برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

درباره‌ی ما

درباره اچ پی گالری

سابقه فعالیت صاحبان مشاغل در هر زمینه می‌تواند به عنوان معیار اعتباربخشی به آن کسب و کار باشد. زمانی که فروشگاه اچ پی گالری شروع به فعالیت کرد، فروش اینترنتی مانند امروز جایگاه خود را در بین مردم پیدا نکرده بود. 9 سال از این فعالیت 17 ساله در زمینه فروش و ارائه خدمات مربوط به پرینتر را توام با فروشگاه اینترنتی در کنار شما بوده‌ایم. در حال حاضر این فروشگاه به دو روش سنتی (فروش حضوری) و مدرن (فروش اینترنتی) با مشتریان خود همراه است. با توجه به نیاز مشتریان و رغبتی که برای انجام خرید اینترنتی از خود نشان دادند، نیاز به راه‌اندازی فروش اینترنتی هم دیده شد. در هر کسب و کاری، مشتری و رضایتمندی او حرف اول را می‌زند و تعیین‌ کننده بسیاری از تصمیم‌های صاحبان کسب و کار است.

پس با توجه به اینکه مشتری مداری از اولویت‌های همیشگی ما بوده است، دستگاه‌های مجهزی برای سرویس‌دهی به همراهانمان تهیه کرده‌ایم، که شاید در کمترین مراکز خدمت‌رسانی پرینتر و کارتریج مورد توجه قرار گرفته تجهیز باشد. در واقع دیدگاه ما این‌‌گونه است که سلامت دستگاه‌های پرینتر کاربران را حفظ کنیم. با توجه به شرایط اقتصادی و وضعیت نابسامانی که قیمت خرید کارتریج‌ و قطعات پرینتر را هم شامل خود کرده است، سعی بر این داریم تا با ارائه راهکارهای مناسب، به طول عمر دستگاه‌های چاپگر مشتریانمان اضافه کنیم؛ بنابراین از هزینه‌هایی که برای ایجاد تشکیلات مناسب برای سرویس‌دهی مناسب انجام داده‌ایم، هرگز پشیمان نیستیم. دستگاه‌های مکنده ما، کارتریج شما را به طور کامل تمیز می‌کند، تا هیچ تونری از سری قبل در کارتریج شما باقی نمانده باشد، چون این مساله باعث خرابی کارتریج شما، زودتر از حد انتظار می‌شود.

خدمات فروش کارتریج، شارژ کارتریج، تعمیر دستگاه‌های پرینتر و فروش قطعات کارتریج و پرینتر از جمله خدماتی هستند که توسط فروشگاه اینترنتی اچ پی گالری انجام می‌شود. همین طور ارائه خدمات به اداره‌ها و سازمان‌ها یکی دیگر از فعالیت‌هایی است که در دستور کار خود قرار داده‌ایم و آماده عقد قرارداد با شما صاحبان مشاغل در شرکت‌ها و سازمان‌های اداری‌اتان هستیم. در ضمن این موضوع را خاطر بسپارید، که در صورت تمایل شما، قبل از انجام عملیات سرویس‌دهی بر روی دستگاه‌های پرینتر و کارتریج‌های شما؛ هزینه‌های انجام کار، به اطلاع شما رسانده‌ می‌شود. بنابراین برای انجام کارتان در مضیقه قرار نخواهید گرفت. موضوع دیگری که بهتر است از قلم نیفتد، بازدید شما از اچ پی گالری است؛ هر زمان که دوست داشته باشید، می‌توانید همراه دستگاه‌ تعمیری و کارتریج شارژی خود به دیدار ما بیایید.

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم