تعمیر پرینتر های canon با اچ پی گالری

پرینترها در انواع، مدل‌های مختلف و برندهای گوناگون در بازار وجود دارد. در صورتی که از پرینتر استفاده می‌کنید، ممکن است هنگام استفاده از پرینتر، دستگاه خراب شود و از کار بیافتد و نتوانید کار پرینت‌تان را ادامه دهید. کانن نیز یکی از برندهای معتبر در تولید انواع دستگاه‌های پرینتر است. خرابی دستگاه پرینتر نیز برای پرینتر کانن اتفاق می‌افتد. این خرابی‌ها به دلایل مختلفی؛ مثل خرابی‌های مربوط به هد پرینتر کانن، خطای  U051، خرابي‌هاي فيزيكي، خرابي‌های مربوط به کارتریج و غیره ایجاد می‌شوند.

چرا برای تعمیر پرینتر های کانن ، اچ پی گالری را انتخاب کنیم ؟

براي تعمير پرينتر كانن مي‌توانيد جايي كه تعمير پرينتر كانن جوهرافشان و ليزري را انجام مي‌دهد، پيدا كنيد. البته بايد جايي را پيدا كنيد كه با تجربه و سابقه خوبي در تعميرات پرينتر داشته باشند. اين روزها جاهاي مختلفي براي سرويس‌ دهي و تعميرات پرينتر وجود دارد، اما پيدا كردن جايي كه معتبر باشد و بتوان با اعتماد و خيالي راحت تعمير دستگاه پرينتر كانن خودت را به آن‌ها بسپاريد سخت است. در اين روزگار و وضعيت بازار، قطعه‌هاي تقلبي بسيار زياد شده است. همجنين قيمت بالاي برخي از مراكز خدماتي، پيدا كردن جاي معتبر كه قيمت مناسبي داشته باشد را دچار چالش كرده است.مجموعه اچ پي گالري با سابقه 17 سال در زمينه فروش انواع پرينتر، دستگاه‌هاي كپي و وسايل و قطعه‌هاي جانبي اصل فعاليت دارد. خدمات و سرويس‌هاي اين مجموعه، براساس نيازها و تقاضاهاي مشتري‌ها، بسيار گسترده و به روز است. تعمير پرينتر كانن در محل يكي از اين خدمات است كه براساس تقاضاي بالاي مشتري‌ها به مجموعه اضافه شده است.

كانن يكي از برندهاي مطرح دنيا در توليد پرينتر است و از سال 1976 دستگاه‌هاي چاپگر توليد مي‌كند. پرينتر كانن در انواع مختلف جوهرافشان و ليزري، رنگي و سياه و سفيد، تك كاره و چند كاره توليد مي‌شود. هر كدام از نوع پرينترها ممكن است دچار خرابي شوند. براي تعمير پرينترهاي جوهرافشان و ليزري canon مي‌توانيد از خدمات تعمير پرينتر كانن در محل مجموعه Hp Gallery استفاده كنيد.

حتما براي‌تان سوال پيش آمده براي تعمير پرينترتان از كجا بايد شروع كنيد؟ به چه فروشگاهي براي تعمير مراجعه كنيد؟ از چه نوع خدماتي براي سرويس پرينتر كانن استفاده كنين؟ هزنيه تعمير پرينترتان چقدر است؟ تعمير پرينترتان چقدر طول مي‌كشد؟ براي اينكه جواب اين سوال‌ها و پرسش‌هاي ديگرتان را بگيرد، اين مطلب را تا آخر بخوانيد.

تعمير پرينتر canon در محل

همانطو كه گفتيم، يكي از خدمات مجموعه اچ پي گالري، تعمير دستگاه پرينترتان در محل است. اين سرويس بسيار مورد استقبال مشتري‌ها قرار گرفته است. اين استقبال دلايل مختلفي دارد كه در اينجا درباره آن‌ها و مزيت تعمير چاپگر كانن در محل صحبت مي‌كنيم.

-  در صورتي كه امكان حضور در مراكز تعمير را نداريد و نمي‌توانيد حتي براي چند ساعت دستگاه را براي تعمير به فروشگاه بسپاريد، تعمير پرينتر در محل بسيار مناسب است.

-  سرويس و تعمير پرينتر كانن در محل بسيار مناسب براي دستگاه و پرينترهايي است كه ابعاد بزرگ و وزن زيادي دارند.

-  جابه‌جايي و حمل دستگاه براي رساندن آن به تعميرگاه، ممكن است به آن آسيبي بزند، اين آسيب باعث صدمه ديدن برخي از قطعه‌هاي پرينتر مي‌شود.

