چه کارتریجی بخریم؟ : معمولا مصرف کنندگان با این مشکل روبرو میشوند که کارتریجی که میخواهند مصرف کنند یا بخرند از کجا تهیه کنند و چطور برای خرید کارتریج و پرینتر به فروشنده نیز اعتماد کنند.حتما شما با یه بار خریدن کارتریج متوجه میشوید که یک کارتریج ساده به چه عنوان و به چه صورت کار میکند و این که یک کارتریج معمولی و طرح به چه انداره کار میکند.کارتریج لیزری نیز حدودا به اندازه ی زیادی کار میکنند و البته بستگی به اندازه ی فونتی که شما چاپ میکنید نیز دارد که هرچه فونت بزرگتر تونره بیشتری نیز استفاده میگردد.

اما نکته ای مهم نیز در اینجا نهفته است با بالا رفتن و بهتر شدن شرکت اچ پی پرینتر های این شرکت نیز قیمتش افزایش یافت و بسیاری از مردم برای خرید پرینتر به شرکت های رقیب اچ پی رو آوردند و پرینتر های خود را نیز از شرکت های دیگر گرفتند شرکت هایی که میتوان مثال زد مانند کانن,سامسونگ,ریکو و... هست.شرکت ریکو با تولید کردن پرینتر های خوب و البته پایین قیمت رقابت بزرگ و عجیبی را با شرکت اچ پی شکل داده است.این شرکت میتوان گفت از نظر کیفیتی نیز خیلی خوب کار کرده است.ولی متاسفانه بسیاری از مصرف کنندگان خیلی دیر به یک شرکت که محصولی جدید را تولید میکند اعتماد میکنند.بسیاری از مصرف کنندگان امروزه امروزه از پرینتر لیزری اچ پی مصرف میکنند و میتوان گفت شرکت اچ پی از شرکت های دیگر نیز جلوتر است زیرا با تولید کردن پرینتر خیلی جلوتر از شرکت ها و برندهای دیگر نیز هست.

مصرف کنندگان کارتریج و پرینتر با توجه به نیاز و محیط خودمحصول خود را نیز انتخاب میکنند و به راحتی میتوانند پرینتر و کارتریج مورد نظر خود را انخاب کنند.بسیاری از شرکت های بزرگ برای خود پرینتر لیزری چند کاره انتخاب میکنند زیرا با انتخبا این پرینتر دیگر نیازی نیست برای هر کار دستگاه جدا را خریداری کرد مثلا برای فکس یا کپی و یا اسکنر به راحتی همه ی این ها در یک پرینتر قرار گرفته است و فرد به راحتی میتواند که  هر کاری که دارد در پرینتر لیزری چند کاره خود انجام دهند.

شرکت اچ پی گالری توزیع کننده انواع پرینتر, کارتریج ,رول فکس, کارتریج ایرانی (شوقی),اسکنر,فکس,ملزومات اداری و خدماتی همچون شارژ کارتریج و تعمیرات پرینتر را نیز انجام میدهد