ریبون

ریبون نوعی نوار پلاستیکی است که لایه ای از جوهر بر سطح آن کشیده شده است. از ریبون در چاپ بر روی برچسب‌ ها، لیبل‌ ها و کارت ها با قدرت ماندگاری مختلف استفاده می‌شود. ریبون ها در دستگاه هایی همچون: لیبل پرینتر (لیبل زن)، کارت پرینتر (چاپگر کارت شناسایی) و پرینترهای سوزنی مورد ایستفاده قرار می گیرند که البته انواع مختلفی دارند. وکس، رزین و وکس-رزین انواع مختلف ریبون هستند که هر کدام در مواردی خاص مورد استفاده قرار می گیرند. ریبون ها در ابعاد و سایز های مختلفی بصورت رول تولید می شوند.

فروشگاه اچ پی گالری، پیشرو در ارائه لوازم جانبی پرینتر

ریبون 

( 30 محصول وجود دارد )

زیرشاخه ها

 • ریبون سوزنی

  ریبون نوعی نوار پلاستیکی است که لایه ای از جوهر بر سطح آن کشیده شده است. از ریبون در چاپ بر روی برچسب‌ ها، لیبل‌ ها و کارت ها با قدرت ماندگاری مختلف استفاده می‌شود. ریبون سوزنی یکی از انواع ریبون ها می باشد و کاربرد آن در پرینترهای سوزنی می باشد. ریبون ها براساس برند و مدل پرینتر در سایزهای مختلفی ساخته می شوند. ریبون ها و پرینترهای سوزنی کارکرد بالایی دارند.

  فروشگاه اچ پی گالری، پیشرو در عرضه لوازم جانبی پرینتر ها

 • ریبون لیبل پرینتر

  ریبون نوعی نوار پلاستیکی است که لایه ای از جوهر بر سطح آن کشیده شده است. از ریبون در چاپ بر روی برچسب‌ ها، لیبل‌ ها و کارت ها با قدرت ماندگاری مختلف استفاده می‌شود. ریبون لیبل پرینتر نوعی نوار رولی است که توسط حرارت هد دستگاه لیبل پرینتر عمل چاپ را انجام می دهد. ریبون ها از نظر چاپ به سه دسته وکس، رزین و وکس-رزین تقسیم می شوند که هر کدام کاربرد مخصوص خود را دارد.

  فروشگاه اچ پی گالری پیشرو در عرضه انواع پرینتر و لوازم جانبی آن

 • ریبون و کاغذ پرینتر

  ریبون ها و کاغذهای پرینتر، ابزاری برای چاپ عکس های شما توسط نوع خاصی از پرینترهای چاپ عکس می باشد. این ریبون ها و کاغذ ها به صورت ست و در بسته بندی هایی قرار دارند که ظرفیت مشخصی کاغذ برای چاپ دارند. نوع کاغذ این ریبون های پرینتر براق بوده و عکس های با کیفیتی چاپ نموده و تحویل شما می دهد. کاغذ و ریبون های پرینترهای چاپ عکس، به عنوان کارتریج های این پرینترها به حساب می آیند.

  اچ پی گالری، پیشرو در عرضه انواع پرینترها

در صفحه