برچسب کاغذی سه ردیفه پرینتر لیبل زن Paper Label 15x34

سایز لیبل: 15x34 میلیمتر

جنس: کاغذی

تعداد لیبل: 10000

جهت اطلاع از موجودی و قیمت محصول تماس بگیرید

449,000 ریال بدون مالیات.

افزودن به لیست دلخواه

کاغذی
15 در 34 میلیمتر
سفید
10000 عدد لیبل در هر رول
سه ردیف

برچسب کاغذی سه ردیفه پرینتر لیبل زن Paper Label 15x34:

برچسب ها لیبل های کاغذی جهت چاپ اطلاعات و قیمت محصولات به کار می رود. یک طرف لیبل ها دارای قابلیت چسبندگی بالایی می باشد تا پس از چاپ بتوان به راحتی بر روی کالا آن را چسباند. برچسب ها و لیبل ها در ابعاد مختلفی ساخته می شوند تا بتوانند رنج وسیعی از نیازها را براورده کنند. لیبل کاغذی مورد بررسی دارای 3 ردیف لیبل می باشد که ابعاد هر برچسب 15 در 34 میلیمتر می باشد.

لیبل ها و برچسب ها از انواع جنس های مختلفی مثل کاغذ، PVC و فلز ساخته می شوند و هر کدام کاربرد ویژه خود را دارد. لیبل ها در اندازه های مختلف به صورت نوارهایی ساخته می شوند و دور یک هسته مرکزی به صورت استوانه ای پیچیده می شود. در هر رول برچسب های کاغذی سه ردیفه، 10000 عدد لیبل موجود می باشد و بسیار مقرون به صرفه می باشد. قدرت چسبندگی لیبل ها بالا بوده و به راحتی از بین نمی روند.

برچسب کاغذی سه ردیفه پرینتر لیبل زن Paper Label 15x34

برای چاپ بر روی لیبل های کاغذی از پرینترهای و ریبون های لیبل زن استفاده می شود. از این لیبل ها می توان برای چاپ اطلاعات تمامی محصولات و کالاها و همچنین برچسب برای موارد دیگر استفاده کرد. این محصول با قیمت مناسب و کیفیت عالی در فروشگاه اچ پی گالری موجود می باشد و شما می توانید برای سفارش محصول با شماره تلفن فروشگاه تماس بگیرید.

ویدئو آموزش نحوه قرار دادن لیبل درون پرینترهای لیبل زن: