ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

logo-samandehi

نماد اعتماد الکترونیکی

چرا پرینتر جوهرافشان را انتخاب کنیم؟

چرا پرینتر جوهرافشان را انتخاب کنیم؟

چرا پرینتر جوهرافشان؟

پرینترها به دو نوع تقسیم می شوند پرینتر جوهری و پرینتر لیزری از نظر چاپ این دو نوع پرینتر بسیار با هم متفاوت هستند زیرا پرینتر لیزری چاپ خود را از طریق پودر (تونر) انجام می دهد و پرینتر جوهرافشان چاپ خود را از طریق جوهر انجام می دهد . سرعت پرینتر ها امروزه بزرگترین دغدغه در میان مصرف کنندگان پرینتر است زیرا هرچقدر سرعت پرینتر زیادتر باشد قطعا راحتی بیشتری وجود دارد . پرینتر از آن دسته از مواردی است که باید در خرید آن بسیار دقت داشت .

بسیاری از ما برای سرگرمی هم که شده به عکاسی را بسیار دوست داریم و بیشتر به دنبال کیفیت بالای چاپ عکاسی هستیم . ما برای چاپ عکس هایمان به پرینتری با کیفیت و مقرون به صرفه نیاز داریم.خوشبختانه پرینترهای جوهرافشان با کیفیت بسیار خارق العاده می تواند نیاز شما را در چاپ عکس فراهم کند . پرینترهای جوهرافشان به دلیل این که بسیار جای کمی را اشغال می کند و همینطور مقرون به صرفه نیز هستند . این نوع پرینتر که برای چاپ عکس بسیار توصیه میشود در مدل های مختلفی قرار دارد . در کل تنها انتخاب و بهترین انتخاب شما برای چاپ عکس پرینتر جوهرافشان است . پرینتر جوهرافشان

یکی دیگر از نکاتی که در مورد پرینتر جوهرافشان می توان بحث کرد اندازه ی آن نسبت به پرینتر لیزری است . پرینترهای جوهرافشان نسبت به پرینترهای لیزری بسیار جمع و ج و تر هستند و حتی پرینترهای جوهرافشانی که قابلیت چاپ در کاغذ A3 و همینطور پرینترهایی که دارای تکنولوژی هستند اندازه ی آن ها بسیار کوچک است . اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که دارای فضای کم هستید و به دنبال پرینتری جمع و جور می گردید پرینتر جوهرافشان برای شما بسیار مناسب است همینطوری این پرینتر از نظر سر و صدا بسیار کم صدا است .

اگر شما به دنبال پرینتری برای منزل،اداره و یا دفتر خود می گردید که از نظر قیمت مناسب باشد قطعا به جیب خود نگاه می کنید . پرینترهای جوهرافشان امروزه از نظر قیمت مناسب هستند و بسیار و پر طرفدار . بسیاری از ما برای خرید پرینتر وسواس به خرج می دهیم و این کار درستی در خرید پرینتر است زیرا وسیله ای است که ممکن است شما هر روز با آن سر و کار داشته باشید . قیمت مناسب پرینتر و همینطور کارایی زیاد پرینتر از عوامل خرید آن است . پرینترهای جوهرافشان چند منظوره با توجه به امکاناتی که دارند بسیار خوش قیمت هستند و در جهان طرفداران بسیاری نیز دارند .

کیفیت چاپ :

پرینترهای جوهرافشان به دلیل بالا بودن کیفیت چاپ طرفداران زیادی را پیدا کرده است . اگر بخواهیم از پرینتر جوهرافشان دقیق تر برای شما بگوییم این است که این پرینتر در اواخر سال 1980 تولید شد و رفته رفته طرفداران بسیار زیادی را در سراسر جهان پیدا کرد . جالب است بدانید که پرینتر جوهرافشان با استفاده از نازل جوهر را روی کاغذ می پاشد تا تصویر و یا متن مورد نظر را چاپ کند . جوهرهایی که از نازل به بیرون می آیند بسیار کوچک هستند و قطر آن ها تقریبا به 50 میکرون می رسد و حتی می توان گفت قطر آن ها از موی انسان نیز باریکتر است .

سرعت چاپ :

یکی از دلایلی که حتما باید در خرید پرینتر دقت کنیم سرعت چاپ آن است زیرا هر چقدر سرعت چاپ پرینتر بالا باشد کار ما برای پرینت راحت تر است . نکته ای مهم در مورد پرینتر جوهرافشان این است که سرعت آن نسبت به پرینتر لیزری پایین تر است و خیلی کم می شود که در مورد سرعت پرینتر جوهری حرف زده شود ولی با این حال این پرینتر دارای سرعت مناسبی است .

کارتریج جوهرافشان :

قطعا شما آشنایی با کارتریج جوهرافشان دارید . کارتریج های جوهرافشان که دارای جوهر هستند باید پس از اتمام جوهر آن ها را شارژ کرد .شارژ کارتریج جوهرافشان که از طریق سرنگ انجام می شود توسط تکنسین های ماهر صورت می گیرد . کارتریج های جوهری در رنگ های و اندازه های مختلف وجود دارند و در  هرکدام از آن مقدار معینی جوهر جا می گیرد . رنگ های جذاب در پرینتر جوهرافشان باعث شده است که بسیاری از مصرف کنندگان با مصرف زیاد جوهر پرینتر به طور مداوم آن ها را شارژ کنند و دوباره استفاده کنند . از معروف ترین برندهای کارتریج و پرینتر جوهرافشان می توان به شرکت اچ پی و کانن نیز اشاره کرد این دو برند که در چند سال اخیر بسیار توانسته اند کارتریج ها و پرینترهای خود را در سرتاسر جهان جا بیندازند .

نکته ای مهم در مورد خرید کارتریج و یا شارژ کارتریج باید به یاد داشت آن هم این که استفاده از کارتریج های نامرغوب می تواند آسیب های بزرگی به پرینتر بزند و باید شارژ کارتریج خود را به کسی بسپارید که اگر کارتریج شما به قطعه ای نیاز داشت از قطعه و تونرهای درجه یک استفاده کنند .

شارژ کارتریج جوهرافشان

پرینتر های جوهرافشان پا به پای پرینتر های لیزری از نظر امکانات پیشرفت زیادی کرده اند اما از نظر کیفیت چاپ همچنان پرینتر جوهرافشان بی رقیب است . حتی ممکن است شما این پرینتر را برای چاپ متون انتخاب کرده باشید باید گفت کار درستی انجام دادید . به هر حال این پرینتر بسیار پر طرفدار است و مطمئنا در چند سال آینده خبرهای بسیار زیادی در مورد پیشرفت این پرینتر خواهیم شنید .

برای دیدن پرینترهای جوهرافشان در سایت اچ پی گالری به قسمت پرینتر نگاهی بیندازید .

نظرات بازدیدکنندگان

    مشاوره رایگان و سفارش تلفنی 021-88930119