کارتریج و پرینتر ها (2) : کارتریج ها و پرینترها امروزه بسیار زیاد مورده استفاده قرار میگیرد از این رو کارتریج اچ پی و پرینتر اچ پی نیز بسیار طرفدارانه زیادی دارند. شرکت اچ پی چندیدن سال است که موفق به تولید پیشرفته ترین و بهترین پرینتر ها کارتریج ها لپ تاپ ها و... شده اند.توصیه ی بسیاری از فروشندگانی که پرینتر و کارتریج میفروشند این است که کارتریج و پرینتر اچ پی مصرف کنند.

بسیاری از تعمیر کاران و شارژ کنندگان پرینتر و کارتریج نسبت به گذشته کاره زیادی دارند زیرا در هر خانه حداقل یک پرینتر وجود دارد و در هر شرکت چندین پرینتر معمولا با تمام شدنه شارژ کارتریج پرینتر ها مردم کارتریج های خود را به شارژی کاران میدهند تا کارتریج مصرف کنندگان شارژ کنند بعضی از شارژی کاران کارتریج به خوبی کارتریج را شارژ نمیکنند و بعد از مدت کوتاهی دوباره تونر آن تمام میشود و مصرف کننده مجبور است که دوباره کارتریج خود را شارژ کند در بعضی مواقع شارژی کار کاره خود را به خوبی انجام میدهد ولی بستگی به نوع استفاده ی مصرف کننده نیز دارد که چقدر از تونر کارتریج نیز استفاده میکند و بستگی به نوع فونت نیز دارد هرچه فونت نیز بزرگتر باشد کار تونر بیشتری استفاده میشود و کار مصرف کننده نیز مجبور است به طور مداوم کارتریج خود را شارژ کنند.

کارتریج های لیزری دارای برند ها و شرکت های مختلف میباشند یکی از بهترین و مهم ترین شرکت ها در تولید این کارتریج ها شرکت اچ پی میباشد شرکت اچ پی از نظر تولید کارتریج کیفیت بالا دارای شهرت زیادی است.البته چند سالی است که شرکت اچ پی دست به تولید لوازم زیادی زده است مانند لپ تاپ,فلش و... که تخصص بالا و خوبی در این راه پیدا کرده است یکی از مهمترین رکن های انتخاب کارتریج لیزری بستگی به میزان مصرف فرد نیز دارد.

از لحاظ اقتصادی با بالا رفتن مصرف پرینتر نیز قیمت کارتریج هم بالا رفت تا جایی که مصرف کنندگان به جای خرید یک کارتریج بعد از چند بار شارژ شدن دیگر یک کارتریج را دوباره خریداری نمی کنند و به شارژ کردن چند باره ی آن کارتریج می پردازند این کار نیز موجب از بین رفتن و خراب شدن کارتریج و پرینتر می شود و کیفیت پرینتر و چاپ و پرینت نیز پایین خواهد آمد.

شرکت اچ پی گالری توزیع کننده انواع پرینتر,کارتریج ,رول فکس,کارتریج ایرانی (شوقی),اسکنر,فکس,ملزومات اداری و خدماتی همچون شارژ کارتریج و تعمیرات پرینتر را نیز انجام میدهد

بخشی از محصولات تخفیف خورده ی شرکت اچ پی گالری :

فروش کارتریج 85A

فروش کارتریج 12A

فروش کارتریج 05A

فروش کارتریج 49A

فروش کارتریج 53A

فروش کارتریج 80A

فروش کارتریج 83A

فروش کارتریج 26A

فروش کارتریج 90A