پرینتر

پرینتر ها یا چاپگرها به دو نوع لیزری و جوهرافشان تقسیم می شوند . در دسته ی پرینترهای لیزری تونر کارتریج لیزری قرار می گیرد و در دسته ی پرینتر های جوهرافشان کارتریج های جوهری قرار می گیرد . پرینتر ها معمولا به دو دسته ی تک کاره و چند کاره تقسیم می شوند . شرکت های اچ پی ، کانن ، ریکو ، برادر ، اپسون ، سامسونگ از بزرگترین شرکت های ساخت و تولید پرینتر هستند .

شرکت اچ پی گالری بزرگترین عرضه کننده ی پرینتر لیزری و جوهرافشان است و با گارانتی پرینتر را به شما تقدیم می کند .

برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02188930119 تماس بگیرید .

پرینتر 156 محصول وجود دارد

زیرشاخه ها

 • اچ پی / HP

  پرینتر اچ پی یکی از بزرگترین و پر مصرف ترین پرینتر در جهان است . در کل میتوان شرکت اچ پی را موفق ترین شرکت در ساخت پرینتر بدانیم . پرینترهای اچ پی را میتوان گفت هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت بی نظیر باشد . مصرف کنندگان پرینتر این روزا برای خرید پرینتر اچ پی را در اولویت خرید خود دارند .

  شرکت اچ پی گالری بزرگترین عرضه کننده ی پرینتر لیزری و جوهرافشان است و با گارانتی پرینتر را به شما تقدیم می کند .

  برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02188930119 تماس بگیرید .

 • کانن / Canon

  پرینتر های کانن نزدیک ترین رقیب برای پرینترهای اچ پی است و تقریبا هم پای هم به تولید پرینتر می پردازند . یکی از مهمترین ویژگی های پرینتر های کانن شباهت های آن به پرینتر های اچ پی است که کار شما را برای انتخاب سخت تر می کند .

  شرکت اچ پی گالری توزیع کننده ی انواع پرینتر لیزری و جوهرافشان کانن در ایران .

  جهت اطلاعات بیشتر درباره ی پرینتر ها با شماره تلفن 02188930119 تماس بگیرید .

  فروشگاه اچ پی گالری

 • سامسونگ / SAMSUNG

  پرینتر سامسونگ در رقابت با پرینتر های دیگر رشد خوبی را داشته است و در این چند سال اخیر با استفاده از تکنولوژی ها توانسته بهترین پرینتر ها را طراحی کند . مشتریان پر و پا قرص شرکت سامسونگ همیشه از این شرکت برای پرینترهایش حمایت کردند . قطعا پرینتر سامسونگ از نظر طراحی و کیفیت با دیگر شرکت ها هیچ تفاوتی ندارد .

  شرکت اچ پی گالری بهترین توزیع کننده ی انواع پرینتر لیزری و جوهرافشان سامسونگ در ایران به همراه گارانتی .

  جهت اطلاعات بیشتر درباره ی پرینتر ها با شماره تلفن 02188930119 تماس بگیرید .

  فروشگاه اچ پی گالری

 • ریکو / Ricoh

  همیشه ما به عنوان مشتری دلمان می خواهد آن برندی که بیشتر توی چشم است را خریداری کنیم به بیان ساده تر میتوان گفت دلمان می خواهد برندی را استفاده کنیم که معروف تر است . با این کار تقریبا فرصت را از برندهای دیگر برای نمایش محصولات میگیریم . شرکت ریکو در این چند سال رشد بسیار چشم گیری داشته است . این رشد باعث شده است که طرفدارانه زیادی را به سمت خود بکشاند . میتوان گفت درباره ی شرکت ریکو باید اعتماد کرد همان اندازه که به شرکت های دیگر اعتماد می کنیم . دو خصوصیت خوب پرینتر ریکو کیفیت فوق العاده بالا و قیمت به صرفه آن است . قطعا با خرید پرینتر ریکو پشیمان نخواهید شد . سعی کنیم دیدمان را نسبت به برندهای دیگر باز کنیم و از آن ها استفاده کنیم البته بعد از یک تحقیق خوب درباره ی آن .

  شرکت اچ پی گالری توزیع کننده ی انواع پرینتر ریکو در ایران همراه با گارانتی .

  جهت اطلاعات بیشتر درباره ی پرینتر های ریکو با شماره تلفن 02188930119 تماس بگیرید .

 • فیش پرینتر

  فیش پرینتر یکی از متدوال ترین دستگاه های خروجی در کامپیوتر است که از آن به عنوان چاپ اطلاعات استفاده می کنند . کاربران کامپیوتر معمولا ممکن است در مقاطع خاصی نیازمند استافده از فیش پرینتر شوند . فیش پرینتر ها دارای انواع مختلفی هستند که به جوهرافشان و لیزری تک رنگ و لیزری رنگی تقسیم می شوند . هر کدام از فیش پرینتر های جوهرافشان و فیش پرینتر های لیزری دارای طراحی منحصر به فردی بوده و هرکدام به منظور و اهداف خاصی استفاده می شوند . فیش پرینتر ها را به عنوان چاپ با حرارت هم صدا می کنند و در این نوع چاپ دیگر نیاز به جوهر نیست و در واقع هد دستگاه روی کاغذ حرارت ایجاد کرده و نوشته می شود .

  شرکت اچ پی گالری عرضه کننده فیش پرینتر در ایران است .

  برای اطلاعات بیشتر درباره ی فیش پرینترها با شماره تلفن 02188930119 تماس بگیرید .

  فروشگاه اچ پی گالری

 • برادر
 • اپسون

  پرینترهای جوهرافشان اپسون

 • فکس


  دستگاه فکس به دستگاهی گفته می شود که امکان ارسال و دریافت نامه های اداری را با استفاده از خطوط تلفن مهیا می سازد . بدین صورت که کاغذ در دستگاه وارد شده و اسکن می شود و سپس از طریق تلفن ارسال می شود .فکس ها به سه دسته لیزری ، کاربنی ، حرارتی تقسیم می شوند که با توجه به نیاز شرکت و استفاده کننده مورد نظر نوع آن مشخص می شود .

در صفحه