شارژ کارتریج

شارژ کارتریج: یکی از مهم ترین اجزا در یک پرینتر می توان گفت کارتریج آن است که نقش مهمی در فرآیند چاپ دارد. کارتریج ها با توجه به کاربری خود دارای انواع مختلفی هستند برای مثال کارتریج های جوهر افشان دارای جوهر هستند و کارتریج های لیزری دارای تونر هستند. هر کدام دارای مزیت هایی هستند برای  مثال تونر در برابر جوهر دارای عمر بیشتر می باشد اما قیمت ب...

شارژ کارتریج: یکی از مهم ترین اجزا در یک پرینتر می توان گفت کارتریج آن است که نقش مهمی در فرآیند چاپ دارد. کارتریج ها با توجه به کاربری خود دارای انواع مختلفی هستند برای مثال کارتریج های جوهر افشان دارای جوهر هستند و کارتریج های لیزری دارای تونر هستند. هر کدام دارای مزیت هایی هستند برای  مثال تونر در برابر جوهر دارای عمر بیشتر می باشد اما قیمت بالاتری دارد. بسیاری از کارتریج ها پس از به پایان رسیدن تونر (در کارتریج های لیزری) و یا جوهر (در کارتریج های جوهرافشان) قابلیت شارژ مجدد را دارند.

شارژ کارتریج

امروزه شارژ کارتریج به روش های مختفلی انجام می شود. به عنوان مثال یکی از روش ها این است که کارتریج شما در محل شارژ شود و دیگر روش این است که شما کارتریج خود را به یکی از ماهر ترین شارژی کارها بدهید . قطعا در این دو روش تفاوت هایی وجود دارد یکی از این تفاوت ها این است که هنگامی که کارتریج شما در محل شارژ می شود تونر داخل کارتریج باعث بیماریه شما می شود و خیلی مضر است. اما در روش دیگر به این شکل است که شارژی کار با دستگاه مکنده تمام کارهای شارژ را انجام می دهد.


دستگاه مکنده شارژ کارتریج

                                                                                                     دستگاه مکنده شارژ کارتریج

خوشبختانه شرکت اچ پی گالری که دارای مجهزترین دستگاه ها است این کار را برای شما انجام می دهد.

همان طور که گفته شد شاید شارژ کارتریج راه حل منطقی تر و به صرفه تری برای کاربران باشد زیر تهیه کارتریج اوجینال ممکن است هزینه ی گران تری داشته باشد. ما همواره بر اصل صداقت با مشتری تاکید داشته ایم و برخلاف سایر افرادی که می گویند 100 درصد کارکرد را در هر بار شارژ کارتریج بر می گردانیم ،  ما می گوییم 80 درصد کارکرد و کیفیت را تضمین می کنیم زیرا امکان بدست آمدن 100 درصد کارکرد اولیه در شارژ کارتریج به هیچ وجه وجود ندارد و امری محال و غیر ممکن است. در صورت شارژ کامل کارتریج استفاده از تونر مرغوب می توان 80 درصد را تضمین نمود.

در صورتی که نیاز به بالاترین کیفیت در چاپ دارید ، پیشنهاد ما به شما تهیه کارتریج اورجینال نو برای پرینترتان است.

چرا اچ پی گالری؟

اما یکی از نکاتی که خیلی اهمیت فراوانی دارد اعتماد مشتری به فروشنده است.

                                                                             اچ پی گالری

حق را باید به شما داد که با خود فکر کنید چرا باید پرینتر یا کارتریج خود دست کسی بسپارم که آن شخص را نمیشناسم؟

جواب این سوال این است که خوشبختانه این روش هم دارای راه حل است . شما می توانید با نگاه به سایت فروشنده خیلی راحت مطمئن شوید که این سایت نماد اعتماد الکترونیک دارد یا نه ؟

شرکت اچ پی گالری هم تعمیرات پرینتر و هم شارژ کارتریج شما (شارژ کارتریج جوهرافشان و شارژ کارتریج لیزری) را با بالاترین کیفیت انجام خواهد داد .

فرآیند شارژ کارتریج در اچ پی گالری

 • عوض کردن پوکه های معیوب کارتریج
 • عوض کردن چرخ دنده های داخلی کارتریج
 • عوض کردن تمام قطعه های اصلی از جمله مگنت ها ، درام ، فوم ، فنر اتصال و ارت ، چیپست کارتریج ، سیلد و ...

شارژ کارتریج


در صورت انجام صحیح این مراحل نتیجه ی کار یک شارژ کارتریج خوب خواهد بود که نیاز شما را از خرید کارتریج جدید از بین می برد. البته لازم به تذکر می باشد که کاربرانی که کیفیت چاپ پرینتر برایشان خیلی مهم است و حساسیت زیادی در این مورد دارند بهتر است همیشه کارتریج جدید برای پرینتر خود خریداری نمایند تا بتوانند از صد در صد توان کارتریج و پرینتر خود بهره ببرند.

