کارتریج ها (3) : مصرف کنندگان زیادی هستند که از پرینتر و کارتریج های جوهر افشان نیز در دفاتر کازر خود استفاده میکنند و به عادت همیشگی آن ها نیز برای پر کردن جوهر این نوع کارتریج خود را به زحمت میندازند و به مبلغ شارژ کردن این کارتریج ها نیز برای آنها مهم نیست.

یکی از مهم ترین و بهترین خوب بودن پرینتر و کارتریج های لیزری نیز این است که چند کارایی مهم و خوب در یک پرینتر جمع آوری شده است.بیشتر مردم برای خریدن این پرینتر و کارتریج خیلی خود را به زحمت میندازند و خرید این کارتریج با سلیقه های مختلف نیز آمیخته شده است.

بیشترین فروش از کارتریج در شرکت اچ پی مربوط به از کارتریج لیزری نیز بوده است و بیشترین مدلی که در این چند ساله بسیار فرخته است کارتریج 85A نیز میباشد و خیلی از کارتریج های لیزری دیگر که بسیار در شرکت اچ پی نیز طرفدار دارد و خیلی خیلی نیز محبوب میباشد.

کارتریج های محبوب و بسیار عالی دیگه ای نیز هستند که خوب به فروش میرسد همچون 49a و 53a نیز میباشد ولی در این چند ساله طرفداره این کارتریج بالاتر رفته است و بسیار فروش زیادی نیز داشته است.

کارتریج 85a قابل استفاده در پرینترهای 1102, پرینتر اچ پی 1132, پرینتر اچ پی 1212 , پرینتر اچ پی 1214 , پرینتر اچ پی 1217 , پرینتر اچ پی 1109.

امن ترین و بهترین راه برای خرید آنلاین کارتریج،پرینتر و... این است که شما ببنید سایت فروشنده دارای نماد اعتماد می باشد که به راحتی خرید کنید اگر نماد اعتماد نیز به تنهایی شما را راضی نمیکند باید از مصرف کنندگانی که از سایت خرید کرده اند سوال کرده و اطمینان حاصل بفرمایید.زیرا برخی از سایت ها با داشتن نمائ اعتماد ممکن است کالای خوبی را به دست مشتری نرسانند.وفقط از این بابت خوب باشند که کالای شما سر موقع به دست شما برسد.همچنین شما باید دقت داشته باشید که سایت فروشنده دارای ضمانت و گارانتی محصول خود باشد زیرا هم بتواند اعتماد مشتری را جلب کند و هم این که بتواند اعتبار فروشگاه آنلاین خود را بالا ببرد.

شرکت اچ پی گالری توزیع کننده انواع پرینتر, کارتریج ,رول فکس,کارتریج ایرانی (شوقی),اسکنر,فکس,ملزومات اداری و خدماتی همچون شارژ کارتریج و تعمیرات پرینتر را نیز انجام میدهد.