تونر شارژ

تونر، پودر مصرفی پرینترها و دستگاه های کپی لیزری است که مخلوطی از پودر کربن و ترکیبات پلیمری میباشد و از طریق اعمال حرارت به کاغذ میچسبد. شارژ کردن تونر مصرفی کارتریج میتواند موجب صرفه جویی در هزینه های کاربر گردد و او را برای مدتی از نیاز به تعویض کارتریج معاف کند. تونر های موجود در بازار از برند های مختلفی هستند که هر یک دارای ویژگی های مخصوصی است و برای یک سری دستگاه و کارتریج خاص قابل استفاده هستند. از جمله ویژگی هایی که در هریک از تونر ها منحصر به فرد است میتوان به اندازه ذرات و نقطه ذوب پودر استفاده شده اشاره کرد که تاثیری کلیدی بر کیفیت چاپ دارند. شرکت hp-gallery با چندین سال تجریه در این زمینه به ارائه پودر های تونر دربرند های مختلف و با مناسب ترین قیمت همواره سعی در پاسخ دهی به نیاز های همشهریان داشته است.

تونر شارژ 

( 12 محصول وجود دارد )

زیرشاخه ها

  • مشکی

    تونرهای مشکی در برند های مختلف و برای استفاده در دستگاه های مختلف استفاده میشوند. به طور کلی کاربر با خرید و استفاده از پودر های تونر به منظور شارژ کارتریج پرینتر های لیزری میتواند در هزینه های خود صرفه جویی کند و برای مدتی نیاز به تعویض کارتریج را تعویق بیاندازد. شرکت hp-gallery با داشتن تجریه ای چندین ساله در این زمینه همواره کوشیده است تا با ارائه این محصولات با مناسب ترین قیمت نیاز های کاربران را به بهترین نحو پاسخ دهد.

  • رنگی

    پرینتر های رنگی لیزری عمدتا با هدف چاپ متون شامل اشکال گرافیکی و یا پوستر ها به بازار روانه شده اند. این پرینتر ها با داشتن قابلیت شارژ مجدد از طریق تزریق پودر تونر میتوانند موجب صرفه جویی در هزینه های کاربر گردند. تونر های مصرفی در این دستگاه ها بسیار متنوع میباشند و دارای ویژگی های مخصوص به خود هستند به طوری که هر دستگاه تونر مخصوص به خود را دارد. انتخاب تونر با کیفیت و کارایی مناسب یکی از نکات مهم برای داشتن چاپی باکیفیت و مطلوب است. در این راستا hp-gallery  با امکان مشاهده و بررسی انلاین محصولات برند های مختلف در این زمینه امکان خرید یک تونر کارآمد را برای کاربر فراهم کرده است.