نماد اعتماد الکترونیکی

لوازم جانبی کارتریج

کارتریج یکی از قطعات ضروری چاپگر ها و پرینترها می باشند که کار اصلی چاپ را بر عهده دارد. کارتریج ها دارای دو نوع لیزری و جوهر افشان می باشند. هر یک از انواع کارتریج ها در برند های مختلف تولید شده و در فروشگاه موجود می باشند. کارتریج ها دارای لوازم جانبی و یدکی می باشند که در این بخش از فروشگاه موجود می باشند. انواع این لوازم جانبی شامل درام، مگنت، فوم رول، چیپست و انواع بلید می باشد. هر یک از این لوازم جانبی در بخش هایی از کارتریج ها کاربرد دارند و در صورت نیاز می توانید از فروشگاه اچ پی گالری تهیه نمایید.

فروشگاه اچ پی گالری عرضه کننده انواع لوازم جانبی کارتریج

لوازم جانبی کارتریج 

( 33 محصول وجود دارد )

زیرشاخه ها

  • درام کارتریج

    درام در کارتریج، میله ای به شکل استوانه است که هم اندازه ی مگنت کارتریج است. درام کارتریج به رنگ سبز بوده و کار آن انتقال تونر بر روی کاغذ می باشد. در واقع این کار به وسیله بار الکتریکی ایجاد می شود. بسیار مهم است که محصولاتی با کیفیت عالی و اصل تهیه نموده و استفاده کنید تا کارتریج و دستگاه چاپگر شما آسیب نبیند. درام کارتریج های فروشگاه اچ پی گالری اصل بوده و نسبت به کیفیتشان قیمت بسیار مناسبی دارند.

    فروشگاه اچ پی گالری، پیشرو در عرضه انواع لوازم جانبی کارتریج

  • مگنت کارتریج

    مگنت کارتریج استوانه ای بلند هم اندازه درام می باشد و خاصیت مغناطیسی دارد. رول مگنت از یک سیلندر فلزری ساخته می شود و درون آن یک هسته با خاصیت مغناطیسی قرار دارد. مگنت کارتریج یکی از لوازم ضروری و پر مصرف پرینترهای لیزری به شمار می رود و اگر از نسخه های غیر اورجینال استفاده شود ممکن است دستگاه پرینتر شما آسیب ببیند. وظیفه اصلی مگنت، انتقال تونر به درام می باشد تا در نهایت روی کاغذ منتقل شود. مگنت های کارتریج در برند های مختلفی همچون اچ پی و کانن در فروشگاه اچ پی گالری با کیفیت اورجینال موجود می باشد.

    فروشگاه اچ پی گالری، پیشرو در عرضه انواع لوازم چانبی کارتریج

در صفحه