انواع چسب ها

لیست مقایسه محصولات

انصراف

در این قسمت می‌توانید لیست انواع چسب و لیست قیمت انواع چسب‌‌ها را مشاهده کنید و با توجه به نیاز خود محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. انواع چسب یکی از دسته محصولات پر فروش در فروشگاه اینترنتی اچ پی گالری است که در ادامه این صفحه می‌توانید انواع آن‌ها را مشاهده کنید.

دسته بندی انواع چسب

چسب شاید عنوانی کلی باشد که نیاز به تقسیم‌بندی به گروه‌های کوچک‌تر داشته باشد. تقسیم‌بندی چسب‌ها با توجه به کاربرد استفاده آن‌ها انجام می‌شود. برای مثال برای چسباندن کاغذ، شیشه، پلاستیک، فلز و ... به چسب‌های مخصوص نیاز است. قصد توضیح و معرفی انواع چسب را در  این قسمت نداریم و تنها چسب‌های موجود در فروشگاه‌مان را معرفی می‌کنیم.

انواع چسب کاغذ

این چسب‌ها دارای انواع مختلفی مثل چسب‌های مایع و چسب‌های نواری یا کاغذی هستند. چسب نواری نیز دارای مدل‌های مختلف است. برای مثال چسب نواری کوچک و بزرگ، که تفاوتشان در عرض چسب است و دارای کیفیت‌های مختلف هستند. بهترین کیفیت را چسب‌هایی دارند که موقع کشیدن صدا نمی‌دهند.

چسب‌های نواری همچنین با عنوان‌های چسب نواری پارچه‌ای، چسب نواری شفاف، چسب نواری رنگی و... نیز دربازار پیدا می‌شود.

انواع چسب همه کاره

این چسب‌ها را می‌توان برای چسباندن اشیا مختلف استفاده کرد مانند چسب‌های همه کاره رازی یا چسب یک دو سه.

چسب حرارتی

چسب‌های حرارتی دارای یک دستگاه و چسب هستند. چسب داخل دستگاه قرار می‌گیرد و دستگاه به چسب حرارت می‌دهد تا چسب روی سطوحی که می‌خواهیم بچسبانیم قرار بگیرد. چسب‌های حرارتی ضخامت‌های مختلف دارند و دستگاه‌های هر کدام نیز با توجه به اندازه چسب، دارای مدل‌های کوچک و بزرگ است.

نماد اعتماد الکترونیکی

ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

مشاوره رایگان و سفارش تلفنی 021-88851183