شارژ فوری کارتریج

اچ پی گالری به جرات می تواند بگوید که شارژ کارتریج را در کوتاه ترین زمان برای مشتریانش انجام می دهد. در  صورتی که تونر کارتریج خود را برای ما بفرستید کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن برای شارژ کارتریج یا ایراد یابی آن اقدام می نمایند. در صورتی که تونر یا جوهر کارتریج تمام شده باشد آن را شارژ می کنند و در صورتی که شارژ کارتریج هنوز تمام نشده باشد فقط ایراد آن را رفع می کنند و دیگر هزینه ی شارژ کارتریج را طلب نخواهند کرد.

نکات مهم در شارژ کارتریج

 • برای ارسال کارتیج خود ، حتما کارتیج را در حالت افقی حمل کنید.
 • دمای مناسب برای اکثر کارتریج ها بین 0 تا 35 درجه سانتی گراد است و در معرض آفتاب و محیط های پر گرد و غبار نباید قرار بگیرند.
 • کاغذ هم می تواند در عملکرد کارتریج و پرینتر شما تاثیر گذار باشد. از قرار دادن کاغذ های چسب دار یا منگنه دار درون دستگاه جدا خودداری کنید.

آموزش شارژ کارتریج

در ادامه می توانید مراحل شارژ کارتریج را مرحله به مرحله مشاهده نمایید.


اچ پی گالری همواره در تلاش بوده با استفاده از مواد مصرفی درجه یک و ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را دارا باشد.

جهت عقد قرار داد برای شرکت ها یا ارگان ها با ما تماس بگیرید.

اچ پی گالری 88930119-021


بیشتر

شارژ کارتریج 39 محصول وجود دارد

زیرشاخه ها

 • شارژ کارتریج لیزری مشکی

  مجموعه ی کارتریج های لیزری مشکی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند به همین جهت بسیار هم شارژ می شوند . یکی از نکاتی که ممکن است شما را بسیار اذیت کند بعد از شارژ کمرنگ بودن و یا حتی بد کیفیت بودن چاپ است که این مربوط به نوع تونری می شود که تعمیر کار از آن استفاده کرده . میتوان گفت بعضی از مصرف کنندگان نسبت به بعضی تعمیر کارها بی اعتماد شدند اما خبر خوب اینجاست که شرکت اچ پی گالری با بهره وری از بهترین قطعات و بهترین تونر ها در کارتریج ها یکی از معتبر ترین تعمیر کاران کارتریج در ایران است .

  نکته ای که در شرکت اچ پی گالری بسیار اهمیت فوق العاده دارد این است که استفاده از درجه یک ترین نوع تونر بسیار اهمیت دارد و دومین نکته این که سرعت شارژ کارتریج در کمترین زمان و در اختیار شما .این حق مشتری است که کارش به سرعت انجام شود .

  شرکت اچ پی گالری هم تعمیرات پرینتر و هم شارژ کارتریج شما (جوهرافشان و لیزری ) را با بالاترین کیفیت انجام خواهد داد .

  برای اطلاعات بیشتر درباره ی روش شارژ و تعمیرات پرینتر با شماره تلفن 02188930119 تماس بگیرید .

  شرکت اچ پی گالری

 • شارژ کارتریج لیزری رنگی

  مجموعه ی کارتریج های لیزری رنگی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند به همین جهت بسیار هم شارژ می شوند . اما به مراتب شارژ کارتریج لیزری رنگی نسبت به شارژ کارتریج لیزری مشکی سخت تر است . یکی از نکاتی که ممکن است شما را بسیار اذیت کند بعد از شارژ کمرنگ بودن و یا حتی بد کیفیت بودن چاپ است که این مربوط به نوع تونری می شود که تعمیر کار از آن استفاده کرده . میتوان گفت بعضی از مصرف کنندگان نسبت به بعضی تعمیر کارها بی اعتماد شدند اما خبر خوب اینجاست که شرکت اچ پی گالری با بهره وری از بهترین قطعات و بهترین تونر ها در کارتریج ها یکی از معتبر ترین تعمیر کاران کارتریج در ایران است .

  نکته ای که در شرکت اچ پی گالری بسیار اهمیت فوق العاده دارد این است که استفاده از درجه یک ترین نوع تونر بسیار اهمیت دارد و دومین نکته این که سرعت شارژ کارتریج در کمترین زمان و در اختیار شما .این حق مشتری است که کارش به سرعت انجام شود .

  شرکت اچ پی گالری هم تعمیرات پرینتر و هم شارژ کارتریج شما (جوهرافشان و لیزری ) را با بالاترین کیفیت انجام خواهد داد .

  برای اطلاعات بیشتر درباره ی روش شارژ و تعمیرات پرینتر با شماره تلفن 02188930119 تماس بگیرید .

  شرکت اچ پی گالری

در صفحه