پرینتر تک کاره جوهر افشان HP DeskJet 1110

تعداد کاغذ ورودی: 60 برگ

سرعت چاپ: 7.5 برگ در دقیقه برای حالت سیاه و سفید ، 5.5 برگ در دقیقه در حالت رنگی

کیفیت چاپ: 1200*1200 dpi

تعداد کاغذ ورودی: 60 برک

بزرگ ترین اندازه پرینت: A4

نقاط ضعف: نداشتن چاپ دورو ، نداشتن امکان شبکه شدن و نداشتن WiFi و نداشتن صفحه نمایش

برای اطلاع از قیمت پرینتر تک کاره hp 11110 با ما تماس بگیرید.

اچ پی گالری 88930119-021

نماد اعتماد الکترونیکی

0 ریال بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

تک کاره جوهر افشان
اچ پی
7.5 برگ در دقیقه برای پرینت سیاه سفید ، 5.5 برگ در دقیقه برای پرینت رنگی
1200*1200 dpi
60 برگ
کارتیج جوهری

در این قسمت از سری مطالب سایت فروشگاهی اچ پی به نقد و بررسی پرینتر تک کاره و جوهر افشان اچ پی 1110 می پردازیم. همان طور که از نام این محصول می توان دریافت ، 1110 پرینتری می باشد که تنها می تواند پرینت بگیرد و خبری از اسکن ، فکس ، کپی و سایر قابلیت ها در آن نمی باشد. طراحی و ساخت آن با توجه به قیمتش رضایت بخش می باشد و اگر بخواهیم در مقایسه با قیمت پرینتر های تک کاره و جوهر افشان دیگر بگوییم ، می توانیم این محصول را یک محصول کم مصرف و مقرون به صرفه بنامیم.

در ادامه ی این مطلب به معرفی بیشتر HP1110 می پردازیم.

با ما همراه باشید.

طراحی و ساخت

ابعاد این محصول 190 در 241 در 424 میلی متر می باشد و وزن آن نیز 2 کیلو است. بله همان طور که مشاهده می کنید ابعاد این پرینتر بسیار جمع و جور است و وزن آن در مقایسه با سایر پرینتر ها بسیار کم است. پس می تواند یک انتخاب مناسب جهت صرفه جویی در فضا باشد. به راحتی آن را در هر جای محیط کارتان یا منزلتان قرار دهید و دیگر نیاز نیست به فکر مراحل سخت نصب و قرارگیری پرینتر باشید.

از لحاظ زیبایی در طراحی نیز HP 1110 چیزی از رقبای تک کاره و جوهر افشان خود کم ندارد.

اچ پی 1110

کیفیت چاپ HP 1110

همان طور که در ویژگی های محصول مشاهده نمودید کیفیت چاپ و سرعت چاپ هم در پرینت های سیاه سفید و هم در پرینت های رنگی دارای مقدار راضی کننده ای می باشد. در نتیجه می توانیم عنوان نماییم که این محصول می تواند به راحتی از عهده ی پرینت گرفتن اسناد و تصاویر مورد نظر شما به راحتی بربیاید و تا حد مناسبی علاوه بر فضا در زمان شما نیز صرفه جویی نماید.

کارتریج های سازگار

شما می توانید از کارتریج های زیر برای HP 1110 استفاده کنید:

کارتریج HP 63 مشکی و کارتریج HP 63 رنگی

مزایای HP 1110

 و اما اگر بخواهیم از مهم ترین مزایای این محصول کوچک نام ببریم باید در ابتدا به موضوع فناوری جدید به کار رفته در آن اشاره نماییم که نتیجه ی آن آسیب کم تر به محیط زیست شده است و در نوع خود خبر خوبی برای دوست داران محیط زیست به حساب می آید.

دیگر مزیت مهم این محصول این موضوع می باشد که شما می توانید به جای کارتریج های استاندارد مورد نیاز این محصول ، از کارتریج های با ظرفیت بالاتر استفاده نمایید تا نیاز شما به شارژ کارتریج در بازه های زمانی نصف گردد.

معایب hp 1110

اما اگر بخواهیم از معایب این محصول نام ببریم می توانیم اصلی ترین آن را عدم امکان شبکه کردن و استفاده ی وایرلس از دستگاه بدانیم. همان طور که می دانیم امروزه با افزایش بالای استفاده از تلفن همراه های هوشمند و تبلت ها نیاز به دستگاه هایی که به موبایل یا تبلت ما متصل شود بیش از قبل شده است در نتیجه می توانیم این موضوع که HP 1110 نمی تواند مستقیما به تلفن همراه یا تبلت یا حتی وایرلس متصل نشدن به لپ تاپ را یک نقطه ضعف برای این محصول بدانیم.