ریبون لیبل پرینتر وکس Wax Ribbon 110x75

ابعاد: 110 میلیمتر عرض و 75 متر طول

دارای ضمانت و گارانتی

نوع: وکس

تعداد در هر کارتن: 40

جهت اطلاع از موجودی و قیمت محصول تماس بگیرید

950,000 ریال بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

وکس
پرینترهای لیبل زن
پلاستیک
110 میلیمتر عرض و 75 متر طول
مشکی
چین
40 عدد رول در هر کارتن

ریبون لیبل پرینتر وکس Wax Ribbon 110x75:

ریبون های لیبل زن وکس لایه نازک ورقه مانند پلاستیکی می باشد که یک طرف آن آغشته به جوهر است و دور یک هسته چوبی و یا پلاستیکی رول شده است. ریبون های لیبل زن در سایز ها و ابعاد و رنگ های مختلفی طراحی می شوند تا تمامی نیازهای مصرف کنندگان را پوشش دهند.

ریبون لیبل پرینتر وکس Wax Ribbon 110x75

ریبون های لیبل زن وکس مقاومت خیلی بالایی در برابر عوامل بیرونی همچون تغییرات دما، رطوبت و... ندارند و با خراش ناخن پاک می گردد. به همین دلیل برای کاربردهای خاصی به کار می رود و معمولا برای لیبل های کاغذی مورد استفاده قرار می گیرد. ریبون های لیبل پرینتر وکس نسبت به نوع رزینی بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر می باشد.

ریبون لیبل زن وکس مورد بررسی دارای ابعاد فیزیکی عرض 110 میلی متر و طول 75 متر می باشد. پوشش جوهر آن به صورت بیرونی می باشد و بر روی یک هسته نیم اینچی چوبی رول شده است. درون هر کارتن، 40 عدد رول ریبون قرار دارد. برای تست این که رول ریبون لیبل زن شما دارای پوشش بیرونی است یا داخلی، می توانید به یک سمت آن قطعه ای چسب نواری بچسبانید و پس از چند دقیقه آن را جدا کنید، در صورتی که چسب نواری دارای آثار جوهر بود، آن سمت ریبون دارای پوشش جوهر است.

ریبون لیبل پرینتر وکس Wax Ribbon 110x75

در هنگام خرید ریبون های لیبل زن باید به چند موضوع زیر دقت شود:

  1. نوع ریبون (وکس یا رزینی)
  2. میزان ماندگاری چاپ توسط ریبون
  3. مقاومت آن در برابر رطوب و دما و عوامل بیرونی
  4. قیمت
  5. ابعاد ریبون و هم اندازه بودن ریبون با لیبل
  6. میزان ضخامت جوهر روی ریبون

ریبون لیبل زن وکس 110x75 همراه با گارانتی معتبر در فروشگاه اچ پی گالری موجود می باشد و شما می توانید جهت اطلاع از قیمت و خرید آن با شماره تلفن فروشگاه تماس بگیرید.