سایر محصولات

لوزام جانبی پرینترها همچون درام، مگنت، هد پلاتر، تونر و رول های کاغذی و... از مواردی می باشند که بسیار پرکاربرد بوده و همواره مورد نیاز مشتریان می باشد. مجموعه ای از این محصولات در برند ها و نوع های مختلف در فروشگاه موجود می باشد و شما می توانید بر اساس نیاز خود، محصولات مورد نظر را خریداری نمایید.

فروشگاه اچ پی گالری، پیشرو در عرضه انواع لوازم جانبی پرینترها و ماشین های اداری

سایر محصولات 

( 45 محصول وجود دارد )

زیرشاخه ها

 • لوازم فکس پاناسونیک

  دستگاه فکس به دستگاهی گفته می شود که امکان ارسال و دریافت نامه های اداری را با استفاده از خطوط تلفن مهیا می سازد . بدین صورت که کاغذ در دستگاه وارد شده و اسکن می شود و سپس از طریق تلفن ارسال می شود .فکس ها به سه دسته لیزری ، کاربنی ، حرارتی تقسیم می شوند که با توجه به نیاز شرکت و استفاده کننده مورد نظر نوع آن مشخص می شود . در این بخش از فروشگاه انواع رول فکس حرارتی،لیزری و کاربنی به فروش می رسد. همچنین انواع تونر فکس نیز در این قسمت قرار دارد که از لوازم ضروری یک دستگاه فکس به شمار می رود.

 • پلاتر
 • رول حرارتی

  حتما شما هم در زمان خرید از فروشگاه ها ، هایپرمارکت ها ، رستوران ها و ... برگه های کاغذی که حاوی فاکتور فروشتان است را دریافت کرده باشید. این کاغذ ها همان رول حرارتی می باشد که به تازگی تبدیل به یکی از محصولات پر مصرف برای فروشگاه های مختلف تدیل شده است.

  رول حرارتی چیست؟

  اگر بخواهیم در مورد ماهیت رول حرارتی یا رول کاغذی توضیح دهیم ، باید بگوییم همان طور که از نام این محصولات برمی آید در اصل از کاغذی رول شده تشکیل شده است که به دلیل خواص به کار رفته در کاغذ در اثر حرارت می تواند اطلاعات دستگاه هایی مانند صندوق های فروشگاه ها ، فیش پرینتر ها و ...  را بر روی خود چاپ کند.

  رول حرارتی 8 سانت
  این رول ها در برند های مختلفی تولید می شوند. برای نمومنه می توانیم به رول حرارتی هانسون اشاره کنیم که معمولا در قالب رول حرارتی 8 سانت ، رول حرارتی 57 میلی متر ، رول کاربنی در متراژ 20 تا 60 متر جهت مصارف مختلف تولید می شوند. به طور کلی رول های حرارتی در سه سایز تولید می شوند: رول حرارتی 54 میلی متری (مورد استفاده پوز های بانک ها و ترازو های دیجیتال) ، رول حرارتی 57 میلی متر (مورد استفاده پرینتر و صندوق فروشگاه ها) و رول حررارتی 8 سانتی یا رول حرارتی 80 میلی متری (مورد استفاده برای فیش پرینتر ها و فروشگاه ها)

  رول حرارتی 8 سانت

  خرید رول حرارتی

  برای خرید رول حرارتی به کیفیت آن دقت کنید. همان طور که می دانید قیمت محصولاتی مانند رول حرارتی و ... تنها وابسته به شرکت تولید کننده ی کاغذ آن نمی باشد. بلکه انتخاب فروشگاه نیز می تواند در کیفیت محصول دخیل باشد. فروشگاه اچ پی گالری دارای نماد اعتماد الکترونیک می باشد و  همواره در تلاش بوده بهترین کالا ها را برای مشتریان خود فراهم کند.

  چاپ بر روی رول کاغذ به چه صورت است؟

  شایر برایتان سوال پیش بیاید که چگونه به وسیله ی حرارت نوشته ها روی کاغذ شکل می گیرند. در پاسخ به این پرسش باید این طور عنوان نماییم که در پرینتر هایی که برای این نوع کاغذ ها مورد استفاده قرار می گیرد ، در قسمت هد ان ها حرارتی ساطع می شود. این حرارت زمانی که با کاغذ های رولی برخورد می کند به دلیل خواص به کار رفته در ساخت این نوع کاغذ ها فعل و انفعالاتی انجام می گیرد که نتیجه ی آن چاپ شدن اطلاعات مورد نظر کاربر بر روی کاغذ های رولی می باشد. ئر حقیقت می توانیم این عمل را سوختن نیز بنامیم. تصویر یا متون چاپ شده با این تکنولوژی اصولا دارای کیفیت مناسبی هستند و معمولا تا حد بسیار زیادی رضایت کاربران خود را بدست می آورند.

  جنس رول حرارتی چیست؟

  اگر بخواهیم در مورد جنس دقیق رول کاغذی یا همان رول حرارتی صحبت کنیم در ابتدا باید بگوییم که سطح روی آن ها با یک ترکیب شیمیایی شامل نوعی رنگ و اسید مخصوص پوشیده شده است. همین ترکیب شیمیایی موجب می شود که در زمان قرار گرفتن در معرض حرارت کاغذ تغییر رنگ بدهد. هنگامی که حرارت بر روی رول کاغذی می تابد ، کاغذ واکنش نشان می دهد. نتیجه ی این واکنش بوجود آمدن رنگ سیاه بر روی کاغذ می شود.
  البته لازم به تذکر می باشد که رنگ چاپ صرفا می تواند مشکی نباشد ، بلکه می تواند به رنگ های آبی یا قرمز نیز باشد که این رنگ ها بستگی به ترکیبات به کار رفته در کاغذ می باشد.

  مراقبت بهتر از کاغذ ها

  ممکن است برای هر کسی پیش آمده باشد که گاهی فاکتور یا قبوض پس از مدتی نوشته های روی آن ها  گردد. اگر بخواهیم دلیل آن را عنوان نماییم باید بگوییم که عوامل زیادی می تواند موجب از بین رفتن نوشته های روی رول حرارتی بشود. برای مثال قرار گرفتن کاغذ در معرض اشعه های UV ، روغن ، آب ، نفت ، مواد چرب و ... می تواند باعث این اتفاق بشود. در صورت رعایت کردن نکات زیر می توانید نگهداری بهتری از رول حرارتی خود بکنید. این موارد به شرح زیر می باشند.

  • عدم تماس کاغذ با آب ، روغن ، مواد چرب
  • عدم مواجه شدن با اشعه ی UV
  • عدم مواجه کردن کاغذ با حرارت زیاد مستقیم
  • نگهداری رول های حرارتی در محلهای خشک و خنک

  انواع رول حرارتی

  در مورد تقسیم بندی انواع رول های کاغذی می توانیم آن ها را به سه دسته ی کلی تقسیم بندی نماییم.

  • رول حرارتی آزمایشگاهی
  • رول حرارتی فیش
  • رول حرارتی صندوق فروشگاهی

  رول حرارتی


  رول حرارتی فیش

  بیشترین استفاده معمولا از رول حرارتی فیش می شود. این رول حرارتی بر اثر گرمای به وجود آمده از فیش پرینتر ها فرآیند چاپ را انجام می دهد. اندازه های رایج در این نوع رول های حرارتی متراژ های 50 ، 55 ، 60 و 65 متر می باشد.

  رول حرارتی صندوق فروشگاهی

  رول حرارتی فروشگاهی مورد استفاده صندوق های فروشگاهی می باشد. صندوق فروشگاهی از رول های به عرض 57 میلیمتر استفاده می کنند. رول های حرارتی صندوق فروشگاهی به متراژ 20 و 22 متر تولید می شود و کشور های سازنده آن ایران ، کره و چین می باشد.

  رول حرارتی آزمایشگاهی

   مورد استفاده در تمامی آزمایشگاه ها می باشد و دارای حرارت بسیار قوی می باشد.

  کدام کشور های تولید کننده ی رول حرارتی هستند؟

  در حال حاضر کشور هایی که تکنولوژی چاپ این کاغذ را دارند کشور عزیزمان ایران ، سنگاپور ، چین و مالزی می باشد.

 • بادکنک هلیومی و طاق بادکنک

  به هرحال هر از گاهی باید از محیط کار دور شد و به تفریحات پرداخت مانند تولد و یا مراسمی شاد که روحیه ی شما را تغییر بدهد . طاق بادکنک و یا بادکنک آرایی همان کاری است که محوطه ی شما با بادکنک تزیین می شود و شما می توانید به راحتی این برای هر مراسمی محیط خونه و یا هر جای دیگری را به راحتی تزیین کنید . بادکنک آرایی یا همان طاق بادکنک توسط بادکنک هایی زیبا طراحی و آراسته می شوند .

 • دستگاه اسکنر

  اسکنر یکی از لوازم جانبی رایانه است که برای انتقال اسناد و تصاویر دنیای حقیقی به درون رایانه و تبدیل آنها به صفر و به یک بکار می رود. اسکنرها انواع مختلفی دارند. در این قسمت فروشگاه انواع دستگاه های اسکنر تولیدی از برندهای معتبر دنیا موجود می باشد و شما می توانید براساس نیاز و بودجه خود، دستگاه مناسب را خریداری نمایید.

  فروشگاه اچ پی گالری، پیشرو در عرضه انواع ماشین های اداری

 • یونیت درام

  یونیت درام یکی از لوازم جانبی ضروری برای پرینترها به شمار می رود. کار یونیت درام جابجایی پودر تونر روی کاغذ است. یونیت درام در سایزها و انواع مختلف توسط برندهای مختلف ساخته می شوند. شما می توانید براساس نیاز و نوع پرینتر خود، محصول مناسب را تهیه نمایید.

  فروشگاه اچ پی گالری، پیشرو در فروش لوازم جانبی پرینترها و ماشین های اداری

 • برچسب پرینتر لیبل زن

  برچسب ها یا لیبل ها از جنس کاغذ یا فلز و... می باشند که برای چاپ اطلاعات محصول و قرار دادن روی محصول کاربرد دارد. همه ما برچسب ها و لیبل هایی را روی کالاهای مختلف دیده ایم. برای چاپ بر رویل لیبل از پرینتر ها و ریبون های لیبل زن استفاده می شود. لیبل ها با جنس های مختلف و ابعاد مختلفی طراحی و ساخته می شوند و به صورت رول هایی یک، دو و سه ردیفه به بازار عرضه می شوند. شما می توانید بر اساس نیاز و ابعاد مورد نظر خود، لیبل مناسب را انتخاب کرده و در فروشگاه اچ پی گالری خریداری نمایید.

در صفحه