جوهر افشان

کارتریج های جوهرافشان کارتریج هایی بسیار حساس هستند که می توان گفت طرفداران زیادی نیز دارد . زیرا این کارتریج ها علاوه بر چاپ متون و ... توانایی چاپ عکس های مختلف را نیز دارا می باشند.  امروزه گرایش بیشتر سمت خرید کارتریج ها و پرینترهای لیزری می باشد، اما کارتریج های جوهر افشان نیز کیفیت و کارایی بالایی دارند و بسته به نیاز و ظرفیت چاپ، قابل خرید می باشد.

شرکت اچ پی گالری یکی از بهترین ارائه دهنده های کارتریج جوهرافشان است .

جوهر افشان 

( 127 محصول وجود دارد )

زیرشاخه ها

  • اچ پی / HP
    کارتریج های جوهرافشان اچ پی در نوع رنگی و با ظرفیت های چاپ مختلف تولید می شوند. این کارتریج ها دارای چهار رنگ آبی، زرد، قرمز، مشکی می باشد و از ترکیب آن ها، رنگ های زنده و طبیعی ایجاد می شود و کیفیت چاپ بالا می رود. این کارتریج ها مناسب برای پرینترهای مختلف جوهرافشان اچ پی طراحی و ساخته می شوند. شما می توانید براساس نیاز و نوع پرینتر خود، کارتریج مناسب را تهیه کنید. پرینترهای جوهر افشان علاوه بر چاپ متون توانایی چاپ عکس با کیفیت بهتر را نیز دارند.
    فروشگاه اچ پی گالری، پیشرو در عرضه انواع کارتریج های لیزری و جوهر افشان
  • کانن / Canon
    کارتریج های جوهرافشان کانن در نوع رنگی و با ظرفیت های چاپ مختلف تولید می شوند. این کارتریج ها دارای چهار رنگ آبی، زرد، قرمز، مشکی می باشد و از ترکیب آن ها، رنگ های زنده و طبیعی ایجاد می شود و کیفیت چاپ بالا می رود. این کارتریج ها مناسب برای پرینترهای مختلف جوهرافشان کانن طراحی و ساخته می شوند. شما می توانید براساس نیاز و نوع پرینتر خود، کارتریج مناسب را تهیه کنید. پرینترهای جوهر افشان علاوه بر چاپ متون توانایی چاپ عکس با کیفیت بهتر را نیز دارند.
    فروشگاه اچ پی گالری، پیشرو در عرضه انواع کارتریج های لیزری و جوهر افشان
در صفحه