تعمیر پرینتر های epson با اچ پی گالری

اگر با پرینتر سر و کار دارید، حتما برای‌تان پیش آمده که دستگاه چاپگرتان دچار مشکل شود. این مشکل ممکن است مثل وجود لکه‌هایی روی کاغذ در زمان چاپ ظاهر شود. گاهی نیز پرینتر زمان کار به یک باره متوقف می‌شود و کار چاپ‌تان را دچار اختلال می‌کند.

زمانی که این اتفاق‌ها برای پرینترتان می‌افتد به دنبال راه‌حل‌هایی برای تعمیر پرینترتان می‌گردید. ابتدا راهکارهایی را در اینترنت جست‌وجو می‌کنید و آن‌ها را امتحان می‌کنید. اگر پرینترتان با این راهکارها، تعمیر شود که عالی است، در صورت برطرف نشدن مشکل چه کار می‌کنید؟ در این صورت به یک تعمیرکار یا جای مطمئن برای تعمیر پرینترتان نیاز دارید.

چرا تعمیر پرینتر Epson خود را به اچ پی گالری بسپاریم

برای پیدا کردن جای مطمئن، راه‌های مختلفی وجود دارد؛ اولین راه پرس‌وجو از دوست و آشناهاست؛ اگر با پرس‌وجو هم نتوانید جای مطمئنی پیدا کنید، باید به دنبال فروشگاههای معتبر باشید. برای جست‌وجوی فروشگاه‌ها باید جایی را پیدا کنید که مطمئن و کیفیت کارشان خوب باشد. پیدا کردن همچین جایی در این روزها با وضعیت این روزهای بازار که قطعه‌های تقلبی بازار را پر کرده است، سخت است. در اینجاست که باید معیارهایی برای اعتماد کردن به تعمیرکار یا فروشگاه معتبر در نظر بگیرید.سابقه کار یک مجموعه یا فرد تعمیرکار، رضایت مشتری‌های سابق، وجود افراد ماهر و دوره دیده و آشنا به متدهای روز دنیا می‌تواند معیار تعین کننده برای اطمینان کردن باشد. فروشگاه اچ پی گالری که در زمینه فروش و خدمات‌رسانی انواع پرینتر، دستگاه کپی و وسایل جانبی اصلی مثل کارتریج تونر فعالیت دارد، دارای سابقه 17 ساله است. زمانی که این فروشگاه شروع به کار کرد، هنوز تقاضا برای فروش آنلاین وجود نداشت، با این حال بعد از ورود اینترنت و فروش اینترنتی، این فروشگاه کار خود را در بستر اینترنت نیز شروع کرد و اکنون خدمات خود را به صورت سنتی (حضوری) و اینترنتی ارائه می‌دهد. کارشناس‌ها و تکنسین‌های مجموعه Hp Galleryمتدهاي روز دينا را در دوره‌هاي آموزشي معتبر، ياد گرفته‌اند. براي آشنايي بيشتر با اين مجموعه مي‌توانيد به سايت فروشگاه اچ پي گالري مراجعه كنيد.

ايپسون (Epson)يكي از برندهاي مطرح در توليد پرينتر است. اين برند سال‌هاست كه انواع پرينترها مثل پرينترهاي ليزري و جوهرافشان، تك رنگ و سياه و سفيد، تك كاره و چند كاره توليد مي‌كند. پرينترهاي Epson بسيار مورد استقبال مشتريان هستند. بايد بدانيد، بعد از گذشت زمان، هر يك از وسايل الكتريكي مثل پرينتر ممكن است دچار مشكل شود. براي تعمير پرينتر ايپسون مي‌توانيد آن را پيش يك فروشگاه يا نمايندگي تعمير پرينتر ايپسون ببريد. راه ديگري نيز بريا تعمير پرينتر ايپسون وجود دارد. اين راه استفاده از سرويس و تعمير پرينتر ايپسون در محل است. مجموعه اچ پي گالري، اين خدمات را ارائه مي‌دهد.

تعمير پرينتر اپسون در محل

به دلايل مختلفي، ممكن است براي تعمير و سرويس پرينترتان نتوانيد آن را به مراكز مربوطه ببريد. اينجاست كه سرويس و تعمير پرينتر در محل به كمك‌تان مي‌آيد. بدون اينكه نياز به حمل پرينتر به مراكز و نمايندگي‌ تعمير پرينتر Epson داشته باشيد، از اين راه، تعمير پرينترتان را انجام دهيد. در زير به برخي از خوبي‌هاي استفاده از اين امكان اشاره مي‌كنيم.

-       با انتخاب اين سرويس، زمان و انرژي كمتري براي پيدا كردن جاي مطمئن صرف مي‌كنيد.

-       براي انتقال پرينتر به مراكز تعمير، بايد هزينه اضافي پرداخت كنيد. با سرويس و تعمير پرينتر ايپسون در محل ديگر نيازي به جابه‌جايي نداريد و از هزينه‌تان كاسته مي‌شود.

