تعمیر پرینتر های Samsung با اچ پی گالری

حتما براي شما هم اتفاق افتاده كه هنگام كار با پرينترتان، پرينتر دچار مشكل شده و ديگر عمليات چاپ را انجام نمي‌دهد. در اين مواقع به دنبال راه‌هايي براي برطرف كردن مشكل مي‌گرديد. چند راهكار را امتحان مي‌كنيد، اما خرابي درست نشده است. اينجاست كه به دنبال تعميركار ماهر يا جاي مطمئن مي‌گرديد كه پرينترتان را آنجا ببريد. اول از دوست و آشنا مي‌پرسيد كه كسي يا جاي مطمئني را مي‌شناسند. اگر از اين طريق، فردي يا جايي را پيدا نكنيد، در اينترنت و گوگل به دنبال جاي مطمئن مي‌گرديد تا پرينترتان را براي تعمير به آن‌ها بسپاريد. براي پيدا كردن جاي مطمئن، چه معيارهايي را در نظر مي‌گيريد؟ سابقه فعاليت يك مجموعه، وجود كارشناس‌ها و تكنسين‌هاي با مهارت و رضايت مشتري‌ها مي‌تواند معيارهايي براي انتخاب جايي مطمئن براي تعمير پرينتر سامسونگ باشد.

چرا تعمیر پرینتر Samsung خود را به اچ پی گالری بسپاریم

اين روزها به دليل وجود قطعه‌هاي تقلبي، ممكن است هنگام تعمير از اين قطعه‌ها استفاده شود و در نتيجه بايد جاي مطمئني براي تعمير پرينترتان انتخاب كنيد. فروشگاه اچ پي گالري يكي از باسابقه‌ترين مراكز فروش انواع پرينتر، دستگاه كپي، قطعه‌هاي جانبي اصل در تهران است. اين فروشگاه با سابقه 17 سال در اين زمينه و ارائه خدمات مختلف فعاليت مي‌كند. تعمير پرينتر سامسونگ در اين مركز توسط تكنسين‌ها و كارشناس‌هاي با تجربه كه داراي مهارت‌هاي لازم و به روز هستند، انجام مي‌شود. اين كارشناسان مهارت‌هاي لازم را براساس متدهاي روز دنيا در دوره‌هاي تخصصي ياد گرفته‌اند. مجموعه Hp Gallery سعي كرده خدمات خود را براساس تقاضاهاي روز، به روز كند. يكي از اين خدمات، تعمير پرينتر سامسونگ در محل است. اگر به هر دليلي امكان حضور در مركز تعميرات پرينتر را نداريد، مي‌توانيد از اين سرويس استفاده كنيد. براي اينكه بيشتر با مزايا و خدمات سرويس پرينتر در محل آشنا شويد، در ادامه همراه ما باشيد.

پرينتر سامسونگ در انواع مختلف و كاربردهاي مختلف مثل پرينترهاي جوهرافشان و ليزري؛ تك كاره و چند كاره و رنگي و تك رندگ وجود دارد. روش تعمير خرابي‌هاي هر كدام از اين مدل‌ها متفاوت است.

تعمير پرينتر Samsung در محل

تعمير پرينتر سامسونگ در محل يكي از خدماتي است كه مجموعه اچ پي گالري كه نمايندگي تعمير پرينتر سامسونگ را دارد، ارائه مي‌دهد. اين سرويس، تقاضاي بسياري از مشتري‌ها بوده و دلايل مختلفي براي ارائه و درخواست اين سرويس وجود دارد. قبل از هر چيز بايد بدانيد كه كارشناسان اعزامي براي تعمير، داراي تخصص و مهارت كافي و دانش به روز براي سرويس و تعمير پرينتر سامسونگ دارند. اگر هنوز براي انتخاب اين سرويس دو دل هستيد، در ادامه مزاياي تعمير پرينتر سامسونگ در محل را بخوانيد.

-       وزن پرينترهاي سامسونگ براساس نوع و مدل آن‌ها متفاوت است و اين وزن جابه‌جايي پرينترها را سخت‌تر مي‌كند. با استفاده از سرويس پرينتر سامسونگ در محل، ديگر نياز به جابه‌جايي پرينتر نداريد.

-       جابه‌جا كردن پرينتر، ممكن است به پرينتر صدمه وارد كند. با انتخاب اين سرويس، ديگر نگران صدمه ديدن دستگاه چاپگر خود نباشيد.

-       با انتخاب تعمير پرينتر سامسونگ در محل، ديگر نگران تهيه قطعه جانبي كه امكان دارد تقلبي آن را به شما بفروشند، نباشيد. زيرا كارشناس اعزامي تمام قطعه‌هاي جانبي لازم براي تعمير را به همراه دارد.

-       كارشناس اعزامي، تمام تجهيزات و ابزارآلات لازم براي تعمير را به همراه دارد و نياز به تامين وسيله نيست.

