نکاتی خواندنی در مورد شارژ کارتریج :

بسیاری از ما شناخته زیادی در مورد کارتریج ها داریم مخصوصا کارتریج های لیزری که سر و کار ما بسیار با آن زیاد است . در واقع همه ما مجبوریم پس از اتمام تونر کارتریج آن را شارژ کنیم . همانطور که میدانید شارژ کارتریج به دو صورت انجام می گیرد یکی به صورت شارژ در محل و دیگری به صورت غیر حضوری .شارژ کارتریج 14A

قبلا در مورد مضرات شارژ در محل صحبت کردیم و گفتیم که این نوع شارژ چقدر می تواند به شما آسیب بزند . یکی از آسیب های مهم این کار پخض شدن تونر در فضای کار است که این تونر بسیار مضر است و باید با استفاده از دستگاه های مکنده آن را خالی کرد و پاکسازی کرد . بیشتر اوقات ما برای اتمام تونر کارتریج آن را باید شارژ کنیم ولی خیلی از مواقع هم با خراب شدن قطعات کارتریج باید آن را شارژ کرد . خرابی دراممگنت - فوم - بلید و.... می تواند از خرابی های کارتریج باشد ولی مهمترین نکته اینجاست که تعویض این قطعات کارتریج چقدر مطمئن است .

شارژ کارتریج اچ پی 17A

این که شما باید صد در صد کارتریج خود را به کسی بدهید که کارش خوب باشد شکی نیست ولی همیشه از کسی که کارتریج شما را شارژ می کند این سوال را داشته باشید که از چه قطعاتی استفاده می کنند .

شارژ همواره ساده و آسان است ولی نکته ای که آن را ممکن است پیچیده کند قطعات کوچک آن است . همیشه این را به یاد داشته باشید که به کسی کارتریج خود را بدهید که قابل اطمینان باشد زیرا استفاده از تونر و قطعات نا مرغوب می تواند بسیار برای پرینتر شما خطرناک باشد .

گاهی اوقات ممکن است شما به این نکته برخورده باشید که پرینتر شما کمرنگ چاپ می کند این عامل خرابیه کارتریج شما است و سریعا باید کارتریج خود را به یک شارژی کار بسپارید . توصیه ی ما به شما این است که به هیچ عنوان کارتریج خود را در محل شارژ نکنید زیرا این کار بسیار غیر استاندارد است و باعث به خطر افتادن سلامتیه شما می شود و این را بدانید 100% بین شارژ در محل و شارژ غیر حضوری خیلی تفاوت ها است و این تفاوت ها فقط در هنگام چاپ مشخض خواهد شد زیرا خودتان می توانید به راحتی این تفاوت را حس کنید .

شارژ کارتریج 85A

فروشگاه اچ پی گالری

شارژ کارتریج اچ پی در دو دقیقه :