نماد اعتماد الکترونیکی

پرینتر سه کاره لیزر سیاه سفید ریکو RICOH SP220SNW

این دستگاه با یک اندازه جمع و جور که متناسب با محیط های اداری نیز می باشد تقریبا در هر کجا در یک دفتر کسب و کار و یا خانه هم می توان از آن استفاده نمود، این یک اسکنر واقعا سازگار، قابل اعتماد و کاربر پسند است که کپی و چاپ یکی از ویژگی های این دستگاه می باشد. همچنین این دستگاه توانایی چاپ از دستگاه های مختلف تلفن همراه.را نیز دارا می باشد.

 

0 ریال بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

SP220SNW
RICOH
23 برگ در دقیقه
600 *1200 dpi

این دستگاه با یک اندازه جمع و جور که متناسب با محیط های اداری نیز می باشد تقریبا در هر کجا در یک دفتر کسب و کار و یا خانه هم می توان از آن استفاده نمود، این یک اسکنر واقعا سازگار، قابل اعتماد و کاربر پسند است که کپی و چاپ یکی از ویژگی های این دستگاه می باشد. همچنین این دستگاه توانایی چاپ از دستگاه های مختلف تلفن همراه.را نیز دارا می باشد.طراحی فوق العاده کارآمد آن شامل نصب آسان با درایور خودکار و سیستم جایگزینی کارتریج همه در یک دستگاه جمه شده که می تواند نیاز به درام جداگانه یا تونر را حذف کند.

 

ریکو شرکت چندملیتی الکترونیکی و تصویربرداری ژاپنی می‌باشد، دفتر مرکزی شرکت ریکو، در ساختمان ریکو واقع در منطقه چوئو، توکیومستقر می‌باشد. برند ریکو برند با سابقه و خوبی در زمینه ی الکترونیک است اگه به دلیل این که در سال های اخیر برندهای اچ پی و کانن در ایران طرافداران بسیاری به دست آورده برند ریکو تا حدودی به فراموشی سپرده شده است.

 کمپانی ریکو فعالیت خود در سال ۱۹۳۶   آغاز نمود. این کمپانی از گذشته تا کنون در تولید محصولات مختلف فعالیت داشته است. کمپانی ریکو عمده فعالیت های خویش را بر دو حوزه عکاسی و الکترونیک متمرکز ساخت. این شرکت به تدریج حوزه ی فعالیت خود را گسترش داده و در حوزه ی ماشین های اداری نیز فعالیت نمود. به گونه ای که ؛ توانست به عنوان یکی از برندهای محبوب در تولید تجهیزات اداری از جمله دستگاه کپی و پرینتر مطرح گردد.  این شرکت از جمله شرکت های پیشرو و ممتاز در زمینه تولید کپی در جهان است که فن آوری های پیشرفته به کار  رفته در محصولات آن سبب گشته تا کارایی دستگاههای فتوکپی عرضه شده توسط این کمپانی دوچندان گردد. اگرچه شرکت ریکو در تولید انواع محصولات الکترونیک فعال است ، لیکن فعالیت اصلی و تمرکز این شرکت در عرضه و تولید مدل های گوناگون و گسترده ی دوربین ها و تجهیزات اداری نظیر پرینترها، دستگاه های فتوکپی و دورنگارها می باشد

کارتریج این مدل از سری ۲۰۰ می باشد یا ۲۲۰