-       براي يافتن تعميركار يا جاي مطمئن بايد انرژي و زمان زيادي صرف كنيد. زماني كه جاي مناسب را پيدا كنيد، نياز به بردن يا فرستادن پرينتر به آنجا را داريد. همين حمل و نقل باعث تحميل هزينه مي‌شود. با انتخاب تعمير پرينتر سامسونگ در محل از مجموعه اچ پي گالري در زمان، انرژي و هزينه خود صرفه‌جويي مي‌كنيد.

-       با انتخاب سرويس و تعمير پرينتر سامسونگ در محل، مي‌توانيد روي كار تكنسين نظارت داشته باشيد.

-       كارشناس اعزامي، توصيه‌ها و راهنمايي‌هاي لازم را براي نگهداري درست از دستگاه چاپگر را ارائه مي‌دهد. با استفاده از اين راهكارها عمر دستگاه را بالاتر مي‌بريد.

-       در صورت انتخاب اين سرويس از مجموعه اچ پي گالري، تعمير پرينتر سامسونگ در تهران در تمام نقاط انجام مي‌شود.

براي اعزام كارشناس مي‌توانيد از طريق راه‌هاي ارتباطي فروشگاه hp gallery با مشاورهاي مجموعه صحبت كنيد. كارشناسان براي فهميدن مشكل پرينترتان، چند سوال از شما درارتباط با خرابي مي‌بپرسند و بعد از آن، كارهاي لازم را انجام مي‌دهند.

انواع سرويس و تعمير پرينتر سامسونگ به صورت حضوري و در محل از سوي فروشگاه اچ پي گالري

سرويس و تعمير پرينتر چه به صورت حضوري در فروشگاه چه به صورت حضور كارشناس در محل انواع مختلفي دارند كه شامل موارد زير است:

-       نصب و تعمير پرينتر سامسونگ

-       نصب و بروزرساني درايور چاپگرهاي سامسونگ

-       اتصال و اشتراك‌گذاري پرينتر سامسونگ در شبكه

-       سرويس كلي پرينتر سامسونگ در سطح‌هاي مختلف

-       رفع هر گونه خطا و مشكل در پرينترهاي سامسونگ

-       تعمير و تعويض قطعه‌هاي خراب با قطعه‌هاي اصلي در پرينترهاي سامسونگ

هزينه تعمير پرينتر سامسونگ چقدر است؟

همانطور كه گفتيم پرينترهاي سامسونگ انواع مختلفي دارند. هزينه تعمير پرينترهاي سامسونگ براساس نوع آن‌ها و خرابي و ميزان خرابي متغير است. زماني كه پرينتر را براي تعمير به فروشگاه اچ پي گالري مياوريد يا ارسال مي‌كنيد، كارشناس‌ها پس از بررسي پرينتر و مشكل آن، برآورد هزينه مي‌كنند. اگر اين هزينه از ميزان معيني كمتر باشد، بدون اطلاع به مشتري تعمير انجام مي‌شود. در صورتي كه هزينه بالاتر باشد ابتدا كارشناسان با مشتري تماس مي‌گيرند و بعد از اعلام رضايت مشتري، تعمير را شروع مي‌كنند.

در صورتي كه از خدمات و سرويس پرينتر در محل از نمایندگی تعمیر پرینتر سامسونگ استفاده كنيد، كارشناس اعزامي پس از ديدن پرينتر و بررسي مشكل، هزينه تعمير را اعلام مي‌كند. براي راهنمايي‌هاي بيشتر، از طريق راه‌هاي ارتباطي با فروشگاه تماس بگيريد تا كارشناسان شما را راهنمايي كنند.

تعمير پرينتر سامسونگ چقدر طول مي‌كشد؟

براي تعمير هر پرينتر در صورتي كه از خدمات و سرويس در محل استفاده كنيد، تعمير بين دو تا چهار ساعت طول مي‌كشد. اگر پرينتر را براي تعمير به فروشگاه بياوريد، كارشناس پس از بررسي و سفارش‌های دیگر، زمان لازم برای تعمیر را به شما اعلام می‌کند.

 

تعمیر پرینتر سامسونگ در محل چه مزایایی دارد؟

بالا رفتن سرعت تعمیر، صرفه‌جویی در هزینه، مطمئن بودن از اصل بودن قطعه، صدمه ندیدن پرینتر به هنگام جابه‌جایی از جمله مزایای این سرویس است.

عوامل موثر روی هزینه تعمیر پرینتر سامسونگ

برند پرینتر و میزان استفاده کاربران از آن پرینتر روی هزینه تاثیرگذار است. زیرا در پرینترهای پرفروش، قطعه‌های جانبی در بازار به راحتی پیدا می‌شوند. نوع خرابی روی قیمت و سرویس پرینتر سامسونگ تاثیر می‌گذارد. موراد مصرفی که کارشناس برای تعمیر پرینتر استفاده می‌کند یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار روی قیمت تعمیر پرینتر است.

خرابی‌های رایج پرینترهای لیزری و جوهرافشان سامسونگ

گیر کردن کاغذ، تار و ناخوانا بودن صفحه‌های چاپی، خطاهای پرینتر، پرینت نگرفتن پرینتر، نکشیدن کاغذ به داخل پرینتر، مشکلات فیزیکی از جمله مشکلات رایج پرینترهای سامسونگ است.

 

ادامه مطلبShow less

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم