پرینتر لیزری سیاه سفید ریکو RICOH SP201N

پرینتر ریکو Sp201n با طراحی مناسب  و منظمی که دارد متناسب با فضای دفاتر کار کوچک است.در این پرینتر لیزری سیا ه و سفید تک کاره سرعت پرینت ۲۲ برگ دردقیقه و امکان انتخاب رزولیشن چاپ برای صرفه جویی در هزینه کارتریج بسیار ایده آل است .برای پرینتر توان کار ماهانه‌ای برابر با 20.000 صفحه اعلام شده است که نشان از کاربری سبک این محصول دارد و آن را برای مصارف خانگی و شخصی کم مناسب ساخته است.

نماد اعتماد الکترونیکی

0 ریال بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

RICOH SP201N
Ricoh
22 برگ در دقیقه
1200*1200

.دارای یک سینی ورودی 150 برگی و یک سینی خروجی 50 برگی می باشد. قابلیت اتصال به شبکه و استفاده همزمان کاربران در دفتر کار گزینه ای است که به راحتی نمی توان از ان گذشت .پرینتر ریکو Sp201n با طراحی مناسب  و منظمی که دارد متناسب با فضای دفاتر کار کوچک است.در این پرینتر لیزری سیا ه و سفید تک کاره سرعت پرینت ۲۲ برگ دردقیقه و امکان انتخاب رزولیشن چاپ برای صرفه جویی در هزینه کارتریج بسیار ایده آل است .برای پرینتر توان کار ماهانه‌ای برابر با 20.000 صفحه اعلام شده است که نشان از کاربری سبک این محصول دارد و آن را برای مصارف خانگی و شخصی کم مناسب ساخته است.

 

ریکو شرکت چندملیتی الکترونیکی و تصویربرداری ژاپنی می‌باشد، دفتر مرکزی شرکت ریکو، در ساختمان ریکو واقع در منطقه چوئو، توکیومستقر می‌باشد. برند ریکو برند با سابقه و خوبی در زمینه ی الکترونیک است اگه به دلیل این که در سال های اخیر برندهای اچ پی و کانن در ایران طرافداران بسیاری به دست آورده برند ریکو تا حدودی به فراموشی سپرده شده است.

 کمپانی ریکو فعالیت خود در سال ۱۹۳۶   آغاز نمود. این کمپانی از گذشته تا کنون در تولید محصولات مختلف فعالیت داشته است. کمپانی ریکو عمده فعالیت های خویش را بر دو حوزه عکاسی و الکترونیک متمرکز ساخت. این شرکت به تدریج حوزه ی فعالیت خود را گسترش داده و در حوزه ی ماشین های اداری نیز فعالیت نمود. به گونه ای که ؛ توانست به عنوان یکی از برندهای محبوب در تولید تجهیزات اداری از جمله دستگاه کپی و پرینتر مطرح گردد.  این شرکت از جمله شرکت های پیشرو و ممتاز در زمینه تولید کپی در جهان است که فن آوری های پیشرفته به کار  رفته در محصولات آن سبب گشته تا کارایی دستگاههای فتوکپی عرضه شده توسط این کمپانی دوچندان گردد. اگرچه شرکت ریکو در تولید انواع محصولات الکترونیک فعال است ، لیکن فعالیت اصلی و تمرکز این شرکت در عرضه و تولید مدل های گوناگون و گسترده ی دوربین ها و تجهیزات اداری نظیر پرینترها، دستگاه های فتوکپی و دورنگارها می باشد