کارتریج و تونر کپی

به موارد مصرفی در چاپگرهای جوهرافشان ، جوهر و در پرینترهای لیزری پودر و یا اصطلاحا تونر می گویند .محفظه ای که تونر و جوهر در آن قرار می گیرد ،کارتریج می گویند. در چاپگرهای جوهرافشان دستور چاپ توسط جوهر و بوسیله هد کارتریج روی کاغذ انتقال میابد ولی در چاپگرهای لیزری انتقال دستور چاپ روی کاغذ بوسیله پودر و یا همان  تونر و بوسیله درام کارتریج  انجام میشود.

کارتریج و تونر کپی 233 محصول وجود دارد

زیرشاخه ها

 • لیزری مشکی

  یکی از دستگاه هایی که امروزه در همه ی سازمان و اداره ها می توان پیداکرد ، پرینتر و یا دستگاه چاپ است.همه ی کارتریج های لیزری دارای 2 بخش اصلی تونر و درام هستند . گاهی این دو قسمت در برخی از دستگاه ها در یک کارتریج و دربعضی دیگر بصورت جدا از هم یعنی هر کدام در یک کارتریج مورد استفاده قرار می گیرند .در چاپگرهای لیزری مشکی نیز از یک کارتریج مشکی استفاده می شود که معمولا تونر و درام در این مدل از دستگاه ها هر دو در یک کارتریج قرار گرفته اند .

 • لیزری رنگی

  برای همه ی کاربران خانگی، خرید یک پرینتر لیزر رنگی کار مشکلی می باشد.پرینترهای لیزری از لحاظ کاربری به دو نوع تک کاره و چندکاره تقسیم می‌شوند. پرینترهای تک کاره فقط وظیفه اصلی خود یعنی پرینت را انجام می‌دهند. اما پرینترهای چند کاره از عهده وظایفی چون اسکن، فکس و کپی هم بر می‌آیند.هنگام خرید پرینترهای لیزری حتما باید چند نکته را مد نظر قرار داد. این دو مورد عبارتند از رزولوشن دستگاه و سرعت چاپ. اگر یکی از اهداف اصلی شما از خرید پرینتر، چاپ عکس است، باید کمی در مورد رزولوشن دستگاه وسواس به خرج بدهید.

 • جوهر افشان

  چاپگرهای جوهرافشان از اواسط دهه ۱۹۸۰ مطرح و به سرعت متداول گردیدند. شاید یکی از مهمترین دلایل رشد سریع این نوع از چاپگرها قیمت مناسب آنها نسبت به کیفیت و کارایی آنان باشد. چاپگرهای جوهرافشان به دو دسته خانگی یا اداری و صنعتی تقسیم میشوند که در مدل خانگی آنها کاغذ و هد چاپگر حرکت میکنند و در مدل صنعتی آنها هد ثابت و محصول از زیر هد حرکت میکند.

 • تونر کپی

  همه ی کارتریج های لیزری دارای 2 بخش اصلی تونرو درام هستند . گاهی این دو قسمت  در برخی از دستگاه ها در یک و کارتریج دربعضی دیگر بصورت جدا از هم یعنی هر کدام در یک کارتریج مورد استفاده قرار می گیرند .

 • کارتریج شوقی

   

در صفحه