ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

logo-samandehi

نماد اعتماد الکترونیکی

چطور رول لیبل را شناسایی کنیم؟

چطور رول لیبل را شناسایی کنیم؟

چند سالی است که پرینترهای جدیدی به نام پرینترهای حرارتی تولید و وارد بازار شده است. این پرینترهای حرارتی برای مصارف خاصی استفاده می‌شوند. این نوع پرینترها برای چاپ متن، بارکد و ... روی برچسب‌های با موم آب شده به کار می‌روند. اگر مطلب «رول حرارتی چیست و چه کاربردی دارد؟» را بخوانید، بیشتر با کارآیی این نوع پرینترها و کاغذهایی آن‌ها آشنا می‌شوید.

چگونه پرینتر را به شبکه وصل کنیم؟

چگونه پرینتر را به شبکه وصل کنیم؟

هنگام خرید یک پرینتر، باید به ویژگی‌های آن پرینتر و شرکت سازنده توجه داشته باشید. قبل از هر چیز ابتدا هدف‌تان از تهیه پرینتر را پیدا کرده و سپس به دنبال پرینتر مورد نظر خود بگردید و آن را خریداری کنید. پرینترها هر کدام ویژگی دارند و شما با استفاده از این ویژگی‌ها می‌توانید کارهای‌ چاپی‌تان را به راحتی انجام دهید. یکی از این ویژگی‌ها قابلیت شبکه کردن پرینتر با دیگر دستگاه‌هاست. فرض کنید در محلی کار می‌کنید که تعدادی کامپیوتر از طریق شبکه به هم وصل هستند و تمام این دستگاه‌ها نیز به پرینتر نیاز...

نقش فوم رول در پرینترهای لیزری

نقش فوم رول در پرینترهای لیزری

هر پرینتر با کنار هم قرار گرفتن قطعه‌هایی ساخته و تولید می‌شوند و هر کدام نقشی را برعهده دارند. پرینترها به عنوان ابزار مهمی در شرکت‌های کوچک و اداره‌های بزرگ و حتی در مصرف خانگی استفاده می‌شوند. بسته به نوع استفاده می‌توانید پرینتر با ویژگی‌های مختلف را خریداری کنید. هر نوع پرینتر با هر ویژگی که خریداری کنید از اجزای مختلفی تشکیل شده و آشنایی با هر کدام از این قطعه‌ها به شما در روند استفاده و نگهداری از آن کمک می‌کند. در این مطلب قصد داریم تا درباره یکی از این قطعه‌ها به نام فوم رول صحبت...

عمر دارم کارتریج تمام شود، چه اتفاقی می افتد؟

عمر دارم کارتریج تمام شود، چه اتفاقی می افتد؟

کارتریج یکی از بخش‌های مهم و اساسی پرینتر است، برای همین هنگام خرید باید دقت زیادی داشته باشید تا کارتریج مناسب دستگاه خود را خریداری می‌کنید. در مقاله «چطور یک کارتریج خریداری کنم؟ کارتریج به چه صورت شارژ می‌شود؟» درباره خرید کارتریج راهنمایی کردیم و بهتر است این مقاله را حتما بخوانید. یکی از بخش‌های مهم کارتریج علاوه بر تونر درام است. درام کارتریج وظیفه مهم ذوب کردن جوهر تونر روی کاغذ را برعهده دارد. در نتیجه حفظ و نگهداری آن بسیار مهم است.

با ویژگی های JetIntelligence در کارتریج های HP آشنا شوید

با ویژگی های JetIntelligence در کارتریج های HP آشنا شوید

پرینترهایی که در بازار هستند، توسط کمپانی‌های بزرگی مثل سامسونگ، کانن و اچ‌پی تولید و در بازار عرضه می‌شوند. محصولات هر کدام از این شرکت‌های بزرگ دارای ویژگی‌ها و فناوری‌های مختلف هستند. براساس این ویژگی‌ها، کارایی یک محصول با محصول دیگر از کمپانی دیگر متفاوت است. به همین منظور انتخاب پرینتر کمی مشکل می‌شود. کافی است قبل از خرید پرینتر خود، ابتدا نیازها و هدف‌های خود از دستگاه چاپگر را بدانید و سپس نسبت به آن اهداف به جست‌وجوی پرینتر مناسب خود بپردازید.

کدام کارتریج اورجینال HP است؟

کدام کارتریج اورجینال HP است؟

کاتریج هم مثل دیگر لوازمی که در بازار موجود است، به دو نوع اصلی و تقلبی تقسیم می‌شود. متاسفانه این مسئله صدمات بسیاری را به کار و اعتماد ما وارد می‌کند و در نتیجه برای ما هزینه‌هایی را که گاهی بسیار هم هست، به همراه می‌آورد. با این وجود ما اینجا هستیم تا با دانستن چند نکته و روش بتوانید به راحتی اصل بودن کاتریج HP را تشخیص دهید.

