نماد اعتماد الکترونیکی

پرینتر سه کاره لیزری سیاه سفید ریکو RICOH SP150SU

عملیات چاپ را بطور مستقیم انجام میدهد.سریع و بی سر و صدا عمل می کند.دارای طراحی فشرده و سبک می باشد. همچنین دارای پنل عملیاتی شیک و کاربر پسند است با نصب آسان و ساده برای شروع کار.در این دستگاه یک کارتریج با ظرفیت 1500 برگ جای داده شده که به راحتی میتوان آن را برای بارها شارژ کرد.طراحی مدرن براق و جمع جور آن باعث شده تا در هر مکانی به راحتی جای گیرد و لذت گرفتن یک چاپ عالی را به شما بدهد.

 

0 ریال بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

SP150SU
Ricoh
22 برگ در دقیقه
600 *1200 dpi

عملیات چاپ را بطور مستقیم انجام میدهد.سریع و بی سر و صدا عمل می کند.دارای طراحی فشرده و سبک می باشد. همچنین دارای پنل عملیاتی شیک و کاربر پسند است با نصب آسان و ساده برای شروع کار.در این دستگاه یک کارتریج با ظرفیت 1500 برگ جای داده شده که به راحتی میتوان آن را برای بارها شارژ کرد.طراحی مدرن براق و جمع جور آن باعث شده تا در هر مکانی به راحتی جای گیرد و لذت گرفتن یک چاپ عالی را به شما بدهد.پشتیبانی عالی در تمامی سیستم عامل ها این اجازه را به شما می دهد تا با هر وسیله ای بتوانید عملیات چاپ خود را انجام دهید.

 

ریکو شرکت چندملیتی الکترونیکی و تصویربرداری ژاپنی می‌باشد، دفتر مرکزی شرکت ریکو، در ساختمان ریکو واقع در منطقه چوئو، توکیومستقر می‌باشد. برند ریکو برند با سابقه و خوبی در زمینه ی الکترونیک است اگه به دلیل این که در سال های اخیر برندهای اچ پی و کانن در ایران طرافداران بسیاری به دست آورده برند ریکو تا حدودی به فراموشی سپرده شده است.

 کمپانی ریکو فعالیت خود در سال ۱۹۳۶   آغاز نمود. این کمپانی از گذشته تا کنون در تولید محصولات مختلف فعالیت داشته است. کمپانی ریکو عمده فعالیت های خویش را بر دو حوزه عکاسی و الکترونیک متمرکز ساخت. این شرکت به تدریج حوزه ی فعالیت خود را گسترش داده و در حوزه ی ماشین های اداری نیز فعالیت نمود. به گونه ای که ؛ توانست به عنوان یکی از برندهای محبوب در تولید تجهیزات اداری از جمله دستگاه کپی و پرینتر مطرح گردد.  این شرکت از جمله شرکت های پیشرو و ممتاز در زمینه تولید کپی در جهان است که فن آوری های پیشرفته به کار  رفته در محصولات آن سبب گشته تا کارایی دستگاههای فتوکپی عرضه شده توسط این کمپانی دوچندان گردد. اگرچه شرکت ریکو در تولید انواع محصولات الکترونیک فعال است ، لیکن فعالیت اصلی و تمرکز این شرکت در عرضه و تولید مدل های گوناگون و گسترده ی دوربین ها و تجهیزات اداری نظیر پرینترها، دستگاه های فتوکپی و دورنگارها می باشد