پرینترچهار کاره لیزری سامسونگ M2675FN

پرینتر لیزری چهارکاره M2675F سامسونگ دارای قابلیت پرینت ، اسکن ، کپی و فکس بصورت سیاه و سفید است. انی پرینتر از مزیت اتصال به شبکه برخوردار است. خرید پرینتر M2675F سامسونگ با توجه به اینکه تمامی قابلیتهای چهرگانه را دارا می باشد می تواند یک انتخاب با قیمت مناسب باشد.

Give a Name

نماد اعتماد الکترونیکی

0 ریال بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

مشکی-Black
M2675FN
2675
سامسونگ-Samsung
MLT-D116S , MLT-D116L

هر آنچه که شما خواستار آن هستید و به آن نیاز دارید پرینتر سامسونگ 2675FN به شما می دهد به سرعت در زمان خود صرفه جویی کنید با سرعت بالای پرینتر سامسونگ 2675FN تا 26 برگ در دقیقه با پردازنده 600 مگاهرتزی و حافظه 128 مگابایت کارهای خود را به سرعت انجام دهید . پرینتر 2675FN با سرعتی 25% سریعتر از دیگر پرینترهای هم رده خود یکی از سریع ترین پرینترهای موجود در کلاس خود است . به طور کلی این پرینتر به شما کمک می کند تا کارهایتان را سریعتر انجام دهید و همچنین به افزایش بهره وری و بهبود کارهایتان نیز کمک می کند .

کیفیت بالای پرینت هایتان

پرینتر سامسونگ 2675FN با رزولوشن فوق العاده قوی در اندازه 600*4800 dpi پرینت های نوشته شما را با ظرافت تمام ، عکس هایتان را با کیفیت خوب و جزئیات دقیق پرینت می گیرند .

پرینت هایی با وضوح بالا و رنگ های زنده بگیرید

با پرینتر سامسونگ 2675FN کیفیت فوق العاده کپی و اسکن برایتان معنا پیدا می کند . بهترین کیفیت برای ایجاد نوشته ها و تصاویر دقیق و واضح ، رنگ های طبیعی و زنده برای کارهایتان به وجود می آید .

امکان پرینت از مدل های بیشتری از کاغذها

هر آنچه که نیاز دارید در هر مدل کاغذ که می خواهید پرینت بگیرید . پرینتر سامسونگ 2675FN می تواند هر آنچه که شما برای انجام کارهایتان نیاز دارید را در مدل از کاغذها از جمله کاغذهای معمولی ، کارت ها ، برچسب ها و... تا وزن 220 گرم را به صورت واضح و شفاف به آسانی پرینت بگیرید شما همچنین می توانید از هر کاغذی و در هر کاغذی که بخواهید پرینت بگیرید .

بهترین انتخاب برای انجام کارهای شما

با فشار دکمه ECO در هزینه های مصرفیتان از جمله مصرف تونر و کاغذ صرفه جویی کنید پرینتر  2675FN سامسونگ برای بهینه سازی کردن کارهایتان بسیار مناسب است.  

اتصال شبکه

پرینتر سامسونگ 2675FN خود را به میان تعدادی کامپیوتر و دستگاه هایی که در کار مورد استفاده قرار می گیرند به اشتراک بگذارید به این ترتیب ، شما می توانید در هنگام چاپ و پرینت گرفتن زمان و هزینه و انرژی مصرف شده را کنترل کنید .


 پرینترچهار کاره لیزری سامسونگ M2675FN