پرینتر لیزری سیاه سفید ریکو RICOH SP4310DN

پرینتر لیزری سیاه سفید ریکو RICOH SP4310DN دارای بهره وری بالا در 28 صفحه در دقیقه و دوبلکس استاندارد اتوماتیک است . زمان گرم شدن آن کمتر از 20 ثانیه می باشد که چاپ اول تنها در 8 ثانیه آماده است .شما می توانید چاپ چند منظوره  بر روی پاکت نامه چاپ کنید. Watermarkمی تواند  امنیت سند را ارائه دهد.

نماد اعتماد الکترونیکی

0 ریال بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

SP4310DN
Ricoh
37
600*1200

پرینتر لیزری سیاه سفید ریکو RICOH SP4310DN دارای بهره وری بالا در 28 صفحه در دقیقه و دوبلکس استاندارد اتوماتیک است . زمان گرم شدن آن کمتر از 20 ثانیه می باشد که چاپ اول تنها در 8 ثانیه آماده است .شما می توانید چاپ چند منظوره  بر روی پاکت نامه چاپ کنید. Watermarkمی تواند  امنیت سند را ارائه دهد.شما می توانید با جایگزین کردن درام و تونر با یک کارتریج کاملا قابل تعویض هم از آن استفاده نمایید . استاندارد مناسب برای این دستگاه  USB 2.0 و Ethernet 10 base-T / 100 base-TX برای اتصال به شبکه می باشد.

 

ریکو شرکت چندملیتی الکترونیکی و تصویربرداری ژاپنی می‌باشد، دفتر مرکزی شرکت ریکو، در ساختمان ریکو واقع در منطقه چوئو، توکیومستقر می‌باشد. برند ریکو برند با سابقه و خوبی در زمینه ی الکترونیک است اگه به دلیل این که در سال های اخیر برندهای اچ پی و کانن در ایران طرافداران بسیاری به دست آورده برند ریکو تا حدودی به فراموشی سپرده شده است.

 کمپانی ریکو فعالیت خود در سال ۱۹۳۶   آغاز نمود. این کمپانی از گذشته تا کنون در تولید محصولات مختلف فعالیت داشته است. کمپانی ریکو عمده فعالیت های خویش را بر دو حوزه عکاسی و الکترونیک متمرکز ساخت. این شرکت به تدریج حوزه ی فعالیت خود را گسترش داده و در حوزه ی ماشین های اداری نیز فعالیت نمود. به گونه ای که ؛ توانست به عنوان یکی از برندهای محبوب در تولید تجهیزات اداری از جمله دستگاه کپی و پرینتر مطرح گردد.  این شرکت از جمله شرکت های پیشرو و ممتاز در زمینه تولید کپی در جهان است که فن آوری های پیشرفته به کار  رفته در محصولات آن سبب گشته تا کارایی دستگاههای فتوکپی عرضه شده توسط این کمپانی دوچندان گردد. اگرچه شرکت ریکو در تولید انواع محصولات الکترونیک فعال است ، لیکن فعالیت اصلی و تمرکز این شرکت در عرضه و تولید مدل های گوناگون و گسترده ی دوربین ها و تجهیزات اداری نظیر پرینترها، دستگاه های فتوکپی و دورنگارها می باشد.