پرینتر چندکاره (پرینتر، فکس، کپی، اسکنر) در شرکت اچ پی گالری

 

 در ابتدا بطور خلاصه بهمعرفی شرکت های تولید کننده پرینتر چندکاره می پردازیم. در زمینه تولید و ارائه پرینترهای چندکاره، سه شرکت صاحب نام جهانی مشغول فعالیت هستند که شما به عنوان مصرف کنندگان این محصولات می توانید به آسانی از طریق شرکت اچ پی گالری و وبسایت شرکت (WWW.HP-GALLARY) از اطلاعات مورد نیاز و خدمات مربوط به آن مطلع شوید و براحتی خرید خود را انجام دهید. اکنون توضیحات مختصری در رابطه با این سه شرکت ارائه می‌کنیم:

  1. شرکت امریکایی HP در تاریخ 1 ژانویه 1939 توسط David Packard و William Hewlett تاسیس شد. در حال حاضر خانم Meg Whitman 59 ساله با سرمایه خالص 2.2 میلیارد دلار، تحت عنوان مدیر ارشد HP مشغول بکار است.
  2. شرکت سامسونگ در سال 1938 توسط Lee Byung-chul در کره جنوبی تاسیس گردید. این شرکت 77 ساله چندین زیر مجموعه دارد که هر کدام محصولات مختلفی را تولید می‌کنند: مانند گوشی، تبلت، تلویزیون، چیپ ست حافظه و... مشغول هستند.
  3. شرکت ژاپنی Canonکه به دلیل تولید دوربین و چاپگر های حرفه ای در تمام جهان شهرت دارد، از سال 1937 فعالیت خود را در شهر توکیو آغاز کرد و مدیریت آن بر عهده Fujio Mitarai است. 

هنگام انتخاب پرینتر چندکاره به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟

پرینتر چندکاره به عنوان یکی از محصولات الکترونیکی دارای مشخصات فنی متنوعی است، که عموما سه پارامتر کلی در انتخاب آن بسیار تاثیرگذار است. این سه پارامتر شامل: «سرعت چاپ، دقت چاپ، هزینه نگهداری و تعداد پرینت با هر بار شارژ تونر» است. در بعضی از دستگاه ها بعد از دو یا سه بار شارژ تونر، نیاز است که کارتریج تعویض شود، که این ویژگی، هزینه نسبتا زیادی را به خریدار تحمیل می کند. توجه داشته باشید که با اطلاع دقیق از میزان استفاده خود می توانید دستگاهی با هزینه سرویس و نگهداری منطقی خریداری کنید.

اکثر پرینترهای چندکاره و حتی نمونه های ارزان قیمت آن در هر دقیقه می توانند 20 برگه را پرینت می‌کنند؛ اما سرعت پرینت در مدل‌های بالاتر به 24 برگ در هر دقیقه نیز می‌رسد. پارامتر دوم، دقت چاپ است که باید مورد توجه قرار بگیرد؛ معمولا این دقت به میزان 600×600 و 1200×1200 نقطه در هر اینچ است. برای رسیدن به دقت چاپ 1200×1200 نقطه در هر اینچ نیازی نیست که هزینه بالایی بپردازید. هزینه نگهداری دستگاه نیز تنها شامل شارژ تونر و در نهایت خریداری کارتریج جدید است و بندرت ممکن است پرینترهای چند کاره دچار مشکل شوند. البته نحوه استفاده و نگهداری از آنها نقش مهمی در میزان و نوع خرابی ایفا می کنند.

شرکت اچ پی گالری با ارائه محصول پرینترهای چندکاره رنگی و سیاه و سفید شرکت های اچ پی، کانن و سامسونگ، به مشتریان خود خدمات ویژه‌ای را ارائه می دهد. این شرکت با ارائه محصولاتی مانند: پرینتر لیزری چندکاره رنگی اچ پی MFP M176N ، پرینتر چندکاره لیزری سیاه و سفید MF3010 کانن، پرینتر چندکاره لیزری رنگی کانن مدلMF623CN ، پرینتر چندکاره لیزری سامسونگ مدل M2675FN، و تنوع گسترده ای از این دسته از محصولات که عموما برای چاپ متن ها و اشکال گرافیکی مورد استفاده قرار می گیرند، دسترسی به این محصول را برای شما آسان نموده است.

اطلاعات و محصولات قابل اعتماد را از اچ پی گالری بخواهید

شرکت اچ پی گالری با سابقه 15 ساله در زمینه فروش انواع محصولات پرطرفدار و برندهای برتر، انواع پرینترهای چندکاره را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. علاوه بر این، شرکت اچ پی گالری با بهره گیری از تخصص خود در این زمینه و با ارائه محصولاتی مانند: اسکنر، فکس، دستگاه کپی، کارتریج و سایر ملزومات اداری، خدمات مناسبی در اختیار مشتریان خود قرار داده است. شرکت اچ پی گالری، با محصولات شناخته شده و همچنین قیمت‌های مناسب برای خریداران، همواره در زمینه فروش و ارائه خدمات به مشتریان پیشتاز بوده است.