درام کارتریج تونر لیزری سامسونگ Samsung SF-D560RA

قابل استفاده در: SAMSUNG SF-560R / 565PR

 دارای ضمانت و گارانتی

قابلیت شارژ مجدد: دارد

کد محصول: Samsung SF-D560RA

جهت اطلاع از موجودی و قیمت تماس بگیرید

SAMSUNG / سامسونگ

320,000 ریال بدون مالیات.

افزودن به لیست دلخواه

لیزری
3000 برگ
SF-D560RA
سامسونگ
SAMSUNG SF-560R / 565PR
آلومینیومی
چین

درام کارتریج تونر لیزری سامسونگ Samsung SF-D560RA:

درام قطعه ای استوانه ای شکل از اجزای تشکیل دهنده کارتریج های لیزری می باشد.درام ها استوانه هایی از جنس فلز می باشند که دارای پوشش نازک سبز یا آبی رنگی می باشد. درام از لحاظ سایز طول، هم اندازه با مگنت می باشد و مگنت درون درام قرار می گیرد. کار اصلی درام، انتقال تونر از کارتریج به کاغذ می باشد تا کار چاپ انجام گیرد.

سطح درام با تابش لیزر باردار می شود و تونر را به خود جذب کرده و به کاغذ منتقل می کند. در آخر تونر اضافی و ضایعات توسط بلید از روی آن پاک شده و دوباره تونر جدید جذب بدنه آن می شود. این کار با تابش لیزر و چرخیدن مداوم درام انجام می گیرد. درواقع فرآیند چاپ لیزری به این شکل می باشد.

درام کارتریج تونر لیزری سامسونگ Samsung SF-D560RA

جنس بدنه درام از آلومینیوم می باشد و مواد حساسی به نام سلنیوم روی آن را پوشانده است و یک لایه محافظ نیز بر روی آن قرار گرفته است. ماده سلنیوم بر اثر تابش لیزر باردار می گردد. در صورت خرابی این قطعه چاپ بصورت کمرنگ انجام شده و یا در برگه چاپ شده نقطه هایی به تعداد ۴ عدد، به فواصل منظم دیده می‌شود. در صورت مشاهده این موارد، پرینتر و کارتریج شما نیاز به تعویض درام دارد.

درام ها بر اساس نوع پرینتر و کارتریج، ساختار و ابعاد مختلفی دارند که باید درام مناسب کارتریج خود را خریداری نمایید. درام سامسونگ Samsung SF-D560RA سازگار با کارتریج سامسونگ SF-D560RA می باشد. کارتریج های سامسونگ SF-D560RA توان چاپ تا 3000 برگ را دارد و قابلیت شارژ مجدد دارد که می توان پس از اتمام تونر آن، کارتریج را مجددا شارژ نمود.
درام و کارتریج های سامسونگ SF-D560RA سازگار با پرینترهای زیر می باشد:

SAMSUNG SF-560R / 565PR

درام لیزری سامسونگ SF-D560RA با کیفیت عالی و قیمت مناسب در فروشگاه اچ پی گالری موجود می باشد. جهت سفارش این محصول می توانید با شماره تلفن فروشگاه تماس بگیرید.