برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

تعمیر پرینتر های HP با اچ پی گالری

امكان دارد هنگام استفاده از پرينتر HP، يكدفعه پرينتر خراب شود و ديگر كار نكند، يا كاغذ داخل پرينترتان جمع شود، يا لكه‌هاي سياه رنگ روي كاغذ چاپ شود. زماني كه از پرينتر استفاده مي‌كنيد، ممكن است هر كدام از اين خرابي‌ها و خرابي‌هاي ديگر سراغ پرينترتان بيايد. در اين موقع به دنبال راه‌هاي رفع مشكل مي‌گرديد. چند راهكار را خودتان امتحان مي‌كنيد، اما مشكل هنوز وجود دارد. در اينجاست كه به دنبال تعميركار يا جايي مطمئن براي تعمير پرينتر اچ پي‌تان مي‌گرديد. اين روزها پيدا كردن جايي مطمئن به دليل استفاده برخي افراد از قطعه‌هاي تقلبي و گران بودن بي‌دليل، سخت شده است. زماني كه مي‌خواهيد تعميركار يا فروشگاهي را براي تعمير پرينترتان انتخاب كنيد، به سابقه آن مجموعه و فرد و رضايت مشتري‌هاي سابق آن بايد توجه داشته باشيد.

چرا تعمیر پرینتر hp خود را به اچ پی گالری بسپاریم

مجموعه اچ پي گالري، 17 سال سابقه فروش و خدمات رساني در ارتباط با انواع پرينترها، دستگاه‌هاي كپي و قطعه‌هاي جانبي اصل فعاليت دارد. اين مجموعه خيلي قبل‌تر از همه‌گير شدن اينترنت و فروش اينترنتي، در حوزه پرينتر فعاليت خود را شروع كرد. بعد از روي آوردن مردم به فروش اينترنتي، خدمات خود را به صورت آنلاين ارائه مي‌دهد. اين مجموعه با هدف مشتري مداري، فعاليت‌ها و خدمات خود را به روز مي‌كند. فروشگاه Hp Gallery نمايندگي تعمير پرينتر اچ پي، براساس تقاضاي بازار در اين روزها، اكنون خدمات و سرويس‌هاي گوناگون مثل تعمير پرينتر اچ پی در محل را ارائه مي‌دهد. براي آشنايي با اين مجموعه كافي است به سايت اچ پي گالري مراجعه كنيد.

پرينتر HP انواع مختلفي دارد. اين پرينترها به چند نوع ليزري، جوهرافشان، رنگي و تك رنگ، چند كاره و تك كاره تقسيم مي‌شوند. تعمير خرابي هر كدام از اين مدل‌ها متفاوت است و نياز به كارشناس با تجربه و حرفه‌اي دارد. براي تعمير دستگاه پرينترتان و رفع خرابي مي‌توانيد آن را به فروشگاه بياوريد يا از خدمات و سرويس در محل استفاده كنيد. چه فرقي ميان تعمير پرينتر در محل و تعمير آن در فروشگاه و نمایندگی تعمیر پرینتر اچ پی دارد؟ براي اينكه متوجه اين تفاوت شويد، بايد از مزاياي سرويس پرينتر اچ پي در محل آگاه شويد. در ادامه در ارتباط با اين مزايا صحبت مي‌كنيم.

مزاياي استفاده از سرويس و تعمير پرينترهاي hp در محل

-  خدمات و سرويس در محل باعث صرفه‌جويي در وقت و انرژي مي‌شود.

-  با انتخاب تعمير پرينتر اچ پي در محل، در هزينه صرفه‌جويي مي‌كنيد. در اين صورت ديگر نياز به حمل و ارسال آن به فروشگاه نداريد.

-  در صورت نداشتن امكان حضور در مراكز تعمير، بهترين راه استفاده از خدمات و سرويس در محل است.

-  تكنسين اعزامي، داراي تجهيزات و ابزارآلات لازم براي تعمير پرينتر hp است.

-  اگر نياز به تعويض قطعه باشد، تكنسين وسايل و قطعه‌هاي لازم اصل را به همراه دارد. ديگر نگران استفاده از قطعه‌هاي تقلبي نباشيد.

-  هنگام جابه‌جايي پرينتر، ممكن است به دستگاه صدمه وارد شده و خرابي دوچندان شود. با استفاده از سرويس پرينتر اچ پي در محل، ديگر نياز به جابه‌جايي نيست.

-  هنگام تعمير، روي كار تعميركار مي‌توانيد نظارت داشته باشيد.

