کارتریج  اچ پی 85a : کارتریج لیزری اچ پی امروزه بسیار طرفدارانه زیادی پیدا کرده و بسیاری از شرکت ها و مصرف کنندگان بیشترین خرید را از کارتریج لیزری اچ پی دارند که یکی از پر طرفدار ترین کارتریج ها نیز کارتریج اچ پی 85a میباشد.

کارتریج های پر طرفداره دیگری همچون 49a و 53a نیز میباشد ولی در این چند ساله طرفداره این کارتریج بالاتر رفته است و بسیار فروش زیادی نیز داشته است.

کارتریج 85a قابل استفاده در پرینترهای 1102, پرینتر اچ پی 1132, پرینتر اچ پی 1212 , پرینتر اچ پی 1214 , پرینتر اچ پی 1217 , پرینتر اچ پی 1109.

ولی نکته ای بزرگ در اینجا نهفته است با بالا رفتن و بهتر شدن شرکت اچ پی پرینتر های این شرکت نیز قیمتش افزایش یافت و بسیاری از مردم برای خرید پرینتر به شرکت های رقیب اچ پی رو آوردند و پرینتر های خود را نیز از شرکت های دیگر گرفتند شرکت هایی که میتوان مثال زد مانند کانن,سامسونگ,ریکو و... هست.شرکت ریکو با تولید کردن پرینتر های خوب و البته پایین قیمت رقابت بزرگ و عجیبی را با شرکت اچ پی شکل داده است.این شرکت میتوان گفت از نظر کیفیتی نیز خیلی خوب کار کرده است.ولی متاسفانه بسیاری از مصرف کنندگان خیلی دیر به یک شرکت که محصولی جدید را تولید میکند اعتماد میکنند.بسیاری از مصرف کنندگان امروزه امروزه از پرینتر لیزری اچ پی مصرف میکنند و میتوان گفت شرکت اچ پی از شرکت های دیگر نیز جلوتر است زیرا با تولید کردن پرینتر خیلی جلوتر از شرکت ها و برندهای دیگر نیز هست.

مصرف کنندگان با توجه به نیاز و محیط خود پرینتر خود را انتخاب میکنند و به راحتی میتوانند پرینتر و کارتریج مورد نظر خود را انخاب کنند.بسیاری از شرکت های بزرگ برای خود پرینتر لیزری چند کاره انتخاب میکنند زیرا با انتخبا این پرینتر دیگر نیازی نیست برای هر کار دستگاه جدا را خریداری کرد مثلا برای فکس یا کپی و یا اسکنر به راحتی همه ی این ها در یک پرینتر قرار گرفته است و فرد به راحتی میتواند که  هر کاری که دارد در پرینتر لیزری چند کاره خود انجام دهند.

شرکت اچ پی گالری توزیع کننده انواع پرینتر,کارتریج ,رول فکس,کارتریج ایرانی (شوقی),اسکنر,فکس,ملزومات اداری و خدماتی همچون شارژ کارتریج و تعمیرات پرینتر را نیز انجام میدهد