لوازم فکس پاناسونیک

دستگاه فکس به دستگاهی گفته می شود که امکان ارسال و دریافت نامه های اداری را با استفاده از خطوط تلفن مهیا می سازد . بدین صورت که کاغذ در دستگاه وارد شده و اسکن می شود و سپس از طریق تلفن ارسال می شود .فکس ها به سه دسته لیزری ، کاربنی ، حرارتی تقسیم می شوند که با توجه به نیاز شرکت و استفاده کننده مورد نظر نوع آن مشخص می شود .در این بخش از فروشگاه انواع رول فکس حرارتی،لیزری و کاربنی به فروش می رسد. همچنین انواع تونر فکس نیز در این قسمت قرار دارد که از لوازم ضروری یک دستگاه فکس به شمار می رود.

لوازم فکس پاناسونیک هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

زیرشاخه ها

 • رول فکس

  رول فکس یکی از مهم ترین و پر کاربرد ترین اجزای دستگاه های فکس می باشد. به طور کلی رول های فکس را می توانیم به سه گروه زیر تقسیم بندی نماییم.

  رول فکس کاربنی ، رول فکس لیزری و رول فکس حرارتیپ

  در میان این ها مهم ترین و پرکاربرد ترین رول فکس کاربنی می باشد که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.این نوع رول فکس از تکنولوژی کاربنی بهره می گیرد.

  اما در رول های فکس حرارتی اطلاعات روی رول که به حرارتی حساس است چاپ می شود. این نوع رول ها از لحاظ تکنولوژی چاپ شباهت زیادی به رول حرارتی که در فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد دارد.

  البته لازم به تذکر می باشد که رول فکس کاربنی دارای کیفیت چاپ بهتری نسبت به رول فکس حرارتی است و نیازی به کاغذ مخصوص ندارد. در نتیجه می تواند موجب صرفه جویی اقتصادی برای شما نیز بشود. اگر دستگاه فکس شما دارای رول فکس کاربنی است می توانید از کاغذ های معمولی استفاده نمایید.

  فروشگاه الکترونیکی اچ پی گالری

 • تونر فکس

  انواع تونر فکس

  Toner Fax

  88930119