پرینتر لیزری چهار کاره ریکو اس پی 213 شبکه وایرلس

پرینتر لیزری چهار کاره ریکو اس پی 213 شبکه وایرلس پرینتری ایده آل و مناسب برای انجام کارهای دفتری کوچک و خانه می باشد.. کارکردن با پرینتر ریکو 213  کاملا ساده و آسان به دلیل وجود یک صفحه نمایش 4 خطی و طراحی خاص دستگاه که تمامی نیاز های کاری را در جلوی دستگاه تعبیه کرده اند. کپی گرفتن از کارت های شخصی به صورت پشت و رو در یک برگ یکی دیگر از راه های صرفه جویی در هزینه هاست .

نماد اعتماد الکترونیکی

0 ریال بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

پرینتر لیزری چهار کاره ریکو اس پی 213 شبکه وایرلس پرینتری ایده آل و مناسب برای انجام کارهای دفتری کوچک و خانه می باشد.. کارکردن با پرینتر ریکو 213  کاملا ساده و آسان به دلیل وجود یک صفحه نمایش 4 خطی و طراحی خاص دستگاه که تمامی نیاز های کاری را در جلوی دستگاه تعبیه کرده اند. کپی گرفتن از کارت های شخصی به صورت پشت و رو در یک برگ یکی دیگر از راه های صرفه جویی در هزینه هاست همچنین شما می توانید پرینت های خود را به صورت مستقیم از گوشی موبایل یا تبلت خود بگیرید.

باشددر کل پرینتر ریکو 213nw با طراحی زیبا و حرفه ای خود مناسب برای دفاتر با سبک نو امروزی می باشد . حالت ذخیره و صرفه جویی پرینتر Ricoh 213sfnw برای نگهداری سطح هزینه ها در پایین ترین حد خود با کمترین مصرف تونر در پرینت گرفتن بسیار مطلوب است. این نوع پرینت گرفتن یک راه بسیار ساده برای گرفتن پرینت هایی است که فقط در داخل دفتر و برای هر مکان دیگری مناسب است.

پرینتر ریکو Ricoh 213nw به گونه ای طراحی شده است که برای دوباره پر کردن سینی کاغذ و تعویض کارتریج ها درب آن از جلوی دستگاه باز شود و کار ها به راحتی انجام شود. اگر به ندرت برای شما مشکل گیر کردن کاغذ در دستگاه پیش آمد شما بدون هیچ نگرانی و به آسانی درب جلوی پرینتر را باز کرده و کاغذ گیر کرده را از پرینتر به آرامی بادست خارج کنید.

پرینت-اسکن-کپی-فکس

سرعت چاپ : 22 برگ در دقیقه

کیفیت چاپ : 1200*600 dpi

توان چاپ ماهانه : 20000 برگ

سینی ورودی کاغذ : 151 برگ

سینی خروجی کاغذ : 50 برگ

امکان شبکه : دارد

امکان وایرلس : دارد

تونر کارتریج : SP 201LA

ظرفیت پایین تونر : حدود 1500 برگ A4

ظرفیت بالا تونر : 2600 برگ A4