نماد اعتماد الکترونیکی

پرینتر لیزر سیاه سفید ریکو RICOH SP311DNW

Ricoh SP 311DNw به راحتی در سراسر دفتر با شبکه های بی سیم قابل دسترسی است. SP 311DNw با استفاده از سرعت چاپ با سرعت 30 پیکسل در دقیقه، چاپ نامه ای را ارائه می دهد. فایل ها را با کنترل 360 مگاهرتز قدرتمند و 128 مگابایت حافظه به سرعت پردازش می کند. عملکرد واقعی Ricoh SP 311DNw دارای عملکرد سیاه و سفید همه در یک کارتریج (407245) عملکرد برآورد شده 3500 صفحه است؛ با پوشش صفحه پنج درصد.

0 ریال بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

SP 311DNw
Ricoh
28
600*1200


چاپگر کاغذی 250 برگ و سینی بایوشت 50 ورق در SP 311DNw کاغذ کافی برای پردازش چاپ روزانه فراهم می کند. Ricoh SP 311DNw می تواند انواع مختلفی از کاغذ و رسانه را از کارت پستال تا کاغذ اندازه قانونی پردازش کند.

 مزایا:

  • کم TCO
  • متن شفاف
  • ویژگی های سازگار با محیط زیست

ریکو شرکت چندملیتی الکترونیکی و تصویربرداری ژاپنی می‌باشد، دفتر مرکزی شرکت ریکو، در ساختمان ریکو واقع در منطقه چوئو، توکیومستقر می‌باشد. برند ریکو برند با سابقه و خوبی در زمینه ی الکترونیک است اگه به دلیل این که در سال های اخیر برندهای اچ پی و کانن در ایران طرافداران بسیاری به دست آورده برند ریکو تا حدودی به فراموشی سپرده شده است.

 کمپانی ریکو فعالیت خود در سال ۱۹۳۶   آغاز نمود. این کمپانی از گذشته تا کنون در تولید محصولات مختلف فعالیت داشته است. کمپانی ریکو عمده فعالیت های خویش را بر دو حوزه عکاسی و الکترونیک متمرکز ساخت. این شرکت به تدریج حوزه ی فعالیت خود را گسترش داده و در حوزه ی ماشین های اداری نیز فعالیت نمود. به گونه ای که ؛ توانست به عنوان یکی از برندهای محبوب در تولید تجهیزات اداری از جمله دستگاه کپی و پرینتر مطرح گردد.  این شرکت از جمله شرکت های پیشرو و ممتاز در زمینه تولید کپی در جهان است که فن آوری های پیشرفته به کار  رفته در محصولات آن سبب گشته تا کارایی دستگاههای فتوکپی عرضه شده توسط این کمپانی دوچندان گردد. اگرچه شرکت ریکو در تولید انواع محصولات الکترونیک فعال است ، لیکن فعالیت اصلی و تمرکز این شرکت در عرضه و تولید مدل های گوناگون و گسترده ی دوربین ها و تجهیزات اداری نظیر پرینترها، دستگاه های فتوکپی و دورنگارها می باشد.