معرفی روش هایی برای صرفه جویی در هزینه های پرینتر

معرفی روش هایی برای صرفه جویی در هزینه های پرینتر

اگر با مقوله پرینت سر و کار دارید یا به تازگی قصد راه‌اندازی کسب‌وکاری در این حوزه را دارید، علاوه بر هزینه‌های اولیه تهیه وسایل، مانند هر شغل دیگری با هزینه‌های جانبی دیگری سر و کار خواهید داشت که کارتان بدون پرداخت این هزینه‌ها امکان ندارد و به قولی این هزینه‌ها اجتناب‌ناپذیر هستند.

چگونه آی پی پرینتر تخت شبکه را بدست آوریم؟

چگونه آی پی پرینتر تخت شبکه را بدست آوریم؟

در شرکت‌ها که تعداد دستگاه‌های کامپیوتر یا لپ تاپ از یکی دوتا بیشتر و به چند دستگاه می‌رسد، با توجه به نوع فعالیت شرکت و کارکنان، ممکن است چند نفر نیاز به کار با پرینتر داشته باشند. در این صورت شاید ابتدایی‌ترین راهی که به نظر برسد این باشد که برای هر دستگاه یک پرینتر خریداری شود. با این روش هزینه شرکت افزایش پیدا می‌کند و قطعا به صرفه نیست. برای حل این مشکل دستگاه‌های مختلف از طریق شبکه به هم متصل می‌شوند و پرینتر را نیز در این شبکه قرار می‌دهیم.

شارژ کارتریج چیست؟ نکاتی مهمی که درباره ی نگهداری و شارژ کارتریج باید بدانید

شارژ کارتریج چیست؟ نکاتی مهمی که درباره ی نگهداری و شارژ کارتریج باید بدانید

کسانی که با پرینتر سر و کار دارند، به احتمال زیاد با تجهیزات و وسایل آن آشنا هستند. البته ممکن است نسبت به تجهیزات آن آشنا نباشید یا به تازگی‌ها مشغول کار با پرینتر شده باشید. در هر صورت نیاز است نسبت به پرینتر و وسایل تشکیل دهنده آن آگاه باشید. این آگهی در مواقع اضطراری یا زمانی که پرینتر دچار مشکل شد، به کمک شما می‌آید. باید بدانید که پرینتر از قطعه‌هایی تشکیل شده که هر کدام آن‌ها وظایفی را به عهده دارند و کنار هم عمل پرینت توسط پرینتر انجام می‌شود.

رول حرارتی چیست و چه کاربردی دارد؟

رول حرارتی چیست و چه کاربردی دارد؟

پرینترها انواع مختلفی دارند و هر کدام برای کاری مناسب هستند. یکی از پرینترهای پرکاربرد در زمان حال پرینترهای حرارتی است. به این پرینترهای حرارتی، فیش پرینتر هم می‌گویند. این پرینترها نسبت به دیگر پرینترها مزیت‌هایی دارند که باعث وجه تمایز آن‌ها می‌شود، این مزیت‌ها را در ادامه بیان می‌کنیم. هر پرینتر دارای قطعه‌ها و وسایل مخصوصی است، به طور مثال کارتریج تونر یکی از وسایل ضروری پرینترهای لیزری محسوب می‌شود.

چسب حرارتی چیست؟

چسب حرارتی چیست؟

در طول زندگی حتما از انواع چسب‌ها استفاده کردید؛ چسب‌ها انواع مختلفی دارند و هر کدام را برای کار به خصوصی می‌توانید استفاده کنید. چسب همه کاره، چسب چوب، چسب مایع، چسب قطره‌ای، چسب ماتیکی، چسب حرارتی و ... انواع چسب‌های پر استفاده هستند. همانطور که گفتیم هر کدام از این چسب‌ها کارایی متفاوتی دارند و برای کارهای به خصوصی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

راه کارهای افزایش سرعت پرینتر

راه کارهای افزایش سرعت پرینتر

پرینتر یا چاپگر یکی از وسیله‌های جانبی است که امروزه کاربرد فراوانی دارد. شرکت‌ها و کمپانی‌ها و حتی بسیاری افراد در منزل پرینتر دارند و فایل‌های خود را با آن چاپ می‌کنند. براساس نیاز، هدف و بودجه می‌توانید پرینتر موردنظر خود را خریداری کنید. پرینترها براساس نوع کارکرد متفاوت هستند و در نتیجه روش‌هایی برای استفاده بهینه از آن‌ها وجود دارند.

کارتریج تونر شارژ شده HP چه مشکلاتی را به همراه دارد؟

کارتریج تونر شارژ شده HP چه مشکلاتی را به همراه دارد؟

کمپانی HP یکی از کمپانی‌های بزرگ تولید پرینتر و محصولات مرتبط با آن است. یکی از محصولات مرتبطی که این کمپانی تولید می‌کند کارتریج تونر است. یکی از درآمدهای اصلی این کمپانی‌ها فروش محصولات فرعی دستگاه‌های چاپی مثل کارتریج تونرهاست، برای همین ممکن است این شرکت‌ها سود زیادی از فروش خود پرینترها نداشته باشند و سود اصلی را فروش این نوع محصول‌ها بدست آورند.

آیا کارتریج تونرهای HP دارای تاریخ انقضا هستند؟

آیا کارتریج تونرهای HP دارای تاریخ انقضا هستند؟

پرینترها و محصولات تولید شده از شرکت‌های بزرگ مثل HP دارای ویژگی‌ها و خصوصیاتی هستند. داشتن این ویژگی‌ها، این کمپانی‌ها را از دیگر تولیدات متمایز می‌کند. در محصولاتی مثل گوشی همراه و لپ تاپ و یا محصولات این چنینی تاریخ انقضایی درج نشده، اما با پایین آمدن کارآیی هر کدام از این محصولات متوجه پایان عمرشان می‌شوید.

راه های تمیز کردن پرینتر لیزری

راه های تمیز کردن پرینتر لیزری

اگر با دستگاه پرینتر سر و کار دارید و قصد دارید به مدت طولانی از آن استفاده کنید، حتما در نگهداری و تمیزی آن باید دقت داشته باشید. یکی از عوامل آسیب دیدن پرینترها نحوه نگهداری و تمیزی پرینترهاست. البته در نگهداری هر کدام از وسایل الکتریکی دقت باید کرد و اگر به این موضوع اهمیت دهید، این وسایل عمر بیشتری می‌کنند و دیرتر به مشکل برمی‌خورند.

چیپست تونر کارتریج چیست ؟

چیپست تونر کارتریج چیست ؟

پرینترها از قطعه‌های مختلفی ساخته می‌شوند و هر کدام وظیفه‌ای برعهده دارند تا کار اجرا و پرینت انجام شود. احتمالا اسم کارتریج، تونر و درام زیاد شنیده‌اید، اما باید بدانید که پرینتر از قطعه‌های دیگری نیز تشکیل شده که اتفاقا عملکرد آن‌ها به قدری مهم هست که در صورت نبود یکی از آن‌ها کار چاپ لنگ می‌ماند. یکی از این قطعه‌ها که کمتر اسم آن را شنیدید، چیپست کارتریج یا تراشه یا چیپ کارتریج است. ما در این مقاله قصد داریم درباره این قطعه و کار آن صحبت کنیم. بنابراین تا انتهای این مطلب با ماه همراه باشید.

کارتریج تونر را تکان دهیم یا خیر؟

کارتریج تونر را تکان دهیم یا خیر؟

گاهی اوقات، زمانی که پرینت بی‌کیفیت است و اسناد یا تصاویر به صورت محو چاپ می‌شوند از همکار، دوست یا رئیس‌مان شنیده‌ایم که می‌گویند کارتریج تونر را از پرینتر خارج کنید و آن را چند بار تکان دهید. حال در این مقاله می‌خواهیم اساس این کار را بررسی کنیم و بدانیم آیا این کار برای کارتریج تونر خوب است یا خیر؟ اگر شما هم این کار را حتی برای یک بار انجام دادید، بهتر است تا انتها خواننده این مقاله باشید.

راه حل هایی برای رفع مشکل شناسایی کارتریج های سازگار

راه حل هایی برای رفع مشکل شناسایی کارتریج های سازگار

کمپانی‌های بزرگ تولید کننده پرینتر، کارتریج تونرهایی را مناسب با محصول خود تولید و به بازار عرضه می‌کنند به این کارتریج‌ها، کارتریج تونر اصلی یا OEM گفته می‌شود. این کارتریج تونرها قیمت‌های بالایی دارند و برای همین کمپانی‌های ثالث دست به کار شدند و کارتریج تونرهای سازگار با دستگاه‌ها و مدل‌های مختلف را تولید و روانه بازار کردند.

با پوشش 5 درصدی صفحه آشنا شوید

با پوشش 5 درصدی صفحه آشنا شوید

اگر کمی درباره پرینترها جست‌وجو کرده باشید حتما به جمله «پوشش 5% صفحه» در توضیحات آن پرینتر مواجه شدید، شاید بدون اینکه برای‌تان مهم باشد از این جمله گذاشته باشید و شاید هم در مورد آن کنجکاو شده باشید. اما باید بدانید این جمله که یک ویژگی محسوب می‌شود از جمله مهم‌ترین ویژگی‎های کارتریج تونرهاست. همچنین اگر قصد خرید پرینتر جدیدی دارید باید درباره ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن و وسایل جانبیش تحقیق کنید تا بتوانید با بودجه موردنظرتان، مناسب‌ترین پرینتر و کارتریج تونر خود را خریداری کنید.

با مشکلات رایج کارتریج تونرها آشنا شوید

با مشکلات رایج کارتریج تونرها آشنا شوید

اگر کمی در اینترنت جست‌وجو کرده باشید حتما متوجه یک مساله شده‌اید، که بسیار درباره کارتریج تونرها صحبت شده و هر کدام درباره آن‌ها صحبت‌هایی داشتند. اما شاید برای‌تان سوال پیش آمده که چرا بیشتر درباره این قطعه از پرینتر صحبت شده، علت آن اهمیت کارتریج تونر است. بله، کارتریج تونر مهم‌ترین قطعه پرینتر است و در زمان کار با دستگاه‌های چاپگر بسیار با آن سر و کار دارید.

مشاوره رایگان و سفارش تلفنی 021-88851183