نماد اعتماد الکترونیکی

پرینتر

پرینتر ها یا چاپگرها به دو نوع لیزری و جوهرافشان تقسیم می شوند . در دسته ی پرینترهای لیزری تونر کارتریج لیزری قرار می گیرد و در دسته ی پرینتر های جوهرافشان کارتریج های جوهری قرار می گیرد . پرینتر ها معمولا به دو دسته ی تک کاره و چند کاره تقسیم می شوند . شرکت های اچ پی ، کانن ، ریکو ، برادر ، اپسون ، سامسونگ از بزرگترین شرکت های ساخت و تولید پرینتر هستند .

شرکت اچ پی گالری بزرگترین عرضه کننده ی پرینتر لیزری و جوهرافشان است و با گارانتی پرینتر را به شما تقدیم می کند .

پرینتر 

( 130 محصول وجود دارد )

زیرشاخه ها

 • اچ پی / HP

  پرینترهای برند hp یکی از بزرگترین و پر مصرف ترین پرینترها در جهان است . در کل می توان شرکت اچ پی را موفق ترین شرکت در ساخت پرینتر دانست . پرینترهای اچ پی را هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت بی نظیر می باشد . خریداران پرینتر، این روزا اچ پی را در اولویت خرید خود قرار می دهند .

  شرکت اچ پی گالری بزرگترین عرضه کننده ی پرینتر لیزری و جوهرافشان است و با گارانتی پرینتر را به شما تقدیم می کند .

 • کانن / Canon

  پرینتر های کانن نزدیک ترین رقیب برای پرینترهای اچ پی می باشد و تقریبا هم پای هم به تولید پرینتر می پردازند . پرینترهای کانن محصولی از کشور ژاپن می باشد و کیفیت و کارایی بالایی دارند . این پرینتر ها دارای انواع تک کاره و چندکاره می باشند که شامل پرینتر، اسکنر، فکس و دستگاه کپی است.

  شرکت اچ پی گالری توزیع کننده ی انواع پرینتر لیزری و جوهرافشان کانن در ایران .

 • سامسونگ / SAMSUNG

  پرینتر سامسونگ در رقابت با پرینتر های دیگر رشد خوبی را داشته است و در این چند سال اخیر با استفاده از تکنولوژی ها توانسته بهترین پرینتر ها را طراحی کند . مشتریان پر و پا قرص شرکت سامسونگ همیشه از این شرکت برای پرینترهایش حمایت کردند . قطعا پرینتر سامسونگ از نظر طراحی و کیفیت با دیگر شرکت ها هیچ تفاوتی ندارد .

  شرکت اچ پی گالری بهترین توزیع کننده ی انواع پرینتر لیزری و جوهرافشان سامسونگ در ایران به همراه گارانتی .

 • ریکو / Ricoh

  برند ریکو یکی از برندهای گمنام در صنعت چاپ و تکثیر می باشد که زیر سایه برندهای بزرگ دیگر فعالیت می کند. اما چند سال اخیر این برند پیشرفت فوق العاده ای داشته و در تولید انواع پرینترهای چند کاره و تک کاره و همچنین پرینترهای جوهر افشان و لیزری بسیار خوب کار کرده است. تنوع محصولات ریکو بالا می باشد همین موضوع حق انتخاب بیشتری در اختیار شما قرار می دهد.

  شرکت اچ پی گالری توزیع کننده ی انواع پرینتر ریکو در ایران همراه با گارانتی .

 • فیش پرینتر

  فیش پرینتر یکی از متدوال ترین دستگاه های خروجی در کامپیوتر است که از آن به عنوان چاپ اطلاعات استفاده می کنند . کاربران کامپیوتر معمولا ممکن است در مقاطع خاصی نیازمند استافده از فیش پرینتر شوند . فیش پرینتر ها دارای انواع مختلفی هستند که به جوهرافشان و لیزری تک رنگ و لیزری رنگی تقسیم می شوند . هر کدام از فیش پرینتر های جوهرافشان و فیش پرینتر های لیزری دارای طراحی منحصر به فردی بوده و هرکدام به منظور و اهداف خاصی استفاده می شوند . فیش پرینتر ها را به عنوان چاپ با حرارت هم صدا می کنند و در این نوع چاپ دیگر نیاز به جوهر نیست و در واقع هد دستگاه روی کاغذ حرارت ایجاد کرده و نوشته می شود .

  شرکت اچ پی گالری عرضه کننده فیش پرینتر در ایران است .

 • برادر

  برادر برندی معتبر از کشور ژاپن می باشد که در زمینه تولید محصولات چاپ و تکثیر فعالیت می کند. پرینترهای برادر دارای انواع تک کاره و چند کاره می باشد که شامل پرینتر، اسکنر، کپی و دستگاه فکس می باشد. دستگاه های پرینتر برادر کیفیت و کارایی بالایی دارند که همواره با رضایتمندی بالایی از خریداران همراه بوده است.

 • اپسون

  پرینترهای اپسون دارای انواع پرینترهای کارتریج دار و تانک مخزن دار می باشد. کیفیت ساخت این پرینترها بسیار بالاست و طراحی بسیار زیبایی دارند. پرینترهای اپسون با تکنولوژی به روز و امکانات مختلف همراه یکی از بهترین انتخاب ها برای خریداران پرینتر بوده است.

  شرکت اچ پی گالری، پیشرو در فروش و ارائه خدمات ماشین های اداری

 • فکس


  دستگاه فکس به دستگاهی گفته می شود که امکان ارسال و دریافت نامه های اداری را با استفاده از خطوط تلفن مهیا می سازد . بدین صورت که کاغذ در دستگاه وارد شده و اسکن می شود و سپس از طریق تلفن ارسال می شود . فکس ها به سه دسته لیزری ، کاربنی ، حرارتی تقسیم می شوند که با توجه به نیاز شرکت و استفاده کننده مورد نظر نوع آن مشخص می شود .

در صفحه