شرکت اچ پی جهت طراحی دوباره پرینترهایش در ابتدا به طراحی دوباره تونرهای لیزرجت خود پرداخت. این تونرها دمای ذوب کمتری دارند که باعث کاهش مصرف انرژی، بازدهی بیشتر و افزایش سرعت چاپ می شود.
بنابراین، سری جدید لیزرجت 400 به میزان 26 درصد کوچک تر نسبت به مدل های قبلی که جایگزین آن شده است. این مدل جدید می تواند تا 150 درصد سریع تر برای چاپ های دو رویه عمل کند.
مدل اصلی این سری لیزرجت PRO M 402 است، این یک پرینتر تک رنگ است که چاپ دو رویه را 100 درصد سریعتر از M 401 که جایگزین آن شده انجام می دهد. بازده تونر نیز در این مدل 30 درصد افزایش پیدا کرده است.
لیزرجت PRO M F P M 426 یک پرینتر تک رنگ چندکاره است که اندازه آن 26 درصد کوچک تر نسبت به مدل M 425 که جایگزین آن شده می باشد. این پرینتر چاپ دو رویه را 100 درصد سریع تر انجام می دهد. بازده تونر در این مدل نیز 30 درصد افزایش پیدا کرده است.
لیزرجت PRO M 452 یک پرینتر رنگی است که اندازه آن 10 درصد کوچک تر نسبت به مدل M 451 که جایگزین آن شده می باشد و چاپ دو رویه را 150 درصد سریعتر از M 451 انجام می دهد.
لیزرجت PRO M F P M 477 یک پرینتر رنگی چندکاره می باشد که جایگزین مدل M 476 شده و اندازه آن 23 درصد کوچک تر و جمع و جورتر نسبت به مدل M 475، همچنین سرعت چاپ این اسناد دو رویه توسط آن به میزان 150 درصد افزایش یافته. از ویژگی های این مدل می توان به یک صفحه لمسی 4.3 اینچی بزرگتر در مقابل مدل های دیگر اشاره کرد.
پورت USB در این پرینترها به شما امکان چاپ اسناد مایکروسافت، تصاویر و فایل های پی دی اف را از روی فلش درایو و بدون نیاز به اتصال به کامپیوتر می دهد. این پرینترها امکان چاپ اسناد از روی موبایل ها و تبلت ها توسط شبکه ی وایرلس را نیز پشتیبانی می کنند.
این سری پرینترها انتخاب بسیار خوبی برای تیم های کوچک کاری با سه تا ده کاربر هستند. HP ویژگی امنیت ذخیره سازی را به این سری اضافه کرده که با این ویژگی عملیات چاپ تا زمانی که یک پین کد وارد نکنید شروع نمی شود.

پرینترهای لیزرجت جدید LaserJets HP