جوهر پرینتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

فروش انواع جوهر یکی دیگراز خدمات فروشگاه اچ پی گالری است. جوهر مخصوص پرینتر‌های جوهر‌افشان است و با توجه به مدل دستگاه و نیاز کاربر دارای مدل‌ها و دسته‌بندی‌های متفاوت است. در این صفحه می‌توانید انواع جوهر و قیمت هر کدام را مشاهده نمایید.

برای سفارش و خرید نیز می‌توانید از طریق وب‌سایت یا تماس با کارشناسان ما سفارش خود را ثبت نمایید.

دسته بندی انواع جوهر

جوهر پرینتر‌های جوهرافشان را می‌توانیم به سه دسته کلی تقسیم‌بندی کنیم.

برای مشاهده قیمت و مشخصات جوهر پرینتر‌های کانن، اچ پی و اپسون بر روی لینک‌های بالا کلیک کنید تا به صفحه هر کدام از این دسته‌ها هدایت شوید.

معیار تشخیص کیفیت جوهر

همان‌طور که می‌دانید جوهر، نقش مهمی در کیفیت چاپ دارد. در نتیجه پیدا کردن بهترین جوهر برای کانن یا جوهر اصلی اپسون و ... همواره یک چالش برای کاربران است. ما در اچ پی گالری برای بیشتر جوهر‌ها دو مدل جوهر فابریک و جوهر طرح فابریک داریم.

تفاوت جوهر فابریک با جوهر طرح فابریک

تفاوت اصلی آن‌ها در قیمت است. جوهر‌های اصلی توسط کارخانه سازنده دستگاه شما تولید شده‌اند و قیمت به مراتب بالاتری نسبت به جوهر‌های طرح فابریک دارند. اما جوهر فابریک، جوهری است که توسط شرکت معتبر دیگری ساخته شده و با قیمتی مناسب‌تر، عملکرد و کیفیت مشابه جوهر اصل را دارد.

از مهم ترین عوامل در کیفیت چاپ، کیفیت جوهر پرینتر می باشد. در نتیجه در خرید جوهر پرینتر خود دقت کافی و لازم را داشته باشید. جوهر های پرینتر، در سایزها و حجم های مختلف و همچنین در رنگ های مختلف به صورت ست عرضه می شوند و مناسب برای پرینترهای تانک جوهر دار و پرینترهای جوهرافشان می باشد.

نماد اعتماد الکترونیکی

ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

مشاوره رایگان و سفارش تلفنی 021-88851183