تونر شارژ کارتریج ریکو سری Ricoh 204 مدل ناسو NASOO وزن 150 گرمی

کشور سازنده: محصول درجه یک چینی

وزن: 150 گرم

نوع: لیزری مشکی

کارتریج های سازگار: Ricoh toner cartridge 204

450,000 ریال بدون مالیات.

افزودن به لیست دلخواه

تونر شارژ کارتریج ریکو سری Ricoh 204 مدل ناسو NASOO وزن 150 گرمی:

تونر نوعی پودر رنگی می باشد که درون کارتریج های لیزری قرار می گیرد و برای چاپ توسط پرینترهای لیزری به کار می رود. تونرهای شارژ ریکو 204 به رنگ مشکی بوده و مناسب برای کارتریج های ریکو سری 204 می باشد. این تونرها درون قوطی های با ظرفیت 150 گرمی بسته بندی شده اند. تونر شارژ ریکو 204 محصول درجه یک کشور چین می باشد و کیفیت چاپ بسیار بالایی دارد. چاپ حاصل از این تونرهای شارژ، بسیار پر رنگ بوده و ماندگاری بالایی دارند.

تونرهای شارژ ریکو 204 مناسب برای شارژ کارتریج های Ricoh 204 می باشد. فرآیند شارژ کارتریج های ریکو باید توسط تکنسین ماهر انجام گیرد. زیرا ممکن است به کارتریج آسیبی وارد شود و یا در صورت برخورد تونر به پوست دست و یا چشم شما، به سلامتی تان آسیب وارد شود. لذا هنگام کار کردن با تونر های شارژ به نکات ایمنی آن توجه ویژه کنید.

کارتریج های ریکو سری 204 با کیفیت چاپ عالی و درجه یک به رنگ مشکی می باشد. ظرفیت چاپ این کارتریج های لیزری 3000 برگ با پوشش 5% می باشد. پس از اتمام تونر آن، می توان توسط همین تونرهای شارژ، مجددا کارتریج را شارژ نمود. کیفیت چاپ توسط این کارتریج ها بسیار بالا می باشد و چاپی یک دست و بدون حالت رگه رگه شدن به شما می رهد. پرینترهایی از برند ریکو که سازگار با این کارتریج ها و تونرهای 204 ریکو می باشد عبارت اند از:

RICOH SP 204SN

این کالا همراه با قیمت مناسب و گارانتی معتبر در فروشگاه اچ پی گالری موجود می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت مشاوره خرید می توانید با شماره تلفن فروشگاه تماس بگیرید.