لوازم سابلیمیشن

سابلیمیشن روشی است متداول که برای چاپ طرح روی اشیای مختلف استفاده میشود. با استفاده از این روش میتوانید نسبت به چاپ عکس و طرح دلخواه خود بر روی انواع اجسام اعم از لیوان، ام دی اف، سرامیک،بشقاب، پارچه و بسیاری دیگر اقدام کنید. برای این کار کافی است از یک دستگاه پرینتر جوهری به همراه کاغذ مخصوص سابلیمیشن و چسب نسوز و دستگاه پرس حرارتی مناسب استفاده کنید تا هر طرحی را براحتی پیاده سازی کنید. اساس کار سابلیمیشن تصعید مستقیم است که از این طریق جوهر موجود از کاغذ مخصوص به جسم منتقل میشود. کلیه طرح های چاپ شده با استفاده از این روش دارای قابلیت شستشو و ماندگاری طولانی مدت هستند. شرکت hp-gallery با چندین سال تجریه در این زمینه تمامی وسایل و لوازم مورد نیاز جهت چاپ سابلیمیشن را در اختیار کاربران قرار میدهد و شما میتوانید با خرید اینترنتی این محصولات در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید.

لوازم سابلیمیشن 

( 3 محصول وجود دارد )

زیرشاخه ها

  • جوهر سابلیمیشن

    جوهر های سابلیمشن با هدف چاپ طرح بر روی اجسام استفاده میشوند و معمولا در بسته بندی های چهار و یا شش رنگ عرضه میشوند. این جوهر کیفیت چاپ و ماندگاری بسیار بالایی دارند و طرح های چاپ شده با آن ها قابلیت شستشو را دارا هستند. شما میتوانید با خرید اینترنتی این جوهر ها از hp-gallery نسب به چاپ طرح های دلخواهتان بر روی وسایل اقدام کنید.

  • کاغذ سابلیمیشن

    برای چاپ طرح و عکس های مورد نظر خود بر روی اجسام لازم است تا ابتدا آن را بر روی کاغذ های مخصوص تحت عنوان کاغذ سابلیمیشن چاپ کنیم و سپس طرح چاپ شده روی کاغذ را از طریق حرارت و تصعید جوهر به جسم منتقل کنیم. با توجه به سازوکار گفته شده کیفیت و نوع کاغذ سابلیمیشن استفاده شده در این فرایند بسیار حائز اهمیت است به نحوی که با استفاده از کاغذ مناسب میتوان تا 90 درصد جوهر جدب شده را به جسم منتقل کرد. از این انتخاب کاغذ مناسب یکی از نکات کلیدی برای چاپی با کیفیت و ماندگار میباشد. hp-gallery با داشتن چندین سال تجربه در این زمینه ارائه کننده انواع کاغذ های سابلیمیشن با ویژگی های مختلف میباشد.