کارتریج ها : کارتریج ها به دسته های مختلفی همچون کارتریج لیزری و نیز کارتریج جوهرافشان تقسیم میشود یکی از عمده ترین و پر فروش ترین کارتریج ها نیز کارتریج لیزری نیز میباشد که هم بیشتر خریداری میشود و هم بیشتر شارژ میشود.

معمولا کارتریج ها به برندهای مختلفی همچون اچ پی,کانن,سامسونگ,ریکو و... نیز تقسیم میشوند.که اچ پی نیز معمولا رایج تر و پر فروش تر از برندهای دیگر نیز میباشد.امروزه بسیاری از شرکت ها برای برای رسیدن به محبوبیت اچ پی نیز تلاش زیادی میکنند زیرا شرکت اچ پی نیز هم از نظر کیفیت در کارتریج و هم پرینتر نیز موفقیت های زیادی نیز کسب کرده است اما شرکت هایی مانند کانن نیز در این چند سال پیشرفت نسبتا خوبی داشته اند.

شرکت ها و برندهای معتبر دیگری هستند که کارتریج لیزری نیز بسیار خوب تولید میکنند و در این راه خیلی موفق هستند.بهترین گزینه به انتخاب سلیقه ی فرد میباشد که مصرف کننده نیز به راحتی میتواند با توجه به نوع مصرف خود نیز کارتریج و پرینتر خود را انتخاب کند.

بعضی از شرکت های کوچک از پرینتر ها و کارتریج های لیزری اچ پی تک کاره نیز استفاده میکنند.بسیاری از شرکت ها تعداد پرینت آنها نیز کم میباشد و در برخی از شرکت ها پرینت آنها نیز زیاد میباشد و همه این ها بستگی به خود فرد دارد که به چه میزان از یک پرینتر و کارتریج نیز میتوان د استفاده کند.

کارتریجی که نیز در اچ پی زیاد طرفدار دارند معمولا کارتریج 85A نیز میباشد و فروش زیادی نیز دارد که این کارتریج به مدل پرینترهای 1217,1214,1102,1132 نیز مربوط میشود.

کارتریج ها و پرینتر های لیزری دیگری نیز هستند که در شرکت اچ پی موفق به فروش بیشتر شده است ولی کارتریج 85a در این چند سال فروش بسیار زیادی نیز داشته است.

شرکت اچ پی گالری توزیع کننده انواع پرینتر,کارتریج,رول فکس,کارتریج ایرانی (شوقی),اسکنر,فکس,ملزومات اداری و خدماتی همچون شارژ کارتریج و تعمیرات پرینتر را نیز انجام میدهد.

 

 

 

 WWW.HP-GALLERY.COM