لوازم فکس پاناسونیک

دستگاه فکس به دستگاهی گفته می شود که امکان ارسال و دریافت نامه های اداری را با استفاده از خطوط تلفن مهیا می سازد . بدین صورت که کاغذ در دستگاه وارد شده و اسکن می شود و سپس از طریق تلفن ارسال می شود .فکس ها به سه دسته لیزری ، کاربنی ، حرارتی تقسیم می شوند که با توجه به نیاز شرکت و استفاده کننده مورد نظر نوع آن مشخص می شود . در این بخش از فروشگاه انواع رول فکس حرارتی،لیزری و کاربنی به فروش می رسد. همچنین انواع تونر فکس نیز در این قسمت قرار دارد که از لوازم ضروری یک دستگاه فکس به شمار می رود.

لوازم فکس پاناسونیک 

( 8 محصول وجود دارد )

زیرشاخه ها

 • رول فکس

  رول فکس یکی از مهم ترین و پر کاربرد ترین اجزای دستگاه های فکس می باشد. به طور کلی رول های فکس را می توانیم به سه گروه زیر تقسیم بندی نماییم.

  رول فکس کاربنی ، لیزری و حرارتی

  در میان رول های فکس، مهم ترین و پرکاربرد ترین رول فکس، کاربنی می باشد که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع رول فکس از تکنولوژی کاربنی بهره می گیرد. در رول های حرارتی فکس اطلاعات روی رول که به حرارتی حساس است چاپ می شود. این نوع رول ها از لحاظ تکنولوژی چاپ شباهت زیادی به رول حرارتی که در فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد دارد.

  فروشگاه الکترونیکی اچ پی گالری

 • تونر فکس

  تونر فکس، قطعه ای می باشد که درون دستگاه فکس قرار گرفته و کار چاپ فکس های دریافتی را انجام می دهد. این تونرها حاوی پودر جوهر می باشند و فقط به رنگ مشکی تولید می شوند. معروفترین تولید کننده تونرهای فکس در جهان پاناسونیک می باشد. این تونرها در سایزها و نوع های مختلف ساخته می شوند و سازگار با دستگاه های فکس پاناسونیک می باشند.

  فروشگاه اچ پی گالری، پیشرو در فروش انواع دستگاه های فکس و لوازم جانبی آن