لیزری مشکی

یکی از دستگاه هایی که امروزه در همه ی سازمان و اداره ها می توان پیداکرد ، پرینتر و یا دستگاه چاپ است.همه ی کارتریج های لیزری دارای 2 بخش اصلی تونر و درام هستند . گاهی این دو قسمت در برخی از دستگاه ها در یک کارتریج و دربعضی دیگر بصورت جدا از هم یعنی هر کدام در یک کارتریج مورد استفاده قرار می گیرند .در چاپگرهای لیزری مشکی نیز از یک کارتریج مشکی استفاده می شود که معمولا تونر و درام در این مدل از دستگاه ها هر دو در یک کارتریج قرار گرفته اند .

فروشگاه اچ پی گالری، پیشرو در عرضه کارتریج های لیزری و جوهر افشان

لیزری مشکی 

( 144 محصول وجود دارد )

زیرشاخه ها

 • اچ پی / HP

  کارتریج تونر یا کارتریج لیزری یکی از اجزای مصرف شدنی پرینتر لیزری است که شامل پودر تونر می‌باشد. منبع تامین رنگ در چاپگرها بسته به نوع چاپگر، تونر یا کارتریج نامیده می‌شود. کارتریج های لیزری مشکی اچ پی در ظرفیت های مختلف چاپ و در دو کیفیت اورجینال و طرح فابریک موجود می باشد که با توجه به نوع پرینتر و نیاز خود می توانید کارتریج مناسب را انتخاب نمایید.

  فروشگاه اچ پی گالری، پیشرو در عرضه کارتریج های لیزری و جوهرافشان

 • کانن / Canon

  تمامی کارتریج های لیزری دارای ۲ بخش اصلی تونر و درام هستند. گاها این دو بخش در برخی از دستگاه ها در یک کارتریج و در برخی دیگر بصورت مجزا یعنی هر کدام در یک کارتریج مورد استفاده قرار می گیرند. در برخی از کارتریج های جوهری و لیزری قسمتی تحت عنوان چیپ وجود دارد که وظیفه اعلام میزان مواد مصرفی یعنی جوهر یا تونر را داخل کارتریج برای پرینتر بر عهده دارند. ذرات تونر در چاپگر توسط حرارت ذوب می‌شوند و به کاغذ می‌چسبند. در کارتریج های لیزری قسمت اصلی یا منبع تغذیه کننده پودر روی کاغذ می باشد.

  فروشگاه اچ پی گالری پیشرو در عرضه انواع کارتریج های لیزری و جوهر افشان

 • سامسونگ / SAMSUNG

  کارتریج های لیزری سامسونگ در دو نوع رنگی و سیاه و سفید تولید می شوند. این کارتریج ها در ابعاد و ظرفیت های مختلف چاپ تولید می شوند تا تمامی رنج های مصرفی را پوشش دهند. هر کدام از کارتریج های سامسونگ با نوع خاصی از پرینترها سازگار می باشد. کارتریج های لیزری مشکی طول عمر بالایی دارند و در دو نوع اورجینال و طرح فابریک در فروشگاه موجود می باشند.

  فروشگاه اچ پی گالری، پیشرو در عرضه انواع کارتریج های رنگی و مشکی لیزری

 • برادر / Brother

  برادر یکی از برندهای معتبر و البته گمنام در صنعت چاپ و تکثیر می باشد که در چند سال اخیر پیشرفت فوق العاده ای داشته و توانسته نامی معتبر به جای بگذارد. کارتریج های لیزری مشکی برادر در ظرفیت های چاپ مختلف و حجم تونر مختلف طراحی و ساخته می شوند و مناسب برای پرینترهای برادر می باشند. این کارتریج ها قیمت و کیفیت چاپ مناسبی دارند.

  فروشگاه اچ پی گالری، پیشرو در عرضه انواع کارتریج های لیزری مشکی و رنگی

 • ریکو / Ricoh

  ریکو یکی از برندهای معتبر و در صنعت چاپ و تکثیر می باشد که در چند سال اخیر پیشرفت فوق العاده ای داشته و توانسته نامی معتبر به جای بگذارد. کارتریج های لیزری مشکی برادر در ظرفیت های چاپ مختلف و حجم تونر مختلف طراحی و ساخته می شوند و مناسب برای پرینترهای برادر می باشند. این کارتریج ها قیمت و کیفیت چاپ مناسبی دارند.

  فروشگاه اچ پی گالری، پیشرو در عرضه انواع کارتریج های لیزری مشکی و رنگی

 • فوجی / Fuji

  کارتریج تونر یا کارتریج لیزری یکی از اجزای مصرف شدنی پرینتر لیزری است که شامل پودر تونر می‌باشد. منبع تامین رنگ در چاپگرها بسته به نوع چاپگر، تونر یا کارتریج نامیده می‌شود. کارتریج های لیزری مشکی فوجی در ظرفیت های مختلف چاپ و با کیفیت اورجینال موجود می باشد که با توجه به نوع پرینتر و نیاز خود می توانید کارتریج مناسب را انتخاب نمایید. فروشگاه اچ پی گالری، پیشرو در عرضه کارتریج های لیزری و جوهرافشان

در صفحه