-  ارائه راهنمايي‌ها و نكاتي براي تگهداري و سرويس دستگاه پرينترتان براي افزايش طول عمر دستگاه از سوي كارشناس اعزامي

-  در صورت تعمير پرينتر اچ پي در تهران، كارشناس به تمام نقاط تهران اعزام مي‌شود.

اين‌ موارد تنها بخشي از مزاياي تعمير پرينتر اچ پي جوهرافشان و ليزري در محل است. برای راهنمایی بیشتر، کافی است از طریق راه‌های ارتباطی مجموعه اچ پی، با کارشناسان و مشاورهای این مجموعه صحبت کنید.

چه مواردی شامل سرویس و تعمیر پرینتر اچ پی در محل و به صورت حضوری در فروشگاه می‌شود؟

این خدمات شامل:

-  نصب و تعمیر پرینتر اچ پی

-  رفع هرگونه خطای پرینترهای اچ پی

-  نصب و بروزرسانی درایور پرینتر اچ پی

-  عیب‌یابی و کارشناسی اولیه پرینتر اچ پی

-  اتصال و اشتراک‌گذاری پرینتر اچ پی در شبکه

-  سرویس کلی پرینتر اچ پی در سطح‌های مختلف

-  تعمیر و تعویض قطعه‌های آسیب دیده چاپگر اچ پی

هزینه تعمیر پرینتر اچ پی چقدر است؟

هزینه تعمیر پرینترهای اچ پی به نوع پرینتر و خرابی و میزان آن بستگی دارد. براي همين قيمت تعمير پرينتر متغيير است. زمانی که کارشناس برای بررسی پرینتر به محل شما می‌آید، بعد از بررسي و عيب‌يابي پرينتر اچ پي و براساس خدمات و سرويس درخواستي، هزينه را اعلام مي‌كند.

در صورتي كه پرينتر را براي تعمير به فروشگاه بياوريد، هزينه پس از بررسي مشكل تخمين زده مي‌شود. اگر هزينه از ميزان معيني، كمتر باشد، بدون اطلاع تعمير انجام مي‌شود. اگر هزينه بالا باشد، قبل از تعمير به مشتري اعلام مي‌شود. در صورت رضايت كارشناس، تعمير را شروع مي‌كند.

مي‌توانيد با كارشناسان و مشاوره‌هاي مجموعه hp gallery صحبت كنيد و اطلاعات تكميلي را از آن‌ها بگيريد.

تعمير پرينتر اچ پي چقدر طول مي‌كشد؟

تعمير پرينتر hp به نوع پرينتر و خرابي و ميزان آن بستگي دارد. در صورت استفاده از خدمات و سرويس در محل، بين دو تا چهار ساعت زمان مي‌برد.

اگر پرينتر را براي تعمير به فروشگاه بياوريد يا ارسال كنيد، در اين صورت زمان تعمير بعد از بررسي خرابي و ميزان آن مشخص شده و اعلام خواهد شد.

 

تعمير پرينتر اچ پي در محل چه مزايايي دارد؟

سرعت در تعمير پرينترهاي HP، تعويض قطعه‌هاي پرينتر اچ پي بدون جابه‌جايي، كاهش هزينه‌ها، نظارت روي كار تعميركار، صدمه نديدن پرينتر از جمله مزاياي استفاده از اين سرويس است.

هزينه تعمير پرينتر اچ پي چه قدر است ؟

قيمت تعمير پرينتر به نوع پرينتر و ميزان خرابي بستگي دارد. اگر پرينتر را به فروشگاه بياوريد، هزينه بعد از بررسي اعلام مي‌شود. در صورت استفاده از سرويس و تعمير پرينتر hp در محل، اين هزينه از سوي كارشناس اعلام مي‌شود.

خرابي‌ها و مشکلات پرينترهاي اچ پي

تمام شدن كارتريج تونر يا جوهر، تعويض كارتريج، روشن نشدن پرينتر، خرابي‌هاي فيزيكي، خرابي‌هاي كارتريج تونر، خرابي‌هاي قطعه‌هاي داخلي مثل درام، هد، غلطك، مشكلاتي مثل گير كردن كاغذ در پرينتر، وجود خط‌هاي افقي يا عمودي هنگام چاپ، وجود لكه‌هايي روي كاغذ چاپي، مشكلات فيزيكي و غيره از انواع خرابي‌هايي است كه پرينتر اچ پي را از كار مي‌اندازد.

بهترين توصيه براي بالا بردن عمر دستگاه پرينتر اچ پي‌تان، رعايت نكات و انجام سرويس دوره‌اي است. براي سرويس دوره‌اي مي‌توانيد از خدمات سرويس دوره‌اي مجموعه اچ پي گالري استفاده كنيد.

 

ادامه مطلبShow less

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم