بدلیل نوسانات نرخ ارز، قیمت های حال حاضر معتبر نبوده و سفارشات فقط از طریق تماس تلفنی انجام می گیرد.

ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

logo-samandehi

نماد اعتماد الکترونیکی

کارتریج تونر پرینتر 1319 اچ پی

کارتریج تونر پرینتر 1319 اچ پی

پرينتر، يكي از وسايل بسيار پركاربرد در شركت‌ها و برخي از خانه‌هاست، به طوري كه به جزء جدايي ناپذير شركت‌ها تبديل شده است. پرینتر ليزري 1319 اچ پی، چهار كاره بوده و قابليت‌ها پرينت، كپي، اسكن و فاكس را پشتيباني مي‌كند. سرعت چاپ اين پرينتر، 19 برگه A4 در دقيقه است و به طور ميانگين توان چاپ 8000 صفحه در ماه را دارد. اين كارتريج به دليل چند كاره بودن، باعث صرفه‌جويي در هزينه مي‌شود و مي‌توانيد علاوه بر هزينه، فضاي مورد استفاده براي قرارگيري پرينتر را مديريت كنيد

کارتریج تونر پرینتر 1217 اچ پی

کارتریج تونر پرینتر 1217 اچ پی

پرينتر ليزري 1217 اچ پي، چهار كاره است و قابليت‌هاي پرينت، اسكن، كپي و فاكس را پشتيباني مي‌كند. اين پرينتر تك رنگ، براي كارهاي اداري و خانگي بسيار مناسب است. سرعت اين پرينتر، به چاپ 18 برگه A4 در دقيقه مي‌رسد. پرینتر ليزري 1217 اچ پی مي‌تواند تا 8000 برگه در ماه چاپ کند. زمان خروجی اولین صفحه، 8.5 ثانیه تخمین زده شده است. کارتریج تونر HP 85A سازگار با پرينتر 1217 اچ پي است.

کارتریج تونر پرینتر 1106 اچ پی

کارتریج تونر پرینتر 1106 اچ پی

پرينترها يكي از دستگاه‌هاي پر استفاده شركت‌ها و حتي خانه‎ها هستند. پرينتر 1106 اچ پي، از خانواده پرينترهاي سري 1100 اين برند هستند. اين پرينتر تك كاره و سياه و سفيد است. سرعت چاپ اين پرينتر، 18 برگه A4 در دقيقه است. پرينتر 1106 HP توان چاپ 5000 برگه در ماه را دارد. حافظه اين پرينتر 2 مگابايت است. كارتريج سازگار با اين پرينتر مدل HP 85A است.

کارتریج تونر پرینتر 1020 اچ پی

کارتریج تونر پرینتر 1020 اچ پی

P (اچ پي) يكي از برندهاي معتبر سازنده پرينتر است. پرينتر ليزري 1020 اچ پي يكي از پرطرفدارترين پرينترهاي سياه و سفيد است. اين پرينتر با سرعت چاپ 14 برگ در دقيقه، می‌تواند 5000 برگه A4 در ماه را چاپ کند. كارتريج HP 12A براي پرينتر hp مدل 1020، مناسب است. تونر كارتريج HP 12A به اندازه چاپ 2000 برگ ظرفیت دارد. اين كارتريج تونر را مي‌توان تا چندين بار شارژ كرد. کارتریج تونر HP 12A به دو صورت اورجينال (اصل) و طرح باكيفيت در بازار عرضه مي‌شود.

کارتریج تونر پرینتر 1012 اچ پی

کارتریج تونر پرینتر 1012 اچ پی

پرينتر، به عنوان يكي از وسايل جدا نشدني شركت‌ها و حتي خانه‌ها تبديل شده است. پرينتر ليزري 1012 اچ پي تك كاره كه تك رنگ (مشكي) است، سرعتي برابر با چاپ 15 برگه A4 در دقيقه را دارد. اين پرينتر، تمي تواند 5000 برگه در ماه را چاپ كند. سيني كاغذ آن، ظرفيت 150 برگه را دارد. پرينتر ليزري 1012 اچ پي، براي محيط‌هاي اداري كوچك و خانه‌ها بسيار مناسب هستند. كارتريج تونر سازگار با اين پرينتر، مدل HP 12A است.

کارتریج تونر پرینتر 225 اچ پی

کارتریج تونر پرینتر 225 اچ پی

پرينتر ليزري 225 اچ پي، يك پرينتر چهار كاره است و كارهاي پرينت، كپي، اسكن و فاكس را انجام مي‌دهد. پرينترها به يكي از اجزاي اصلي شركت‌ها و حتي برخي خانه‌ها تبديل شده‌اند.

کارتریج تونر پرینتر 201 اچ پی

کارتریج تونر پرینتر 201 اچ پی

با پرينتر ليزري 201 اچ پي، مي‌توانيد در هر دقيقه، 26 برگ سياه و سفيد چاپ كنيد. اين پرينتر با سرعت پردازنده 750 مگاهرتز تا 15000 برگ در ماه را مي‌تواند چاپ كند. تا 2000 پرينت براي كارتريج تونر ليزري پرینتر 201 اچ پی توصيه شده است. كارتريج تونر HP 83A سازگار با اين پرينتر است. اين پرينتر تك رنگ است.

کارتریج تونر پرینتر 127 اچ پی

کارتریج تونر پرینتر 127 اچ پی

پرينتر ليزري 127 اچ پي، چهار كاره است. اين پرينتر قابليت‌هاي پرينت، كپي، اسكن و فاكس را پشتيباني مي‌کند. این پرینتر لیزری مشکی است و می‌تواند 20 صفحه A4 در دقيقه چاپ كند. ظرفيت چاپ ماهانه پرينتر 127 اچ پي، 8000 صفحه است. اين پرينتر حافظه 128 مگابايتي دارد.

کارتریج تونر پرینتر 125 اچ پی

کارتریج تونر پرینتر 125 اچ پی

پرينتر ليزري 125 اچ پي، يك دستگاه سه كاره پرينتر، اسكن و كپي، سياه و سفيد است. اين پرينتر ليزري مناسب كارهاي خانگي و اداري است. قابليت چاپ دو رو را ندارد، سرعت چاپ آن به 20 برگ در دقيقه و ظرفيت چاپ 8000 برگ در ماه را دارد. كارتريج تونر 83A اچ پي سازگار با اين پرينتر است و ظرفيت آن 1600 برگ است.

کارتریج تونر پرینتر 1109 اچ پی

کارتریج تونر پرینتر 1109 اچ پی

با پرينتر ليزري مشكي اچ پي مدل 1109، مي‌تواند 19 برگ در دقيقه را چاپ كند. با اين پرينتر مي‌توانيد، 5000 برگه در ماه پرينت كنيد. سيني اين پرينت، ظرفيت قرارگيري 150 برگ كاغذ را دارد. اين پرينتر با حافظه 2 مگابايت بسيار مناسب كارهاي اداري و خانگي است. كارتريج سازگار با اين پرينتر، كارتريج تونر HP 85A است.

معرفی برندهای تولید کنندهای پرینتر

معرفی برندهای تولید کنندهای پرینتر

شرکت‌ها و کمپانی‌های مختلف و زیادی در حال ساخت و عرضه دستگاه‌های چاپ و کپی هستند. هر کدام از این کمپانی‌ها سعی دارند محصول‌های خود را با ویژگی‌های خاص تولید و روانه بازار کنند تا به نوعی بتوانند با دیگر سازنده‌ها رقابت داشته باشند. اگر به عنوان مشتری قصد خرید پرینتر دارید و نسبت به برند و سازنده کمپانی‌ها آگاهی ندارید، این مطلب در این زمینه به شما کمک می‌کند. شاید تنها نام HP، Samsung و Canon به گوش‌تان خورده باشد، با این حال باید بدانید برندهای دیگری هم وجود دارند که پرینتر می‌سازند

درباره شارژ کارتریج لیزری بیشتر بدانید

درباره شارژ کارتریج لیزری بیشتر بدانید

کسانی که با پرینتر سر و کار دارند، شارژ کارتریج را زیاد تجربه کرده‌اند. کارتریج یکی از قطعه‌های مهم پرینتر است و وظیفه چاپ از برعهده این قطعه است و بدون این قطعه عمل چاپ انجام نمی‌شود. سازنده و تولیدکننده پرینترها، کارتریج‌های تولید خود را روی پرینتر قرار می‌دهند و آن‌ها را وارد بازار می‌کنند. این کارتریج‌ها به دلیل عرضه از سوی شرکت‌های اصلی گران هستند و تهیه آن‌ها در دوره‌های مختلف باعث متحمل شدن هزینه‌های بسیار می‌شود. در این صورت است که شارژ کارتریج به کمک کسانی که با پرینتر سر و کار دارند...

چطور رول لیبل را شناسایی کنیم؟

چطور رول لیبل را شناسایی کنیم؟

چند سالی است که پرینترهای جدیدی به نام پرینترهای حرارتی تولید و وارد بازار شده است. این پرینترهای حرارتی برای مصارف خاصی استفاده می‌شوند. این نوع پرینترها برای چاپ متن، بارکد و ... روی برچسب‌های با موم آب شده به کار می‌روند. اگر مطلب «رول حرارتی چیست و چه کاربردی دارد؟» را بخوانید، بیشتر با کارآیی این نوع پرینترها و کاغذهایی آن‌ها آشنا می‌شوید.

چگونه پرینتر را به شبکه وصل کنیم؟

چگونه پرینتر را به شبکه وصل کنیم؟

هنگام خرید یک پرینتر، باید به ویژگی‌های آن پرینتر و شرکت سازنده توجه داشته باشید. قبل از هر چیز ابتدا هدف‌تان از تهیه پرینتر را پیدا کرده و سپس به دنبال پرینتر مورد نظر خود بگردید و آن را خریداری کنید. پرینترها هر کدام ویژگی دارند و شما با استفاده از این ویژگی‌ها می‌توانید کارهای‌ چاپی‌تان را به راحتی انجام دهید. یکی از این ویژگی‌ها قابلیت شبکه کردن پرینتر با دیگر دستگاه‌هاست. فرض کنید در محلی کار می‌کنید که تعدادی کامپیوتر از طریق شبکه به هم وصل هستند و تمام این دستگاه‌ها نیز به پرینتر نیاز...

نقش فوم رول در پرینترهای لیزری

نقش فوم رول در پرینترهای لیزری

هر پرینتر با کنار هم قرار گرفتن قطعه‌هایی ساخته و تولید می‌شوند و هر کدام نقشی را برعهده دارند. پرینترها به عنوان ابزار مهمی در شرکت‌های کوچک و اداره‌های بزرگ و حتی در مصرف خانگی استفاده می‌شوند. بسته به نوع استفاده می‌توانید پرینتر با ویژگی‌های مختلف را خریداری کنید. هر نوع پرینتر با هر ویژگی که خریداری کنید از اجزای مختلفی تشکیل شده و آشنایی با هر کدام از این قطعه‌ها به شما در روند استفاده و نگهداری از آن کمک می‌کند. در این مطلب قصد داریم تا درباره یکی از این قطعه‌ها به نام فوم رول صحبت...

عمر دارم کارتریج تمام شود، چه اتفاقی می افتد؟

عمر دارم کارتریج تمام شود، چه اتفاقی می افتد؟

کارتریج یکی از بخش‌های مهم و اساسی پرینتر است، برای همین هنگام خرید باید دقت زیادی داشته باشید تا کارتریج مناسب دستگاه خود را خریداری می‌کنید. در مقاله «چطور یک کارتریج خریداری کنم؟ کارتریج به چه صورت شارژ می‌شود؟» درباره خرید کارتریج راهنمایی کردیم و بهتر است این مقاله را حتما بخوانید. یکی از بخش‌های مهم کارتریج علاوه بر تونر درام است. درام کارتریج وظیفه مهم ذوب کردن جوهر تونر روی کاغذ را برعهده دارد. در نتیجه حفظ و نگهداری آن بسیار مهم است.

با ویژگی های JetIntelligence در کارتریج های HP آشنا شوید

با ویژگی های JetIntelligence در کارتریج های HP آشنا شوید

پرینترهایی که در بازار هستند، توسط کمپانی‌های بزرگی مثل سامسونگ، کانن و اچ‌پی تولید و در بازار عرضه می‌شوند. محصولات هر کدام از این شرکت‌های بزرگ دارای ویژگی‌ها و فناوری‌های مختلف هستند. براساس این ویژگی‌ها، کارایی یک محصول با محصول دیگر از کمپانی دیگر متفاوت است. به همین منظور انتخاب پرینتر کمی مشکل می‌شود. کافی است قبل از خرید پرینتر خود، ابتدا نیازها و هدف‌های خود از دستگاه چاپگر را بدانید و سپس نسبت به آن اهداف به جست‌وجوی پرینتر مناسب خود بپردازید.

کدام کارتریج اورجینال HP است؟

کدام کارتریج اورجینال HP است؟

کاتریج هم مثل دیگر لوازمی که در بازار موجود است، به دو نوع اصلی و تقلبی تقسیم می‌شود. متاسفانه این مسئله صدمات بسیاری را به کار و اعتماد ما وارد می‌کند و در نتیجه برای ما هزینه‌هایی را که گاهی بسیار هم هست، به همراه می‌آورد. با این وجود ما اینجا هستیم تا با دانستن چند نکته و روش بتوانید به راحتی اصل بودن کاتریج HP را تشخیص دهید.

معرفی روش هایی برای صرفه جویی در هزینه های پرینتر

معرفی روش هایی برای صرفه جویی در هزینه های پرینتر

اگر با مقوله پرینت سر و کار دارید یا به تازگی قصد راه‌اندازی کسب‌وکاری در این حوزه را دارید، علاوه بر هزینه‌های اولیه تهیه وسایل، مانند هر شغل دیگری با هزینه‌های جانبی دیگری سر و کار خواهید داشت که کارتان بدون پرداخت این هزینه‌ها امکان ندارد و به قولی این هزینه‌ها اجتناب‌ناپذیر هستند.

چگونه آی پی پرینتر تخت شبکه را بدست آوریم؟

چگونه آی پی پرینتر تخت شبکه را بدست آوریم؟

در شرکت‌ها که تعداد دستگاه‌های کامپیوتر یا لپ تاپ از یکی دوتا بیشتر و به چند دستگاه می‌رسد، با توجه به نوع فعالیت شرکت و کارکنان، ممکن است چند نفر نیاز به کار با پرینتر داشته باشند. در این صورت شاید ابتدایی‌ترین راهی که به نظر برسد این باشد که برای هر دستگاه یک پرینتر خریداری شود. با این روش هزینه شرکت افزایش پیدا می‌کند و قطعا به صرفه نیست. برای حل این مشکل دستگاه‌های مختلف از طریق شبکه به هم متصل می‌شوند و پرینتر را نیز در این شبکه قرار می‌دهیم.

مشاوره رایگان و سفارش تلفنی 021-88930119