پرینتر تک کاره لیزری سیاه و سفید ریکو Ricoh SP210

پرینتر تک کاره لیزری سیاه و سفید ریکو Ricoh SP210 با ابعاد 165 * 360 * 402 میلیمتر و وزن 7.2 کیلوگرم طراحی شده است.تکنولوژی چاپ این دستگاه لیزری می باشد.سایز چاپ این دستگاه A4 و سرعت چاپ سیاه و سفید آن 22 برگ در دقیقه است.رزولوشن چاپ(DPI) برای این پرینتر 600 * 1200 dpi در نظر گرفته شده و توان کار ماهانه آن 20.000 برگ می باشد.

نماد اعتماد الکترونیکی

0 ریال بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

SP 210
Ricoh
22
600 * 1200 dpi
سینی ورودی کاغذ 150 برگ سینی ورودی کاغذ 150 برگ

پرینتر تک کاره لیزری سیاه و سفید ریکو Ricoh SP210 با ابعاد 165 * 360 * 402 میلیمتر و وزن 7.2 کیلوگرم طراحی شده است.تکنولوژی چاپ این دستگاه لیزری می باشد.سایز چاپ این دستگاه A4 و سرعت چاپ سیاه و سفید آن 22 برگ در دقیقه است.رزولوشن چاپ(DPI) برای این پرینتر 600 * 1200 dpi در نظر گرفته شده و توان کار ماهانه آن 20.000 برگ می باشد. ریکو شرکت چندملیتی الکترونیکی و تصویربرداری ژاپنی می‌باشد، دفتر مرکزی شرکت ریکو، در ساختمان ریکو واقع در منطقه چوئو، توکیومستقر می‌باشد. برند ریکو برند با سابقه و خوبی در زمینه ی الکترونیک است اگه به دلیل این که در سال های اخیر برندهای اچ پی و کانن در ایران طرافداران بسیاری به دست آورده برند ریکو تا حدودی به فراموشی سپرده شده است.

 کمپانی ریکو فعالیت خود در سال ۱۹۳۶   آغاز نمود. این کمپانی از گذشته تا کنون در تولید محصولات مختلف فعالیت داشته است. کمپانی ریکو عمده فعالیت های خویش را بر دو حوزه عکاسی و الکترونیک متمرکز ساخت. این شرکت به تدریج حوزه ی فعالیت خود را گسترش داده و در حوزه ی ماشین های اداری نیز فعالیت نمود. به گونه ای که ؛ توانست به عنوان یکی از برندهای محبوب در تولید تجهیزات اداری از جمله دستگاه کپی و پرینتر مطرح گردد.  این شرکت از جمله شرکت های پیشرو و ممتاز در زمینه تولید کپی در جهان است که فن آوری های پیشرفته به کار  رفته در محصولات آن سبب گشته تا کارایی دستگاههای فتوکپی عرضه شده توسط این کمپانی دوچندان گردد. اگرچه شرکت ریکو در تولید انواع محصولات الکترونیک فعال است ، لیکن فعالیت اصلی و تمرکز این شرکت در عرضه و تولید مدل های گوناگون و گسترده ی دوربین ها و تجهیزات اداری نظیر پرینترها، دستگاه های فتوکپی و دورنگارها می باشد.