-  براي يافتن و پيدا كردن سرويس كار معتبر، زمان و انرژي زيادي بايد صرف كنيد. بردن دستگاه به تعميرگاه يا نمايندگي تعمير پرينتر كانن، علاوه بر هزينه حمل، باعث صرف زمان زيادي مي‌شود. در حالي كه با يك تماس و صحبت با مشاور و توافق براي تعمير پرينتر در محل، زماني براي اعزام كارشناس تعيين مي‌شود و كارشناس براي تعمير به محل شما مراجعه مي‌كند.

-  كارشناس اعزام شده به محل، تمام تجهيزات لازم و آرشيوي از قطعه‌هاي اصلي را به همراه دارد. با اين كار ديگر نيازي به خريداري قطعه يا تجهيزاتي براي تعمير نيستيد. با اين كار ريسك خريد قطعه تقلبي از بين مي‌رود.

-  تعمير پرينتر كانن در محل و ديگر پرينترها از سوي مجموعه اچ پي گالري كه نمايندگي تعمير پرينتر canon را دارند، در تمام نقاط تهران انجام مي‌شود.

-  نظارت روي كار تعميركار يكي ديگر از مزيت‌هاي تعمير پرينتر در محل است. علاوه بر نظارت مي‌توانيد سوال‌هاي فني و حتي سوال‌هاي كه مربوط به نحوه سرويس كردن، مراقبت و نگهداري پرينتر كانن داريد، از كارشناس اعزامي بپرسيد.

براي اعزام كارشناس و تعمير پرينتر كانن در تهران به صورت حضوري، كافي است از طريق راه‌هاي ارتباطي با مجموعه اچ پي گالري تماس بگيريد. با مشاوران مجموعه صحبت كرده و مشكل پرينتر خود را بگوييد، مشاوران بعد از چند پرسش شما را براي دريافت خدمات راهنمايي مي‌كنند.

هزينه تعمير پرينتر كانن چقدر است؟

قيمت براي تعمير پرينترهاي ليزري و جوهرافشان با توجه به نوع دستگاه و خرابي برآورد مي‌شود. در صورتي كه هزينه تعمير از مقدار مشخصي كه به شما اعلام مي‌شود، كمتر باشد، بدون اعلام تعمير انجام مي‌شود. در صورتي كه هزينه از ميزان تعيين شده بيشتر باشد، قبل از تعمير، كارشناس با شما تماس مي‌گيرد و بعد از رضايت، كارهاي تعمير را شروع مي‌كند. اين براي زماني است كه شما دستگاه را به مجموعه بياوريد يا دستگاه را براي مجموعه ارسال كنيد.

زماني كه از خدمات سرويس و تعمير پرينترهاي كانن در محل استفاده كنيد، بعد از صحبت با مشاوران، در برخي موارد قيمت به صورت حدودي تخمين زده مي‌شود. به صورت كلي، هزينه تعمير بعد از اعزام كارشناس و بررسي پرينتر و تشخيص خرابي، مشخص مي‌شود كه كارشناس اعلام هزينه مي‌كند و در صورت توافق، كارشناس اعزامي تعمير را انجام مي‌دهد.

تعمير پرينتر كانن چقدر طول مي‌كشد؟

زمان تعمير پرينتر به نوع خرابي بستگي دارد. با اين حال در صورت تعمير پرينتر در محل، بين دو تا چهار ساعت زمان مي‌برد. در صورتي كه پرينتر را به فروشگاه بياوريد يا ارسال كنيد، زمان تعمير بعد از تشخيص خرابي مشخص و به شما اعلام مي‌شود.

آيا مي‌توان به تعمير پرينتر كانن در محل اعتماد كرد؟

همان تعميري كه داخل مجموعه براي پرينتر انجام مي‌شود، به صورت حضوري توسط كارشناسان اعزامي صورت مي‌گيرد. تعمير در محل باعث تسريع كارهاي شما مي‌شود. همچنين تمام تجهيزات و ابزارآلات تخصصي براي تعمير پرينتر همراه متخصص ارسالي است.

هزينه تعمير پرينتر كانن چقدر تخمين زده مي‌شود؟

هزينه تعمير پرينترتان به ميزان و نوع خرابي بستگي دارد. در صورت تعمير در فروشگاه، پس از بررسي مشكل، هزينه اعلام مي‌شود. در صورت استفاده از سرويس و تعمير پرينتر canon در محل، هزينه را كارشناس اعزامي مشخص مي‌كند.

انواع خرابي پرينترهاي كانن

پرينترها به دلايل مختلفي و بعد از گذشت زمان، دچار خرابي مي‌شوند. خرابي‌هاي مرتبط با هد پرينتر كانن، خرابي‌هاي مربوط به كارتريج تونر يا جوهرافشان، چاپ سياه يا كم رنگ، وجود لكه‌هايي هنگام پرينت، مشكلات و صدمه‌هاي فيزيكي و روشن نشدن پرينتر، برخي از خرابي‌هايي است كه شايد دستگاه شما دچار آن شده باشد.

ادامه مطلبShow less

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم