشناس اعزامی تمام تجهیزات و ابزارآلات لازم برای تعمیر پرینتر را به همراه دارد. بنابراین نگران تجهیزات مورد نیاز نباشید. كارشناس و متخصص تعمیر پرینتر، تمام قطعات جانبی لازم برای تعمیر پرینتر را به همراه دارد. در این صورت دیگر نگران تهیه قطعه نیستید. قطعه‌های همراه كارشناس، اصل هستند و دیگر نگران استفاده قطعه تقلبی نیستید.

با استفاده از سرویس و تعمیر پرینتر در محل دیگر نگران جابه‌جایی پرینتر نباشید. در جابه‌جایی امكان صدمه و آسیب به پرینتر و قطعه‌های داخلی آن، وجود دارد.

ارائه گزارش از سوی تكنسین برای مشخص شدن وضعیت دستگاه

ارائه راهنمایی‌های لازم برای سرویس و نگهداری دستگاه چاپگر و افزایش طول عمر دستگاه

این موارد تنها بخشی از مزایای استفاده از تعمیر پرینتر جوهرافشان و لیزری به صورت حضور در محل است. برای راهنمایی بیشتر از طریق راه‌های ارتباطی با مجموعه hp gallery تماس بگیرید.

خدمات سرویس و تعمیر پرینتر در محل

تعمیر پرینتر در محل شامل موارد زیر است كه می‌توانید بعد از مشاوره گرفتن از كارشناس‌های اچ پی گالری، سرویس مورد نظر خود را انتخاب كنید.

نصب و راه‌اندازی پرینتر

رفع صداهای نامتعارف

- شارژ یا تعویض كارتریج

- عیب‌یابی و كارشناسی اولیه

- نصب و بروزرسانی درایور پرینتر

اتصال و اشتراك‌گذاری پرینتر در شبكه

- سرویس كلی پرینتر در سطح‌های مختلف

- تعمیر و تعویض قطعه‌های آسیب دیده چاپگر

- رفع هر گونه خطا، خرابی و مشكل به وجود آمده در پرینتر

تعمیر پرینتر چقدر هزینه دارد؟

همانطور كه در ابتدا گفتیم، پرینتر انواع مختلفی دارد. هزینه تعمیر پرینتر برای هر نوع پرینتر متغییر است. علاوه بر نوع پرینتر، قیمت براساس خرابی و میزان آن تعیین می‌شود. در صورتی كه پرینتر را برای تعمیر به فروشگاه بیاورید یا ارسال كنید، هزینه تعمیر بعد از بررسی خرابی مشخص می‌شود. در صورتی كه هزینه از میزان مشخصی پایین‌تر باشد، بدون اعلام هزینه تعمیر انجام می‌شود.

اما اگر هزینه بالا باشد، قبل از انجام تعمیر كارشناس با مشتری تماس می‌گیرد و در صورت رضایت، تعمیر انجام خواهد شد. در صورت استفاده از سرویس و تعمیر در محل، بعد از صحبت با مشاورهای مجموعه اچ پی گالری و مشخص شدن تقریبی مشكل، هزینه تخمین زده می‌شود. بعد از اعزام كارشناس و بررسی دقیق و حضوری، هزینه دقیق از سوی او اعلام می‌شود.

تعمیر پرینتر چقدر طول می‌كشد؟

زمان تعمیر پرینتر به نوع خرابی بستگی دارد. با این حال اگر برای تعمیر پرینتر در تهران به صورت حضور در محل استفاده كنید، بین دو تا چهار ساعت زمان می‌برد. اگر پرینتر را به فروشگاه بیاورید، بعد از بررسی پرینتر و مشخص شدن خرابی، كارشناس مدت زمان لازم برای تعمیر پرینتر را اعلام می‌كند.

تعمیر پرینترهای جوهرافشان و لیزری در محل چه مزایایی دارد؟

صرفه‌جویی در زمان، هزینه و انرژی، جابه‌جا نكردن چاپگر و جلوگیری از صدمه دیدن پرینتر هنگام جابه‌جایی، استفاده از قطعه‌های اصلی، نظارت روی كار كارشناس از جمله مزایای استفاده از تعمیر پرینتر در محل است.

میزان هزینه تعمیر پرینتر در محل چقدر است؟

هزینه تعمیر پرینتر به نوع پرینتر و خرابی، قطعه مورد نظر در صورت تعویض بستگی دارد. در صورت استفاده از سرویس پرینتر در محل، قیمت از سوی كارشناس اعلام می‌شود.

انواع خرابی‌هایی كه ممكن است پرینترتان دچار آن شود

این خرابی‌ها انواع مختلفی دارد. خرابی درام، كارتریج تونر یا جوهر، پرینت نگرفتن، پرینت سیاه یا وجود لكه‌هایی در چاپ، نمایش خطاهایی كه هر كدام نشان دهنده یك مشكل در پرینتر است، خرابی‌های فیزیكی و غیره از جمله خرابی‌هایی است كه ممكن است برای پرینترتان مشكل ایجاد كند

ادامه مطلبShow less

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم