پرینتر

پرینتر ها یا چاپگرها به دو نوع لیزری و جوهرافشان تقسیم می شوند . در دسته ی پرینترهای لیزری تونر کارتریج لیزری قرار می گیرد و در دسته ی پرینتر های جوهرافشان کارتریج های جوهری قرار می گیرد . پرینتر ها معمولا به دو دسته ی تک کاره و چند کاره تقسیم می شوند . شرکت های اچ پی ، کانن ، ریکو ، برادر ، اپسون ، سامسونگ از بزرگترین شرکت های ساخت و تولید پرینتر هستند .

شرکت اچ پی گالری بزرگترین عرضه کننده ی پرینتر لیزری و جوهرافشان است و با گارانتی پرینتر را به شما تقدیم می کند .

پرینتر 

( 148 محصول وجود دارد )

زیرشاخه ها

 • اچ پی / HP

  پرینترهای برند hp یکی از بزرگترین و پر مصرف ترین پرینترها در جهان است . در کل می توان شرکت اچ پی را موفق ترین شرکت در ساخت پرینتر دانست . پرینترهای اچ پی را هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت بی نظیر می باشد . خریداران پرینتر، این روزا اچ پی را در اولویت خرید خود قرار می دهند .

  شرکت اچ پی گالری بزرگترین عرضه کننده ی پرینتر لیزری و جوهرافشان است و با گارانتی پرینتر را به شما تقدیم می کند .

 • کانن / Canon

  پرینتر های کانن نزدیک ترین رقیب برای پرینترهای اچ پی می باشد و تقریبا هم پای هم به تولید پرینتر می پردازند . پرینترهای کانن محصولی از کشور ژاپن می باشد و کیفیت و کارایی بالایی دارند . این پرینتر ها دارای انواع تک کاره و چندکاره می باشند که شامل پرینتر، اسکنر، فکس و دستگاه کپی است.

  شرکت اچ پی گالری توزیع کننده ی انواع پرینتر لیزری و جوهرافشان کانن در ایران .

 • سامسونگ / SAMSUNG

  پرینتر سامسونگ در رقابت با پرینتر های دیگر رشد خوبی را داشته است و در این چند سال اخیر با استفاده از تکنولوژی ها توانسته بهترین پرینتر ها را طراحی کند . مشتریان پر و پا قرص شرکت سامسونگ همیشه از این شرکت برای پرینترهایش حمایت کردند . قطعا پرینتر سامسونگ از نظر طراحی و کیفیت با دیگر شرکت ها هیچ تفاوتی ندارد .

  شرکت اچ پی گالری بهترین توزیع کننده ی انواع پرینتر لیزری و جوهرافشان سامسونگ در ایران به همراه گارانتی .

 • ریکو / Ricoh

  برند ریکو یکی از برندهای گمنام در صنعت چاپ و تکثیر می باشد که زیر سایه برندهای بزرگ دیگر فعالیت می کند. اما چند سال اخیر این برند پیشرفت فوق العاده ای داشته و در تولید انواع پرینترهای چند کاره و تک کاره و همچنین پرینترهای جوهر افشان و لیزری بسیار خوب کار کرده است. تنوع محصولات ریکو بالا می باشد همین موضوع حق انتخاب بیشتری در اختیار شما قرار می دهد.

  شرکت اچ پی گالری توزیع کننده ی انواع پرینتر ریکو در ایران همراه با گارانتی .

 • فیش پرینتر

  فیش پرینتر یکی از متدوال ترین دستگاه های خروجی در کامپیوتر است که از آن به عنوان چاپ اطلاعات استفاده می کنند . کاربران کامپیوتر معمولا ممکن است در مقاطع خاصی نیازمند استافده از فیش پرینتر شوند . فیش پرینتر ها دارای انواع مختلفی هستند که به جوهرافشان و لیزری تک رنگ و لیزری رنگی تقسیم می شوند . هر کدام از فیش پرینتر های جوهرافشان و فیش پرینتر های لیزری دارای طراحی منحصر به فردی بوده و هرکدام به منظور و اهداف خاصی استفاده می شوند . فیش پرینتر ها را به عنوان چاپ با حرارت هم صدا می کنند و در این نوع چاپ دیگر نیاز به جوهر نیست و در واقع هد دستگاه روی کاغذ حرارت ایجاد کرده و نوشته می شود .

  شرکت اچ پی گالری عرضه کننده فیش پرینتر در ایران است .

 • برادر

  برادر برندی معتبر از کشور ژاپن می باشد که در زمینه تولید محصولات چاپ و تکثیر فعالیت می کند. پرینترهای برادر دارای انواع تک کاره و چند کاره می باشد که شامل پرینتر، اسکنر، کپی و دستگاه فکس می باشد. دستگاه های پرینتر برادر کیفیت و کارایی بالایی دارند که همواره با رضایتمندی بالایی از خریداران همراه بوده است.

 • اپسون

  پرینترهای اپسون دارای انواع پرینترهای کارتریج دار و تانک مخزن دار می باشد. کیفیت ساخت این پرینترها بسیار بالاست و طراحی بسیار زیبایی دارند. پرینترهای اپسون با تکنولوژی به روز و امکانات مختلف همراه یکی از بهترین انتخاب ها برای خریداران پرینتر بوده است.

  شرکت اچ پی گالری، پیشرو در فروش و ارائه خدمات ماشین های اداری

 • فکس


  دستگاه فکس به دستگاهی گفته می شود که امکان ارسال و دریافت نامه های اداری را با استفاده از خطوط تلفن مهیا می سازد . بدین صورت که کاغذ در دستگاه وارد شده و اسکن می شود و سپس از طریق تلفن ارسال می شود . فکس ها به سه دسته لیزری ، کاربنی ، حرارتی تقسیم می شوند که با توجه به نیاز شرکت و استفاده کننده مورد نظر نوع آن مشخص می شود .

 • پرینتر دست دوم

  فروشگاه اچ پی گالری جهت ارائه خدمات هر چه بهتر به مشتریان، بخش خرید و فروش پرینترها و دستگاه های چاپگر دست دوم را راه اندازی کرده است. در لیست زیر پرینترهای دست دوم موجود برای فروش قرار دارد که می توانید بر حسب نیاز، پرینتر مناسب را انتخاب نمایید. همچنین در صورتی که تمایل به فروش پرینتر دست دوم خود دارید، بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

  فروش پرینتر دست دوم

در صفحه