ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

logo-samandehi

نماد اعتماد الکترونیکی

دو راه برای شارژ کارتریج

دو راه برای شارژ کارتریج

شارژ کارتریج چیست؟

کارتریج پس از اتمام تونر و جوهر نیاز به شارژ دارد . کارتریج ها به دو صورت لیزری و جوهری نیاز به شارژ دارند.مهمترین نکته ای که در شارژ کارتریج وجود دارد استفاده از قطعات اصلی و درجه یک است . ممکن است در برخی مواقع مخزن کارتریج شما پر از تونر باشد ولی نیاز به شارژ کارتریج نباشد زیرا ممکن است آن قطعه ی آن کارتریج خراب باشد . چند نمونه از قطعاتی که ممکن است در کارتریج خراب شود درام،مگنت،فوم رول،دکتر بلید،بلید،بوش سر مگنت و... است . یکی دیگر از عواملی که کیفیت چاپ شما را بالا می برد استفاده از تونر خوب است . گاهی ممکن است کارتریج شما کمرنگ چاپ کند و این به عواملی چون خراب بودن قطعات کارتریج و یا تونر مربوط است .

شارژ کارتریج لیزری و جوهرافشان


دو راه برای شارژ کارتریج وجود دارد : حضوری و غیر حضوری . شارژ کارتریج حضوری به مراتب بهتر از غیر حضوری است زیرا در این روش تمامیه قطعات کارتریج بررسی می شود و اگر کوچک ترین مشکلی در کارتریج شما باشد رفع می گردد . گاهی مواقع ممکن است قطعات کارتریج شما درست باشد ولی به این دلیل که هزینه ی بیشتری گرفته شود متاسفانه دست به تعویض قطعات می زنند . استفاده از قطعات درجه یک باعث می شود که کارتریج و پرینتر شما همیشه سلامت بماند زیرا استفاده از قطعات نامرغوب می تواند سلامت پرینتر و کارتریج شما را به خطر بیندازد .

راه اول برای شارژ کارتریج :

اولین راه و مطمئن ترین راه برای شارژ کارتریج ، شارژ کارتریج به صورت تخصصی است . در این راه که به صورت غیر حضوری است به این صورت است که شما کارتریج خود را به شرکتی معتبر می سپارید و این شرکت با استفاده از جدیدترین تکنولوژی کارتریج شما را نیز شارژ می کند . منظور از تکنولوژی استفاده از دستگاه مکنده است که داخل مخزن تونر را به صورت کامل باد می گیرد و کاملا تخلیه می کند گاهی اوقات ممکن است با جا ماندن تونرهای زائد در مخزن کارتریج به کارتریج و پرینتر شما آسیب بزند . شارژ کارتریج از آن دسته از کارهای فنی است که بسیار مهم است زیرا اگر کارتریج شما به خوبی شارژ نشود شک نکنید به پرینتر شما آسیب می زند .

شارژ کارتریج لیزری و جوهری بسیار متفاوت است . شارژ کارتریج جوهرافشان از طریق جوهر انجام می شود و شارژ کارتریج لیزری با استفاده از تونر انجام می شود . شارژ کارتریج لیزری رنگی به مراتب سخت تر از لیزری مشکی است زیرا کار بیشتری نسبت شارژ کارتریج لیزری مشکی می برد .

راه دوم برای شارژ کارتریج :

دومین راه برای شارژ کارتریج ، شارژ حضوری است . شارژحضوری باعث می شود که مخزن تونر به صورت کامل خالی از تونر نشود و تونرهای زائد در آن باقی بماند . شارژ کارتریج حضوری باعث می شود که به شما آسیب برسد . این نوع شارژ به دلیل پخش شدن تونرها در هوا و وارد شدن در مجرای تنفس شما باعث می شود سلامتی شما به خطر بیفتد. دستگاه مکنده برای شارژ کارتریج از مهمترین عواملی است که در شارژ کردن به کار می رود .

نظرات بازدیدکنندگان