-       زمان جابه‌جايي پرينتر به دليل سنگين بودن و وزن پرينترها ممكن است به آن صدمه وارد شود. با انتخاب اين نوع سرويس، از صدمه ديدن پرينتر جلوگيري مي‌كنيد. پرينترهاي سنگين بسيار سخت جابه‌جا مي‌شوند. براي همين به تعميركار و سرويس كاري كه در محل شما بيايد، نياز داريد.

-       تكنسين و كارشناس اعزامي آرشيوي از قطعه‌هاي جانبي و لازم كه اصل هستند را به همراه دارد. با انتخاب اين نوع سرويس، ديگر نگران استفاده از قطعه تقلبي نخواهيد بود.

-       كارشناس اعزامي تمام تجهيزات و ابزارآلات لازم براي تعمير پرینتر ایپسون جوهرافشان و لیزری را به همراه دارد.

-       هنگام حضور كارشناس در محل شما، مي‌توانيد روي تعمير و كار تعميركار نظارت داشته باشيد.

-       در صورت هر گونه سوال درباره نگهداري و استفاده درست از پرينتر ايپسون، مي‌توانيد سوال‌هاي خود را از كارشناس موردنظر بپرسيد.

-       در صورت درخواست تعمير پرينتر ايپسون در تهران، كارشناس به تمامي نقاط ارسال مي‌شود.

اين موارد بخشي از مزاياي استفاده از تعمير پرينتر Epson در محل است. براي اطلاعات بيشتر مي‌توانيد از طريق راه‌هاي ارتباطي با كارشناس‌ها و مشاورهاي فروشگاه اچ پي گالري صحبت كرده و راهنمايي‌هاي لازم را دريافت كنيد.

خدمات ارائه شده براي تعمير و سرويس پرينتر ايپسون به صورت حضوري در فروشگاه و در محل

اين خدمات شامل:

-       نصب و تعمير پرينتر ايپسون

-       بررسي و عيب‌يابي انواع پرينترهاي ايپسون

-       اتصال و اشتراك‌گذاري انواع پرينترهاي ايپسون در شبكه

-       سرويس كلي و دوره‌اي براي انواع پرينتر و چاپگرهاي ايپسون

-       نصب، راه‌اندازي و بروزرساني انواع درايورهاي پرينترهاي ايپسون

-       رفع هرگونه خطا و مشكل به وجود آمده در انواع پرينترهاي ايپسون

-       تعمير و تعويض قطعه‌هاي خراب شده با قطعه‌هاي اصلي پرينترهاي ايپسون

هزينه تعمير پرينترهاي ايپسون چقدر است؟

هزينه تعمير پرينترها به نوع، خرابي و ميزان آن بستگي دارد و متغير است. در صورتي كه پرينتر را به فروشگاه بياوريد، بعد از بررسی پرینتر و مشخص شدن خرابی و میزان آن، هزینه تعمیر از سوی کارشناس تعیین می‌شود. در صورتی که هزینه کمتر از میزان مشخصی باشد، بدون اعلام به مشتری تعمیر انجام می‌شود. در صورت بالا بودن هزینه، ابتدا با مشتری تماس گرفته می‌شود و بعد از اعلام هزینه و رضایت، تعمیر شروع خواهد شد.

اگر از سرویس و تعمیر پرینتر ایپسون در محل استفاده کنید، بعد از اعزام کارشناس و بررسی از سوی او، هزینه مشخص و اعلام می‌شود.

تعمیر پرینتر ایپسون چقدر طول می‌کشد؟

زمان تعمیر پرینتر به نوع خرابی و میزان آن بستگی دارد. بعد از بررسی خرابی از سوی کارشناس چه به صورت آوردن پرینتر در فروشگاه و چه سرویس پرینتر ایپسون در محل، زمان آن تعیین می‌شود. با این حال، تعمیر در محل بین دو تا چهار ساعت زمان می‌برد. اما هنگام حضور در فروشگاه، به علت وجود سفارش‌های دیگر این زمان بیشتر خواهد شد.

 

تعمیر پرینتر Epson در محل چه مزایایی دارد؟

تسریع در تعمیر پرینتر، جابه‌جا نکردن پرینتر و صدمه ندیدن دستگاه چاپگر، نظارت روی کار تعمیرکار، صرفه‌جویی در زمان و هزینه از جمله مزایای اصلی این نوع سرویس است.

چه عواملی روی هزینه تعمیر پرینتر ایپسون تاثیر می‌گذارند؟

برند پرینتر و میزان محبوبیت آن بین کاربران باعث می‌شود که قطعه‌های جانبی و مصرفی در بازار بیشتر باشد و این قطعه‌ها را به راحتی بتوان پیدا کرد. از سوی دیگر میزان و نوع خرابی روی هزینه بسیار تاثیرگذار است.

انواع خرابی‌های پرینترهای ایپسون و رایج‌ترین آن‌ها

خرابی کارتریج تونر و جوهر، گیر کردن کاغذ داخل دستگاه، مشاهده خطاها، کار نکردن پرینتر، مشکلات فیزیکی از جمله مشکلات و خرابی‌های رایجی است که پرینترتان دچار آن‌ها خواهد شد.

 

ادامه مطلبShow less

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم