کارتریج (5) : در بین کارتریج ها کارتریج 85a نیز بیشترین مصرف را نیز دارد زیرا این کارتریج و پرینتر از نظر کیفی و تعداد چاپ بالای صفحات نیز دارای کیفیت عالی میباشد.مصرف کنندگانه زیادی نیز از بین کارتریج ها نیز کارتریج 85a نیز و دستگاه پرینتر آن را نیز آنتخاب میکنند.

کارتریج لیزری اچ پی امروزه بسیار طرفدارانه زیادی پیدا کرده و بسیاری از شرکت ها و مصرف کنندگان بیشترین خرید را از کارتریج لیزری اچ پی دارند که یکی از پر طرفدار ترین کارتریج ها نیز کارتریج 85a میباشد.

کارتریج های پر طرفداره دیگری همچون 49a و 53a نیز میباشد ولی در این چند ساله طرفداره این کارتریج 85a بالاتر رفته است و بسیار فروش زیادی نیز داشته است.

کارتریج 85a قابل استفاده در پرینترهای 1102, پرینتر اچ پی 1132پرینتر اچ پی 1212پرینتر اچ پی 1214پرینتر اچ پی 1217 , پرینتر اچ پی 1109.

ولی نکته ای بزرگ در اینجا نهفته است با بالا رفتن و بهتر شدن شرکت اچ پی پرینتر های این شرکت نیز قیمتش افزایش یافت و بسیاری از مردم برای خرید پرینتر به شرکت های رقیب اچ پی رو آوردند و پرینتر های خود را نیز از شرکت های دیگر گرفتند شرکت هایی که میتوان مثال زد مانند کانن,سامسونگ,ریکو و... هست.شرکت ریکو با تولید کردن پرینتر های خوب و البته پایین قیمت رقابت بزرگ و عجیبی را با شرکت اچ پی شکل داده است.این شرکت میتوان گفت از نظر کیفیتی نیز خیلی خوب کار کرده است.ولی متاسفانه بسیاری از مصرف کنندگان خیلی دیر به یک شرکت که محصولی جدید را تولید میکند اعتماد میکنند.بسیاری از مصرف کنندگان امروزه امروزه از پرینتر لیزری اچ پی مصرف میکنند و میتوان گفت شرکت اچ پی از شرکت های دیگر نیز جلوتر است زیرا با تولید کردن پرینتر خیلی جلوتر از شرکت ها و برندهای دیگر نیز هست.

مصرف کنندگان با توجه به نیاز و محیط خود پرینتر خود را انتخاب میکنند و به راحتی میتوانند پرینتر و کارتریج مورد نظر خود را انتخاب کنند.

شرکت اچ پی گالری توزیع کننده انواع پرینتر,کارتریج ,رول فکس,کارتریج ایرانی (شوقی),اسکنر,فکس,ملزومات اداری و خدماتی همچون شارژ کارتریج و تعمیرات پرینتر را نیز انجام میدهد

بخشی از محصولات تخفیف خورده ی شرکت اچ پی گالری :

فروش کارتریج 85A

فروش کارتریج 12A

فروش کارتریج 05A

فروش کارتریج 49A

فروش کارتریج 53A

فروش کارتریج 80A

فروش کارتریج 83A

فروش کارتریج 26A

فروش کارتریج 90A

فروش کارتریج 35A