برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

روش های ارسال و پرداخت

روش های ارسال

هر جای ایران که باشید برای دریافت کالا و خدمات اچ پی گالری، سه روش در اختیار دارید. ما می‌توانیم بنا به خواسته شما از یکی از روش‌های ارسال، برای رسیدن کالا به شما استفاده کنیم.

پیک موتوری: پیک موتوری مخصوص مشتریانی است که قصد دریافت کالا در همان روز ثبت سفارش را داشته باشند، چون دفتر اچ پی گالری در تهران است، پس امکان ارسال به شهرهای دیگر از طریق پیک موتوری فراهم نیست. هزینه ارسال از این طریق هم بستگی به فاصله شما از دفتر اچ پی گالری دارد.

پست پیشتاز: این روش به مشتریان تهران و شهرستان‌ها در صورتی که قصد دریافت خیلی فوری را نداشته باشند پیشنهاد می‌شود، البته بهتر است به زمان ثبت سفارش خود هم دقت کنید، اگر ساعت از 12 گذشته باشد، مرسوله تحویلی به پست، جز ارسالی‌های روز بعد این اداره قرار می‌گیرد. البته زمان دریافت بسته‌ سفارشی مشتری، بستگی به مسافت شهر شما از تهران دارد و ممکن است بین یک تا دو روز میانگین زمانی باشد. هزینه ‌ارسال از طریق پست پیشتاز 12 هزار تومان است.

تیپاکس: اگر انتخاب شما تیپاکس است، می‌توانید فردای ثبت سفارش، بسته مورد نظر خود را دریافت کنید. هزینه‌ تیپاکس برای وزن زیر شش کیلوگرم 15 هزار تومان است.

 

روش‌های پرداخت

پرداخت از طریق درگاه بانکی: زمانی که شما قصد انجام خرید از وب‌سایت اچ پی گالری را داشته باشید. مبلغ فاکتور خود را از طریق درگاه بانکی پرداخت کرده و به یکی از روش‌های ارسال انتخابی شما، بسته سفارشی‌تان را دریافت خواهید کرد.

پرداخت در محل: در صورتی که محل استقرار شما در تهران باشد، می‌توانید پرداخت خود را همزمان با دریافت سفارش، انجام دهید.

پرداخت کارت به کارت: در صورتی که شما مایل باشید، می‌توانید از روش کارت به کارت برای پرداخت هزینه فاکتور خود استفاده کنید.

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم