قطعات پرینتر

پرینترها و چاپگرها قطعات مختلفی دارند که گاهی اوقات خراب شده و نیاز به تعویض و یا تعمیر دارند. این قطعات شامل انواع فیلم های فیوزینگ، بردها، رول پرس، پد، پیکاپ و... می باشد. در این بخش، این قطعات پرینتر در دسترس کاربران قرار دارد و شما می توانید قطعات مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

اچ پی گالری، پیشرو در عرضه انواع قطعات پرینتر

قطعات پرینتر 

( 79 محصول وجود دارد )

زیرشاخه ها

 • فیلم فیوزینگ

  یکی از قطعات پرینترهای لیزری، فیلم فیوزینگ می باشد. این قطعه تونر موجود بر روی کاغذ را حرارت داده و باعث پخته شدن و حک شدن آن بر روی برگه می شود. برای پرینترهای مختلف، فیلم فیوزینگ مناسب آن پرینتر ساخته می شود. گاهی اوقات فیلم فیوزیگ پرینتر خراب شده و یا پاره می شود که در این صورت نیاز به تعویض آن می باشد. در این بخش انواع مختلف فیلم فیوزیگ برای پرینترهای مختلف موجود می باشد.

 • رولر پیکاپ

  رولر پیکاپ یکی از قطعات انواع مختلف پرینترهای لیزری می باشد. قطعه پیکاب با نام کاغذ کش پرینتر نیز شناخته می شود. زیرا کار آن کشیدن کاغذ از سینی شماره به درون پرینتر می باشد. پیکاب ها به صورت غلطک هایی می باشند درون پرینترهای لیزری که از جنس پلاستیک بوده و برای پرینترهای مختلف در ابعاد و اشکال مختلف ساخته می شوند. در این بخش قطعه پیکاپ مربوط به پرینترهای مختلف موجود می باشد.

 • بوش پرس

  پرینترها قطعات مختلفی دارند که گاهی اوقات نیاز به تعویض و یا تعمیر دارند. یکی از این قطعات بوش پرس می باشد. قطعه بوش پرس به صورت یک جفت می باشد که دو طرف قطعه پرس پرینتر قرار می گیرند و مانع از لق زدن و تکان خوردن پرس می شود. کار پرس و بوش پرس این می باشد که پس از داغ شدن تونر بر روی کاغذ توسط هیتر، تونر را تحت فشار قرار می دهد تا چاپ بر روی کاغذ تکمیل گردد.

  اچ پی گالری پیشرو در ارائه قطعات پرینتر

 • رولر پرس

  پرینترها قطعات مختلفی دارند که گاهی اوقات نیاز به تعویض و یا تعمیر دارند. یکی از این قطعات رولر پرس می باشد. قطعه رولر پرس به شکل استوانه ای فلزی و بسیار محکم با روکش پلاستیکی یا سیلیکونی می باشد. کار رولر پرس این می باشد که در آخرین مرحله چاپ توسط پرینتر لیزری،پس از گرم شدن تونر روی کاغذ توسط فیوزر (هیتر) کاغذ و تونر را تحت فشار بالا پرس می کند تا کار چاپ انجام گیرد. در این بخش می توانید انواع مختلف رولر پرس مناس برای پرینترهای مختلف را مشاهده کنید.

  اچ پی گالری پیشرو در ارائه قطعات پرینتر

 • سینی خروجی کاغذ پرینتر

  سینی خروجی کاغذ یکی از مهم ترین و پر کاربرد ترین اجزای پرینتر است که بسیار به کار می آید . با داشتن سینی خروجی کاغذ دیگر نگران نا مرتب شدن کاغذهای پرینت شده نباشید .

  یکی از مهم ترین کارایی سینی خروجی کاغذ ترتیب دادن به کاغذ است . جنس این سینی خروجی کاغذ پلاستیکی است و معمولا ظرافت خاصی هم دارند . شاید در پرینتر یکی از قطعاتی که توسط مصرف کنندگان زیاد به کار گرفته نمی شود متاسفانه همین سینی خروجی کاغذ است .

  شرکت اچ پی گالری

  تلفن 02188930119

در صفحه