پرینتر سه کاره لیزری سیاه سفید ریکو RICOH MP 2001SP

این دستگاه دارای بهره وری عالی در 20 صفحه در دقیقه است. 4.3صفحه لمسی چاپ یا اسکن را انجام میدهد.از کارت حافظه USB یا اسکن چاپ با رزولوشن dpi600*162استفاده می کند.ظرفیت کاغذ حداکثر 1350 ورق با تأیید هویت درخواست دستگاه انجام می گیرد. از دیگر قابلیت های اضافه شده برای این دستگاه این است که اسناد را به سرعت با اسکن کردن به ایمیل، پوشه شبکه یا URL توزیع می کند.

نماد اعتماد الکترونیکی

0 ریال بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

MP 2001SP
RICOH
20 برگ در دقیقه
600 *600 dpi

این دستگاه دارای بهره وری عالی در 20 صفحه در دقیقه است. 4.3صفحه لمسی چاپ یا اسکن را انجام میدهد.از کارت حافظه USB یا اسکن چاپ با رزولوشن dpi600*162استفاده می کند.ظرفیت کاغذ حداکثر 1350 ورق با تأیید هویت درخواست دستگاه انجام می گیرد. از دیگر قابلیت های اضافه شده برای این دستگاه این است که اسناد را به سرعت با اسکن کردن به ایمیل، پوشه شبکه یا URL توزیع می کند. صرفه جویی در هزینه با مدیریت تعداد خروجی افراد و گروه ها با تنظیم سهمیه فروشگاه انتخاب چاپ، کپی، فکس (اختیاری) و اسکن داده ها بر روی هارد دیسک برای دسترسی آسان به اسناد مورد استفاده است.از شرایطی که برای  محیط زیست دارد این است که استفاده از کاغذ کمتر و کاهش انتشار CO 2وهمچنین می تواند با چاپ سریع دو طرفه مصرف برق پایین دارد.

 

ریکو شرکت چندملیتی الکترونیکی و تصویربرداری ژاپنی می‌باشد، دفتر مرکزی شرکت ریکو، در ساختمان ریکو واقع در منطقه چوئو، توکیومستقر می‌باشد. برند ریکو برند با سابقه و خوبی در زمینه ی الکترونیک است اگه به دلیل این که در سال های اخیر برندهای اچ پی و کانن در ایران طرافداران بسیاری به دست آورده برند ریکو تا حدودی به فراموشی سپرده شده است.

 کمپانی ریکو فعالیت خود در سال ۱۹۳۶   آغاز نمود. این کمپانی از گذشته تا کنون در تولید محصولات مختلف فعالیت داشته است. کمپانی ریکو عمده فعالیت های خویش را بر دو حوزه عکاسی و الکترونیک متمرکز ساخت. این شرکت به تدریج حوزه ی فعالیت خود را گسترش داده و در حوزه ی ماشین های اداری نیز فعالیت نمود. به گونه ای که ؛ توانست به عنوان یکی از برندهای محبوب در تولید تجهیزات اداری از جمله دستگاه کپی و پرینتر مطرح گردد.  این شرکت از جمله شرکت های پیشرو و ممتاز در زمینه تولید کپی در جهان است که فن آوری های پیشرفته به کار  رفته در محصولات آن سبب گشته تا کارایی دستگاههای فتوکپی عرضه شده توسط این کمپانی دوچندان گردد. اگرچه شرکت ریکو در تولید انواع محصولات الکترونیک فعال است ، لیکن فعالیت اصلی و تمرکز این شرکت در عرضه و تولید مدل های گوناگون و گسترده ی دوربین ها و تجهیزات اداری نظیر پرینترها، دستگاه های فتوکپی و دورنگارها می باشد